• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Acun’a bir şok daha! Kırmızı oda resmen çakıldı

2020-10-24 13:20:32
Acun’a bir şok daha! Kırmızı oda resmen çakıldı

Yurt dışından devşirdiği programlarla Türk milletinin aile yapısının köküne dinamit döşeyen Acun Ilıcalı bir şok daha yaşadı. Büyük umutlarla yayına soktuğu, uzman Psikiyatrist’lerin tepkileri ile karşılaşan dizi reytinglerde çakıldı.

#1
Foto - Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikiyatri kliniğine gelen ve tedavi gören danışmanlarının gerçek hikayelerinin anlatıldığı dizi doktor hasta mahremiyetini ihlal etmesi nedeniyle çok tepki almıştı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikiyatri kliniğine gelen ve tedavi gören danışmanlarının gerçek hikayelerinin anlatıldığı dizi doktor hasta mahremiyetini ihlal etmesi nedeniyle çok tepki almıştı.

#2
Foto - Dizinin neredeyse her bölümü sosyal medyada binlerce eleştiri yorumlarına maruz kalmıştı.

Dizinin neredeyse her bölümü sosyal medyada binlerce eleştiri yorumlarına maruz kalmıştı.

#3
Foto - Kurguyla ağır dram içerik hazırlanan dizide hasta olan psikolojik destek ve tedavi görmek isteyen kişilerin doktorlara anlattığı gizli sırlarının ifşa edilmesiyle Acun Ilıcalı kasasını doldurmaya devam ediyor.

Kurguyla ağır dram içerik hazırlanan dizide hasta olan psikolojik destek ve tedavi görmek isteyen kişilerin doktorlara anlattığı gizli sırlarının ifşa edilmesiyle Acun Ilıcalı kasasını doldurmaya devam ediyor.

#4
Foto - Acun’un kasasını doldurmaya çalıştığı diziye yazar Sibel Eraslan da büyük tepki göstermişti.

Acun’un kasasını doldurmaya çalıştığı diziye yazar Sibel Eraslan da büyük tepki göstermişti.

#5
Foto - Dizide mesleki sırların ifşa edilmesine değinen Eraslan, meslek odalarının da soruşturma açması bekleniyor.

Dizide mesleki sırların ifşa edilmesine değinen Eraslan, meslek odalarının da soruşturma açması bekleniyor.

#6
Foto - Son olarak Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz günlerde diziyle ilgili görüşlerini sosyal medyadan açıklamış, dizye tepkisini dile getirmişti.

Son olarak Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz günlerde diziyle ilgili görüşlerini sosyal medyadan açıklamış, dizye tepkisini dile getirmişti.

#7
Foto - Toplumun sinirleriyle oynayan dizinin 16 Ekim Cuma ile 23 Ekim Cuma tarihleri arasında yayınlanan 7. ve 8. bölümlerin elde ettiği reyting oranlarında ciddi farklılık var. Bu hafta tüm kategorilerde düşüş yaşayan Kırmızı Oda dizisi, izleyicilerinin neredeyse 4’te 1’ini kaybetmiş gibi bir durumda.

Toplumun sinirleriyle oynayan dizinin 16 Ekim Cuma ile 23 Ekim Cuma tarihleri arasında yayınlanan 7. ve 8. bölümlerin elde ettiği reyting oranlarında ciddi farklılık var. Bu hafta tüm kategorilerde düşüş yaşayan Kırmızı Oda dizisi, izleyicilerinin neredeyse 4’te 1’ini kaybetmiş gibi bir durumda.

#8
Foto - Geçen hafta 7.5 ile 11 reytingleri arasında oranlar tutturan dizinin bu hafta 5.9 ile 7.4 oranlar arasına gerilemesi çok büyük bir kayba işaret ediyor…

Geçen hafta 7.5 ile 11 reytingleri arasında oranlar tutturan dizinin bu hafta 5.9 ile 7.4 oranlar arasına gerilemesi çok büyük bir kayba işaret ediyor…

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23