• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
20
Acun Ilıcalı, Batı'nın en ahlaksız programını Türkiye'ye taşıyor! 18 yaş altı da dahil genç kızları teşhir edecek!

2020-10-17 20:45:05
Acun Ilıcalı, Batı'nın en ahlaksız programını Türkiye'ye taşıyor! 18 yaş altı da dahil genç kızları teşhir edecek!

Toplumun altına dinamit döşeyen programlarıyla tepki çeken Acun Ilıcalı, en ahlaksız projeyi Türkiye'ye taşımaya hazırlanıyor.

#1
Foto - Genç neslin hedef alınacağı Exxen isimli dijital film dizi platformu kurmak için kolları sıvayan Acun Ilıcalı, Batı'nın ahlaksız programlarını Türkiye'ye taşımaya devam ediyor.

Genç neslin hedef alınacağı Exxen isimli dijital film dizi platformu kurmak için kolları sıvayan Acun Ilıcalı, Batı'nın ahlaksız programlarını Türkiye'ye taşımaya devam ediyor.

#2
Foto - Genç kızların ve 18 yaş altı çocukların bedenlerinin teşhir edildiği 'Next Top Model' isimli yarışma programını Türkiye'ye uyarlayan Acun Ilıcalı,

Genç kızların ve 18 yaş altı çocukların bedenlerinin teşhir edildiği 'Next Top Model' isimli yarışma programını Türkiye'ye uyarlayan Acun Ilıcalı, "Türkiye Modelini Arıyor" ismiyle Türkiye'de yayınlacağını duyurdu.

#3
Foto - TÜRK KIZLARINI TEŞHİR EDECEKLER - Müslüman Türk kızlarının teşhir edileceği yarışmada, her türlü kıyafetin kızların üzerinde uygulanacağı belirtildi. Açık saçık kıyafetlerle genç kızlar, ekranlarda boy göstereceği değerlendirilirken Acun Ilıcalı, önceki programlardaki ahlaksızlığı üst seviyeye taşıyarak topluma ahlaksızlık enjekte edilmeye devam edilecek.

TÜRK KIZLARINI TEŞHİR EDECEKLER - Müslüman Türk kızlarının teşhir edileceği yarışmada, her türlü kıyafetin kızların üzerinde uygulanacağı belirtildi. Açık saçık kıyafetlerle genç kızlar, ekranlarda boy göstereceği değerlendirilirken Acun Ilıcalı, önceki programlardaki ahlaksızlığı üst seviyeye taşıyarak topluma ahlaksızlık enjekte edilmeye devam edilecek.

#4
Foto - MODELLİĞE ÖZENDİRİLECEK - Vücudunu sergileyerek kolay yoldan para kazanmanın teşvik edildiği yarışmada, genç kız ve erkekler modelliğe yönlendirilmeye çalışıldığı belirtildi.

MODELLİĞE ÖZENDİRİLECEK - Vücudunu sergileyerek kolay yoldan para kazanmanın teşvik edildiği yarışmada, genç kız ve erkekler modelliğe yönlendirilmeye çalışıldığı belirtildi.

#5
Foto - 18 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR DA KATILABİLECEK - Ayrıca yarışmanın başvuru metnindeki şoke eden bir ayrıntı yer aldığı görüldü. 18 yaş altı çocukların velilerin izniyle birlikte modellik yarışmasına katılabileceği de yer aldı.

18 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR DA KATILABİLECEK - Ayrıca yarışmanın başvuru metnindeki şoke eden bir ayrıntı yer aldığı görüldü. 18 yaş altı çocukların velilerin izniyle birlikte modellik yarışmasına katılabileceği de yer aldı.

#6
Foto - Başvuruda yer alan

Başvuruda yer alan "18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin başvurularını velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin velisinin onayı olmaması durumunda yarışmacı olmaya hak kazansalar bile yarışmaya katılamazlar." ifadeleri dikkat çekti.

#7
Foto - BAŞVURU TOPLAMAYA BAŞLADI - Acun Ilıcalı, sözkonusu skandal program için başvuru toplamaya başladı. TV8'in başvuru sayfasında başvuruları internet üzerinden alınırken katılımcının tüm fiziksel özellikleri ayrıntılı bir şekilde sorulması ise dikkat çekti.

BAŞVURU TOPLAMAYA BAŞLADI - Acun Ilıcalı, sözkonusu skandal program için başvuru toplamaya başladı. TV8'in başvuru sayfasında başvuruları internet üzerinden alınırken katılımcının tüm fiziksel özellikleri ayrıntılı bir şekilde sorulması ise dikkat çekti.

#8
Foto - Tepki çeken birçok programla beraber, teşhir yarışması için de TV8'in internet sitesinden başvuru alınmaya devam ediliyor.

Tepki çeken birçok programla beraber, teşhir yarışması için de TV8'in internet sitesinden başvuru alınmaya devam ediliyor.

#9
Foto - KİŞİSEL VERİLER NEDEN YURTDIŞI İLE PAYLAŞILIYOR? - Katılım için kabul edilmesi zorunlu olan başvuru şartlarında, fotoğraflar da dahil kişisel verilerin yurtdışındaki iştiraklerle paylaşılacağı ifadeleri de yer alıyor.

KİŞİSEL VERİLER NEDEN YURTDIŞI İLE PAYLAŞILIYOR? - Katılım için kabul edilmesi zorunlu olan başvuru şartlarında, fotoğraflar da dahil kişisel verilerin yurtdışındaki iştiraklerle paylaşılacağı ifadeleri de yer alıyor.

#10
Foto - Şartlarda kişisel verilerin neden yurtdışına çıkarılacağı ise merak konusu olurken başvuruda verilen bilgilerin ve fotoğrafların ne amaçla kullanılacağı şüphe uyandırıyor.

Şartlarda kişisel verilerin neden yurtdışına çıkarılacağı ise merak konusu olurken başvuruda verilen bilgilerin ve fotoğrafların ne amaçla kullanılacağı şüphe uyandırıyor.

#11
Foto - EXXEN PLATFORMUNDA KULLANACAK - Söz konusu yarışma programı, Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu dijital dizi ve film platformu Exxen'de yayınlanacağı duyuruldu.

EXXEN PLATFORMUNDA KULLANACAK - Söz konusu yarışma programı, Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu dijital dizi ve film platformu Exxen'de yayınlanacağı duyuruldu.

#12
Foto - DÜNYADA BİRÇOK ÜLKEDE MEVCUT - Yarışma programı; Amerika, Kanada, Yunanistan, Danimarka, Hollanda gibi bir çok Batılı ülkede düzenleniyor.

DÜNYADA BİRÇOK ÜLKEDE MEVCUT - Yarışma programı; Amerika, Kanada, Yunanistan, Danimarka, Hollanda gibi bir çok Batılı ülkede düzenleniyor.

#13
Foto - Sözde 'Geleceğin modeli'nin arandığı ifade edilen programlarda, 18 yaş altı ve üstü genç kızlar kullanılıyor. Modellik adı altında genç kızların vücutları, uygunsuz kıyafetlerle sergileniyor.

Sözde 'Geleceğin modeli'nin arandığı ifade edilen programlarda, 18 yaş altı ve üstü genç kızlar kullanılıyor. Modellik adı altında genç kızların vücutları, uygunsuz kıyafetlerle sergileniyor.

#14
Foto - Batı'nın en ahlaksız programlarından biri olan yarışmalarda, genç kızlara makyaj yapıp yarı çıplak şekilde sergileniyor.

Batı'nın en ahlaksız programlarından biri olan yarışmalarda, genç kızlara makyaj yapıp yarı çıplak şekilde sergileniyor.

#15
Foto - 18 yaş altı çocuklar da dahil genç kızlar, milyonların karşısında yarı çıplak bir şekilde bedenleri teşhir edilerek yayıncı kuruluşlar tarafından istismar ediliyor.

18 yaş altı çocuklar da dahil genç kızlar, milyonların karşısında yarı çıplak bir şekilde bedenleri teşhir edilerek yayıncı kuruluşlar tarafından istismar ediliyor.

#16
Foto - Avrupa ülkeleri, ABD, Güney Asya ve Latin Amerika'da çokça örneği bulunan yarışma programı, toplumun ahlakını çökertiyor.

Avrupa ülkeleri, ABD, Güney Asya ve Latin Amerika'da çokça örneği bulunan yarışma programı, toplumun ahlakını çökertiyor.

#17
Foto - Yayınlanan ülkelerde, çocukların da bulunduğu yarışmalara, toplumda pedofiliyi arttırdığı iddiasıyla büyük tepki gösteriliyor.

Yayınlanan ülkelerde, çocukların da bulunduğu yarışmalara, toplumda pedofiliyi arttırdığı iddiasıyla büyük tepki gösteriliyor.

#18
Foto - Batı özentisi Acun Ilıcalı'nın himayesinde Türkiye'ye getirilen yarışmanın Batı'daki örnekleri, topluma vurulacak en büyük darbelerden biri olacağını gözler önüne seriyor.

Batı özentisi Acun Ilıcalı'nın himayesinde Türkiye'ye getirilen yarışmanın Batı'daki örnekleri, topluma vurulacak en büyük darbelerden biri olacağını gözler önüne seriyor.

#19
Foto - RTÜK BU AHLAKSIZLIĞI DURDURSUN! TV8'de toplum değerlerinin altına dinamit döşeyen ve bu skandal programla bir üst seviyeye çıkmaya hazırlanan Acun Ilıcalı'nın bu teşhirci programına karşı RTÜK'ün 'dur' demesi bekleniyor.

RTÜK BU AHLAKSIZLIĞI DURDURSUN! TV8'de toplum değerlerinin altına dinamit döşeyen ve bu skandal programla bir üst seviyeye çıkmaya hazırlanan Acun Ilıcalı'nın bu teşhirci programına karşı RTÜK'ün 'dur' demesi bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23