• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
10 ton altın çıkarılacak! Sarayın altındaki gizli hazinenin haritası bulundu

2022-08-05 10:01:00
10 ton altın çıkarılacak! Sarayın altındaki gizli hazinenin haritası bulundu

Sarayın altındaki gizli hazinenin haritası bulundu. Hazine avcılarına izin çıktı. 10 tonluk altın çıkartılacak. Polonya'da 18'inci yüzyıldan kalma bir sarayın altında olduğuna inanılan 10 tonluk Nazi altını için kazı yapılmasına izin verildi. Altın arama çalışması, büyük ölçüde bir Nazi subayının günlüğü ile bir haritaya göre gerçekleştiriliyor.

#1
Foto - Hazine avcılarına izin çıktı! 10 tonluk altın çıkartılacak Polonya'da 18'inci yüzyıldan kalma bir sarayın altında olduğuna inanılan 10 tonluk Nazi altını için kazı yapılmasına izin verildi.

Hazine avcılarına izin çıktı! 10 tonluk altın çıkartılacak Polonya'da 18'inci yüzyıldan kalma bir sarayın altında olduğuna inanılan 10 tonluk Nazi altını için kazı yapılmasına izin verildi.

#2
Foto - Altın arama çalışması, büyük ölçüde bir Nazi subayının günlüğü ile bir haritaya göre gerçekleştiriliyor.

Altın arama çalışması, büyük ölçüde bir Nazi subayının günlüğü ile bir haritaya göre gerçekleştiriliyor.

#3
Foto - Nazilerin, zengin Alman ailelerden yağmaladığı ve Polonya'nın Minkowskie köyündeki 18'inci yüzyıldan kalma bir sarayın altına sakladığı belirtilen altınların çıkarılmasına izin verildiği duyuruldu.

Nazilerin, zengin Alman ailelerden yağmaladığı ve Polonya'nın Minkowskie köyündeki 18'inci yüzyıldan kalma bir sarayın altına sakladığı belirtilen altınların çıkarılmasına izin verildiği duyuruldu.

#4
Foto - İzne dair açıklamayı yapan ve aynı zamanda hazineyi arayan Polonyalı Silesian Bridge Vakfı, altınların Nazi yetkilisi Heinrich Himmler emriyle toplatıldığına inanıyor.

İzne dair açıklamayı yapan ve aynı zamanda hazineyi arayan Polonyalı Silesian Bridge Vakfı, altınların Nazi yetkilisi Heinrich Himmler emriyle toplatıldığına inanıyor.

#5
Foto - Vakıf üyesi Roman Furmaniak, YouTube'dan paylaştığı mesajında, son kazı için izin aldıklarına dair kararı paylaşmaktan heyecan duyduklarını belirtti.

Vakıf üyesi Roman Furmaniak, YouTube'dan paylaştığı mesajında, son kazı için izin aldıklarına dair kararı paylaşmaktan heyecan duyduklarını belirtti.

#6
Foto - Furmaniak,

Furmaniak, "Bu tarihi kaydedin, 1 Eylül! Büyük gün için büyük tarih." ifadesini kullandı. Altın arama çalışması, büyük ölçüde bir Nazi subayının günlüğü ile bir haritaya göre gerçekleştiriliyor. Silesian Bridge Vakfı, dokümanların nesilden nesile aktarıldığını belirtiyor.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23