• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
15
1 Haziran'da nereler açılacak?

2020-05-29 17:47:16
1 Haziran'da nereler açılacak?

1 Haziran Pazartesi itibariyle Türkiye'de normalleşme adımları atılıyor. Vatandaşlar 1 Haziran'da hangi işyerlerinin açılacağını merak ediyor. Peki, 1 Haziran Pazartesi günü nereler açılacak?

#1
Foto -

#2
Foto - Şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 Haziran itibariyle son buluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

Şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 Haziran itibariyle son buluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gelişmeleri takip ederek, olumsuz bir durum görmemiz halinde bazı illerimiz için bu kısıtlamayı yeniden getirebiliriz" açıklaması yaptı.

#3
Foto - Seyahat yasaklaması kalkarken, 18 yaş altı için sokağa çıkma yasağı devam ettiğinden çocuklar seyahat edebilecek mi? İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, 18 yaşından küçük çocuklar, ebeveynleriyle birlikte şehir içi ve şehir dışı seyahat yapabilecekler

Seyahat yasaklaması kalkarken, 18 yaş altı için sokağa çıkma yasağı devam ettiğinden çocuklar seyahat edebilecek mi? İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, 18 yaşından küçük çocuklar, ebeveynleriyle birlikte şehir içi ve şehir dışı seyahat yapabilecekler

#4
Foto - İdari izinde bulunan veya esnek çalışma sistemine dahil olan kamu personeli, 1 Haziran tarihi itibarıyla normal mesaiye başlayacaklar.

İdari izinde bulunan veya esnek çalışma sistemine dahil olan kamu personeli, 1 Haziran tarihi itibarıyla normal mesaiye başlayacaklar.

#5
Foto -

#6
Foto - Eğlence mekanları ile nargile satışı yapan işletmeler 1 Haziran'da açılamayacak...

Eğlence mekanları ile nargile satışı yapan işletmeler 1 Haziran'da açılamayacak...

#7
Foto - Plajlar, milli parklar ve bahçeler, müzeler belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek.

Plajlar, milli parklar ve bahçeler, müzeler belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek.

#8
Foto - Bireysel sporlarla ilgili sınırlamalar kaldırıldı. Spor salonları, spor tesisleriyle içlerindeki tesisler, gece 24.00'e kadar hizmet verebilecek. Spor salonlarındaki buhar banyosu ve sauna bölümleri kapalı kalacak.

Bireysel sporlarla ilgili sınırlamalar kaldırıldı. Spor salonları, spor tesisleriyle içlerindeki tesisler, gece 24.00'e kadar hizmet verebilecek. Spor salonlarındaki buhar banyosu ve sauna bölümleri kapalı kalacak.

#9
Foto - Hayvan satış yerleri 1 Haziran'dan, hipodromlar 10 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyete geçebilecek.

Hayvan satış yerleri 1 Haziran'dan, hipodromlar 10 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyete geçebilecek.

#10
Foto - İstanbul Eczacı Odası, normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla İstanbul'da eczane açılış-kapanış saatlerinin hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-19.00 olarak uygulanacağını açıkladı.

İstanbul Eczacı Odası, normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla İstanbul'da eczane açılış-kapanış saatlerinin hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-19.00 olarak uygulanacağını açıkladı.

#11
Foto - Kreşler ve gündüz bakım evlerinin tamamı da 1 Haziran'da açılacak.

Kreşler ve gündüz bakım evlerinin tamamı da 1 Haziran'da açılacak.

#12
Foto - Halı sahalar, tenis kortları da pazartesiden itibaren faaliyete geçiyor.

Halı sahalar, tenis kortları da pazartesiden itibaren faaliyete geçiyor.

#13
Foto - Sürücü kursları benzeri kurslar 1 Haziran'dan itibaren hizmet verebilecek.

Sürücü kursları benzeri kurslar 1 Haziran'dan itibaren hizmet verebilecek.

#14
Foto - Kütüphaneler, millet kıraathaneleri, gençlik merkezleri, gençlik kampları 1 Haziran'dan itibaren belirlenen şartlar dahilinde faaliyetlerini sürdürebilecek.

Kütüphaneler, millet kıraathaneleri, gençlik merkezleri, gençlik kampları 1 Haziran'dan itibaren belirlenen şartlar dahilinde faaliyetlerini sürdürebilecek.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı