THY - TR Çıkışlı DAB

“Fesli Kadir” diyecek adam mısın sen tasmalı Hakan?

14 Kasım 2017 Salı

Bizin mahallenin bir kısım tosuncuklarının gücü ancak başörtülü yazarlara yeter!

Seküler bir yaşamı tercih eden yazar hanımlara ağızlarını açamaz, üstüne sünepe sünepe yalakalık yaparlar! Başörtülü hanımları çekiştirmeğe gelince de birbirleriyle yarışırlar! Kaşına, gözüne, fikrine, zikrine, evine sarar, ballı ballı dedikoduculuk yaparlar.

-Başörtülü hanımların gıybetini ederek etini çiğ çiğ yemek caizmiş gibi…-

Sahibinin sesi, “Köpek Marka” biri akşamdan sabaha, sabahtan akşama “Fesli Kadir” diye bizim mahallenin kıymetli şahsiyetlerine saldırırken çıt çıkaramazlar! Sıkar çünkü…

Bu aşağılık kompleksli Aydın Doğan beslemesi, Kadir Mısıroğlu üzerinden “Fes”i ısırırken korkudan ağızlarını açamazlar! Kadir Mısıroğlu’na atış serbest… Öteki mahallenin gıcığı var çünkü!

Yahu Kadir Mısıroğlu fevriyse, fevri… Sözcü’nün İslam karşıtı Bekir Coşkun’u, Emin Çölaşan’ı kadar olsun inandığı şeyleri mıyy, mıyyy etmeden, aslanlar gibi savunmaya hakkı yok mu? 

Sizin gibi “ne şiş yansın, ne kebap” cambazlığıyla konuşmadığı için öyle mi?

Kadir Mısıroğlu’nun, “Innim CiHiPi’li, bin Nişantaşında oturuyorooom”, diyen aşağılık kompleksli bir patron yamağı kadar olsun ifade özgürlüğü yok mu? 

Sever yahut sevmezsiniz… Fikrine saygı duyar veya reddedersiniz!

Lakin o bir Müslüman! O bir dava insanı! Yahu solcu, PKK’cı kesim kadar olsun, adamınıza sahip çıkmanız, “yedirtmemeniz” gerekmez mi?

Başörtülülere hücum ederken aslan kesiliyorsunuz! De hadi… 

Kadir Mısıroğlu’na “Fesli Kadir” deyip, laik mahalleye dili sarkıtıp soluyan mahluka ağzının payını versenize!

Bir kısım öteki mahalle yalakaları gibi laikçi yobazların eşiğini yalamadığı için mi yalnız bırakılıyor?

Huuuuu! Nerede o “Kadir abi” diyen sünepeler?

Buharlaştılar mı, neden tribünlerden izlemekle yetindiler?

Yok… Şimdi Allah var! Onlar ancak Türkan Saylan ağzıyla bizim fikrimize, zikrimize çemkirirler. “Her şey başörtü diğıııl, iman kalpte, kalpte… Kalbin temiz olcek… Ay yakışıyo mu mahalle abilerine böyle sert çıkmak kııız?”

Lakiiin… Kadir Mısıroğlu gibi bir dava adamına sahip çıkmaya gelince, patlak oto lastiği gibi “pıssssss” diye sönüverirler. Böyle ciğersizler işte!

Ben tâ 2011’de Feto şarlatanının malikanesini başına yıkarken, bunlar pis pis linç edilişimi seyrettiler. Ha şimdi Kadir Mısıroğlu’nun bir aşağılık kompleksli besleme tarafından yuhalanmasını seyrediyorlar.

Hani “Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem!” dese yeri Kadir Mısıroğlu!

Ha aklıma gelmişken… Sakınnn ha “Muhatap olmuyoruz o kuçu kuçuyla yoksa şey ederiz yani…” diye çamura yatmayasınız ha! 

Meşhur Sarı Öküz hikayesini bilirsiniz değil mi? Sizin gibi üst akıllara, kurtlu çınarlara, ordinaryüs profesörlere sormak bile abes ya…

Ayağınızı denk alın derim… Bastığınız yere dikkat edin. Öteki mahalle acıkınca her an sıra size de gelebilir ha!

Dedim ki bu habis suskunluklarına ayna tutayım da belki çocukların kaşıyla gözüyle uğraşacaklarına son vakitlerinde hayırlı bir polemiğe imza atarlar!

Başörtülülerin sizden çektiği yetti yani…

 

YORUM YAZ