Sapkınlığı adım adım yayıyorlar! Önce LGBTİ sonra pedofili

LGBTİ sapkınlığı ülkemizde de 'öyle yaratılmışlar' denilerek meşrulaştırılmaya çalışılırken, Batılı milletler bugün LGBTİ’li çocukların ‘normal’ olduğunu savunurken, pedofili sapkınları bile meşru görüyor.

13 Temmuz 2019 Cumartesi 09:33
Sapkınlığı adım adım yayıyorlar! Önce LGBTİ sonra pedofili

 Hakkı Bilir  İstanbul 

Yeryüzünün en aşağılık fiillerinden biri olan pedofili sapkınlığı ‘LGBTİ ajandası’ üzerinden normalleştiriliyor. CHP’nin her fırsatta hamiliğini yaptığı, kendini mütedeyyin olarak niteleyenlerin ‘öyle yaratılmışlar’ diyerek meşru göstermeye çalıştığı homoseksüel ahlaksızlar, çocuklarımız üzerinden şirin görünmeye çalışıyor. Dünya çapında organize olan sapkınlar, çocuklarımızı sahneye sürerken, ahlaksızlıklarının propagandasını körpecik evlatlarımız üzerinden yapıyor. Eşcinselliğin sapkınlık olmadığını beyan eden sözde uzmanlar, sapkın eşcinselleri TV ekranlarında fenomen haline getiren medya patronları ve LGBTİ derneklerine destek veren para baronları ise şehvet maymunlarının ekmeğine yağ sürüyor. Alıştıra alıştıra zihinleri iğdiş edilen Batılı milletler bugün LGBTİ’li çocukların ‘normal’ olduğunu savunurken, pedofili sapkınları bile meşru görüyor.

Sapkınlığın sınırı yok

Batı’da LGBTİ ahlaksızlığı, önce medya üzerinden köpürtüldü ve normalleştirildi. Öyle ki uluslararası çapta bilinilirliği olan medya kuruluşları pozitif ayrımcılık adı altında aleni bir şekilde eşcinsellik propagandası yaptı. Onursuzluklarını onur yürüyüşü adı altında pazarlayan sapkınlar, hiçbir bilinçsel aidiyetleri oluşmamış çocukları sahneye sürerek de pedofili ahlaksızlığına kapı araladı. Los Angeles’ta gerçekleştirilen sözde onur yürüyüşünde 8-10 yaşındaki çocuklar en önde yer aldı. Akli melekeleri tam gelişmemiş olan küçücük çocuklara LGBTİ kıyafetleri giydirilerek, bir yandan sapkınlık meşru gösterildi bir yanda da pedofili özendirildi. Onur yürüyüşü adı verilen sapkınlık ayinlerindeki skandallar bu kadarla da sınırlı kalmadı. New York’ta da, 8 yaşındaki bir erkek çocuğu LGBTİ ahlaksızların ortasında sapkınca hareketler yapmaya mecbur bırakıldı. Aynı çirkin görüntüler Amsterdam’da da topluma dayatıldı.

Özgürlük bahane ediliyor

LGBTİ dernekleri de çocuklar üzerinden imaj düzeltme çalışmalarına hiç ara vermedi. Öyle ki ‘Süper Özgürlük’ spotlarıyla, makyaj yapılmış ve kadınsı kıyafetler giydirilmiş erkek çocukları kameralar karşısına çıkarıldı. Ezberletilmiş cümleleri söyleyen çocuklar, kirli bir komplonun kurban olduklarının farkına bile varmadan ‘özgürlük’ naraları attı. BBC gibi medya kuruluşları da LGBTİ içerikli haberler hazırlayarak görünürlüklerini artırdı. New York Times yazarlarından Amber Tamblyn, trans çocuklar için makaleler kaleme aldı. Sapkınlığı meşru göstermeyi başaran LGBTİ dernekleri ve medya kuruluşları bir adım sonra ise pedofili ahlaksızlara kulak vermeye başladı.

Batılı kirli eller

İngiliz Metro gazetesi, sözde uzmanlara dayandırdığı haberinde pedofili ahlaksızlar için ‘çocuk robotlar’ tavsiye ediyor manşetini attı. BBC ise bir pedofiliyle yaptığı röportajda, ‘Pedofililerin yargılanmaya değil anlaşılmaya ve yardım edilmeye ihtiyacı var” ifadelerine yer verdi. Önce LGBTİ ahlaksızlığı meşru gösteren odakların bir adım sonra ise pedofili gibi bir iğrençliğin propagandasını yapmaya başlaması sahnelenen kirli oyunu gözler önüne serdi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2019 Cumartesi 09:33

YORUM YAZ

 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  İslamda şöyle birşey Allahın helali asla yasaklanamaz ve ameller niyete göredir 6 yaş falan değil ergenliğe bakılmaktadır Ama hadisler incelendiğinde ve ayetler ile bakıldığında Müslüman ve dost kurana göre Allahın hükümlerine boyun eğmiş namazı kılan ve zekatı veren inananlardır der Bu sebeple dost olunmadan evlenilmesi mümkün görünmemektedir İslamda çocuğa babası 7 yaşında namazı emreder 10 yaşında kılmazsa döver yani 10 yaşında dövmeden namaz kılabiliyor ise bu yaştan sonra olmalıdır Fakat sorun şuki bu ülkede Çanakkalede 13 yaşındaki çocuk silah altına alınmıştır ve Mücadele etmiştir Siz bu yaşı evlilik iin uygun görmüyor Ama savaş için uygunmu görüyorsunuz? Asla Evlilik ateşten korumadır Evlilik Allah katında bir akittir ve Müslümanın sözüdür Bu alelade bir şey değildir Bu sözünden dönen bir kafirin sözüde değildir bu eğlencede değildir Bu kurandaki evlenin evlendirin emrine itaattir.
 • minamina2 ay önce
  Şimdi ben diyorum ki yıkılsın dünya kopsun kıyamet daha fazla günahkar olup bozulmasın millet :(
 • YasinYasin2 ay önce
  Akit Tebrik ediyorum sizi böyle hasta ve sapikları devamlı gösterin insanlar bilsinki bu yanlış ve sapık bir hareket dir.
 • Fatih ÇelikFatih Çelik2 ay önce
  Sonuna kadar haklısınız bunun önüne geçilmeli tamamen ozendirmeye yönelik hareketler bunlar
 • Kemal YılmazKemal Yılmaz2 ay önce
  Bu şerefsizlerden çoook önce yere ğöğe sığdıramadığınız ünlü sözüm ona ulemalar 6-9 yaşındaki kız çocuğunun evlenebileceğini duyurmadı mı? Yaprağı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee!!
 • KesinlikleKesinlikle2 ay önce
  Çok doğru. Küçük erkeklere musallat olan ahlaksızlar aynı zamanda gay işte. Olay bukadar basit.
 • HanzoHanzo2 ay önce
  Bunlar kafir sapıklar. Dün eşcinsellik özgürlüktür diyenler yarın kesinlikle pedofili için kolları sıvayacaklar.
 • ..........2 ay önce
  Eşcinsellik ve pedofilli ikiz kardeş hastalıklarıdır. Eski yunanlar bu hastalık böyle
 • Serhat demiraySerhat demiray2 ay önce
  İngiltere esiri türkün yeni sarayı yeter yeter.2002 den beri yönettiğiniz türkiyede masumların hayatlarının sizin nezdinizde değerri yok ama masumların hayat hakkım var suçum yok varsada söyle diye gitmediği şı topraklarda mevki makam kalmadı.sizinde adıminızın var olmasına sebep o makamlarındamı itibarı haysiyeti yok ve bu topraklarda tererüsler dışarda gezerken masumkarın hakkının haysiyeti ile yaşayan ve haktan korkan hiç insan yada makam yok.Benim suçum günahım yokken kıvranması gereken normalde her medeniyette o makamlar ben değil.ama nerde.işte bu o amaçlı kampanya haberlerinden bile onursuz bi durum.bilene bildiği halde yalayıp yutmayıp kolaydan ve beleşten yaşamayan insanlara tabi.
 • engineerengineer2 ay önce
  Bir vakte erdi ki bizim günümüz Yiğit belli değil mert belli değil Herkes yarasına derman arıyor Deva belli değil dert belli değilFark eyledik âhir vaktin bittiğin Merhamet çekilip göğe gittiğin Gücü yeten soyar gücü yettiğin Papak belli değil börk belli değilAdalet kalmadı hep zulüm doldu Geçti şu baharın gülleri soldu Dünyanın gidişi acaip olduKoyun belli değil kurt belli değil.Başım ayık değil kederden yastan Ah ettikçe duman çıkıyor festen Harabe yüz tuttu bezmi gülistan Yayla belli değil yurt belli değilÇarh bozulmuş dünya islâh olmuyorEhli fukaranın yüzü gülmüyorRuhsati de dediğini bilmiyorYazı belli değil hat belli değil.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Dine laf sokmak için birisi pedofiliyi erken evlilik diye tanımlamış. Erken evlilik yoktur genç evlilik vardır hatta hayırlı olanıerteleyen helak olur hadisi vardır Dinde ergenlikten sonra ve dini oluştuktan sonra evlilik olabilir 18 yaş küfrün dayatması şeytanın Allahın yolunu bozma işinden başka birşey değildir Çünkü bu başka bir ülkede 15 16 17 18 olabilir.Sana helal olanı haram kılıyorlar bunun dinindir islam ve Allahın helalleri korunacak hakkındır Ama inançsızlığın ve Allahın yolunun engelleme mücadelen ise sana bunu yaptırmakta Allahın hükümlerini savunmayan müslüman değildir Eğer sen Allahın sana verdiği bir helali hakkı savunmuyor şeytanın safına geçiryorsan sen ya ateist dinsizsin yada başka bir dindensin Dolayısıyla düşmansın. Ayet ile Allahın helallerini haram kılmayın ve haddi aşmayın Allah haddi aşanları sevmez ve diğer ayet Allahın hükümleriyle yasama yürütme yargı yapmayanlar yani 18 yaş sınırını islama göre tayin etmemiş olanlar kafirdirler maide44göre Kafir olanın şerefi haysitei namusu iffeti yoktur ister pedofili ol ister tecavüzcü ister katil
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Ahlak kurandır Allahın taraftarı olun şeytanın yolundan gitmeyin. Ölçü kurandır. Şeytanın ise Allaha isyanı yani ahlaksızlığa itaatsizliğe ve Allahın daha önce helak konusu olmuş büyüksuçları işlemeye çağırır. Allahın taraftarı olmayan müslüman değildir Allahın hükümlerini istemeyn müslüman değildir Allahın kadına ve erkeğe biçtiği fıtratı üzerine almayan gene müslüman değildir Müslüman Allahın hükümlerine ve fıtratına boyun eğmiş namazı kılan ve zekatı verenlerdir. Müslüman olmayan ise şeytanın dostu çağrısına uyan cehennemlik ve düşmandırlar İmansız dinsiz ve şirk koştuklarından pislikten ibarettirler İnsanları kurana göre tanımlayın ve oradaki ceza ne ise onunla cezalandırın Adaleti yaymak Allahın hükümleriyle hüküm vermek inananlar üzerine farzdır Allahın yolunun bozgunculuğu ve şeytanın safına geçip hainliğin bedeli sürülmek elleri kolları çapraz kesilmeleri ve asılmalarıdır Müşrikler ise görüldükleri yerde öldürülür. Kafir olduklarını söylenlerle ise asla dost olunmaz ve onlara şiddetli bir savaşla savaşılır müminlere ise şevkat gösterilir
 • AnigzelAnigzel2 ay önce
  6284 ve zina yasası ile bunlar normal hükümetmuhafazakar.mı?
 • Kemal çalışkanKemal çalışkan2 ay önce
  LGBT, pedofili bilmem ne... lütfen bu ifadelerin türkce manalarını yazında millet ne gibi tehlike olduğunu anlasın ve uyansın
 • Musa Musa 2 ay önce
  Devamlı yeni akit okuyucuyumlakin bu gibi haberler bu güzel gazetemize yakışmaz tşk ederim ALLAH yar ve yardımcınız olsun.
 • asd13asd132 ay önce
  Araplardan ala pedofili savunan var mı?
 • Burak KartilBurak Kartil2 ay önce
  Pedofili eriskin olmayan bireylerle iliskiye girmektir. Erken evlilik magdurlarinin yaptigi gibiEscinsellere karsi hosgorulu olmayi ogretmek pedofili degildir
 • İS-hakİS-hak2 ay önce
  Evet insanın düşeceyi buçukur öyle bir çukurki bunun altı yok buöylebir pislikki Allah saklasın kıyametin gelmesini çabuklaştırır açık söylüyorum bu pisliğe bulaşanları öldürmek lazım,bu ifademin hukuki yaptırımı varsa yinede sözünün arkasındayım başta reis olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum kıyamete kadar lanetle anılmak istemiyorsanız afakı sarmadan bubelayı birdaha gelmemek üzere ortadan kaldırın yoksa kıyamete kadar lanetle anılırsınız enaz benim kadar tiksindiğinize inanıyorum

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019