• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

PKK DAEŞ’i, FETÖ de Balyoz’u istemez ama!..

52 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hasan BASRİ

Küfür tek millettir...İsimler sizi yaniltmasın... Chp PeKaKa Hdp Ip Sp Dhkpc Ergenekon Feto Gladyo Bati Çalişma Gruvu Atutkçu D.D. Bu ülkenin aleyhine her bir bklukta ve çoklukta ittifak edenlerin hepsi Ehli Küfürdür... Kahrolsun... Kahrolsun PeKAKA diyemiyenler....
 • 2 Ay Önce

Hasan Basri

Tüm darbelerin intikamı alınmali... Faillerin cezalandirilip aleni olarak cezalar infaz edilmeli...  
 • 2 Ay Önce

nur

DOMUZ yiyen ataist canan Kaftancıoğlu nun AKRABASI T... çıkmış DHKP imiş NİYE görevden alınmıyor 
 • 2 Ay Önce

Dürüst

KADİR BEY İ, AHİRETE, ÇOK güzel, uğurladı, CUMHURBAŞKANIMIZ, MELİH GÖKÇEK te DEVLETİMİZDEN yana uğraşırlar, uğraşırlar, ondan sonra NİYE görevden alındı diye sorarlar, mandacı zihniyet lgbt ci iğrençlik peşinde TESCİLLİ YALANCI lar.
 • 2 Ay Önce

Bir

CHPHDPKK TERÖR sevici mandacı zihniyet lgbt ci iğrençlik peşinde  
 • 2 Ay Önce

Ekonomi ? ye

Ali bey ekonomiden bahset diyen samansever canlılara patates soğan patlıcandan anlatırmısın? , bu ürünler yerli ithal mi? Fiyatları ne durumda ? Zekaya faydası ne ? Doları alsınlarmı satsınlarmı? Yerleşik düzenin işbirlikçilerinin bankalardaki 230 milyar dolarlarından bahset eli bey. Ali bey dolar dolar diye yırtınanların amaçları ne dertleri ne ? Ab ve ab vakıflarından türkiyedeki bu dolarcı devşirmelerine resmi ve gayri resmi ne kadar para aktarılıyor ? Dedelerinin hayrına mı milyon dolarları karşılıksız veriyorlar ?
 • 2 Ay Önce

Yorumcu

İsrail hakkı karadayı ben onu kıbrısta tanıdım bizim tümen komutanı idi tüm generaldı o zaman elinde nereye gitse bir baston bir şey sorarken veya konuşurken bastonu gözüne sokar yada sallar çok lanetli bir ataputçu idi birde bizim bölükte murat kaya isminde bir kanı bozuk Erzurumlu üsteğmen vardı bunlar tertipler çilik adına ...lerden bir çete kurmuşlardı namaz kılan ister Kürt ister Türk olsun eziyet ediyorlardı devamlı bu kanı bozuk ata.... üsteğmen bu müslüman çocukları bir bahane ile döverdi herkesin gözü önünde yine duygu kanık isimli bir çocuğu yüzbaşı ve kanı bozuk ata bir ast teğmen yeni derisini atmiş bir pembe yılana çok benzeyen bu iblisin dölleride lanetli şeytanlar islam ve müslümanlara çok acayip düşman idiler biz terhis olana kadar bize hep zülüm ettiler bu şeytanın dölleri bizden değildir kesinlikle ne türk nede kürt lerdir  şeytanlar hepsi Selanik maymununa tapan köpeklerdi onların asıl yeri ve yurtları içi ateş dolu daracık kuyular ve yiyecekleri zehirli zakkum ağacıdır işte tüm bu şeytanın dölleri türk ve ordu mensubu diye lanse ediliyor du bu kahpeler yıllar sonra emin çöpaşan hürriyet köşesinde o m kaya isimli şahsı güneydoğuda hayırhah plastik oyuncak dağıtan bir asker olarak öve öve bitiremiyor du o lanetli pisliği ataputçu olduğunu belirten ifade lerle süslüyourdu neyse atalarıyla birlikte cehenneme atalacaklar kesinlikle onlara vaad edilen sadece o dur ne kötü bir yerdir kafirler için yaşasın cehennem . işte başta aslen dersimli alevi yahudi olan kapkaradayı ve ötekisiler hepsi alevi sapık islam düşmanı bu sefil rezil yarasa tıklar kürdistanda faili meçhul kaliamları yapan özellikle müslümanları katleden bütün kafirler hepsi yüzde yüzü kayseri ve çevresinden devşirilen Allah cc düşmanı sapık alevi yahudiler dir ataputçularla birlikte birde hizbulşeytan mecusi iranlılardan aldığı dolar ve yardımlarla putçuların verdiği silahlarla binlerce suçsuz müslümanı öldürdüler şimdi bu lanetliler yine hiç bir şey olmamiş gibi aramızda dolaşıyorlar dolaşsınlar biraz daha bakalım elbet bizimde günümüzde günümüzde gelecektir inşaAllah.
 • 2 Ay Önce

Haberlerde yılmaz özdil bana pkk, diyecek daha anasınndan, dogmadı diyor

Allah drsen müslüman olduguna şnanacagım. Demedigine göre, birkere lanetlemiyorsan terör demiyorsan, terör seviciysen, seni onları sevdiren unsur nedir ben arapları seviyorsam, inancımdan dolayı, senin amacın, ney
 • 2 Ay Önce

Gerçek ikiside aynı

Fetöcü hainlerle laik kamalist darbecilerin arasında ne fark var ? İkiside haçlı batının devşirmeleri.
 • 2 Ay Önce

Kadir seni kötü pert etmişler

Kadir perthoroz , açıklamazsanız alçalksınız..
 • 2 Ay Önce

Ekonomi ?

Ali efendi her gün değişik tellerden yazıyorsun da azicik ta ekonomiyi anlatsana  
 • 2 Ay Önce

orhan inan

KENDİSİNE SAYGI DUYMAYAN,DÜN ÖVÜNEREK YAPTIKLARINI YALAN DOLAN İLE BU GÜN GİZLEMEYE KALKIŞANLARDAN NASIL BİR DÜRÜSTLÜK BEKLENİR.ONLAR BU MİLLETİN İNANÇLISINI HİÇ SEVMEDİLER VE SEVMEYECEKLER DE..
 • 2 Ay Önce

Yasemin

CHPHDPKK, bilgi sızdırmakla, görevli imişler, PKK. KCK adı altında sözde toplumsal bir konfederasyon, yapılanmasına gitti,KCK yapılanması, silahlı eylemlere destek vermek bu alanı genişletmek için vardı avrupa, Sosyalist enternasyonal a girdi CHP de bağlıdır üyedir PYD buraya tabidir organik bağları kurulmuştur önceden,bu partinin İlçe teşkilatları bölgede bulunan terör örgütü ile doğrudan ilişkilidir KANDİLDEN sözde saha sorumlularına verilir oradan da partinin iç teşkilatları na iletilir işte böyle bir organik bağ vardır.
 • 2 Ay Önce

Ali bey

Ali Bey takım tutar gibi partı tutuyor. 
 • 2 Ay Önce

Kadiir perthoruzu yazan utanmaz

adam olan bir söz yeter  
 • 2 Ay Önce

Halis kara

Bugün senin gazetede bir anket şirketi cumhur ittifaki % 53 diyordu fakat akp nin özel yaptığı anketin sonuçları AKP Genel Merkezi'nin yaptırdığı bir ankette iktidar partisinin oyu yüzde 30 çıkarken, Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'nin ise yüzde 6 çıktığı öğrenildi.  
 • 2 Ay Önce

Mehmet 1

Demir ali,ordu göreve,ihl önünü kesen,başörtüsü düşmanı,28 subat mimarları bu memleketin yüzde 15 lik kendi insanına yabancı Ernekoncular değil miydi.Pkk bunların zamanında elini kolunu sallayarak geziyordu
 • 2 Ay Önce

emekl

kafan çalışsa emekl anlarsın geçen seneki fiyatı bulacağını sanan çitçi bol kepçe patates ekti fiyat indi ve ellerindede kaldı eflasyon düştüğünden veya bir oyun olduğundan değil öyle olsa idi market raflarındada ,indirim görürdük aksine artmaya devam etmekte
 • 2 Ay Önce

DURSUN ÇELİK

ALİ ABİ ERGENEKON DİYEN BİR ÖRGÜT VAR MI?
 • 2 Ay Önce

Yusuf

Bana göre en tehlikelisi Feto dur, karşındaki düşman görünmüyor ve her kılığa girebiliyor. Hatta siz gibi yazarlara kendine övgüler dizdirecek yazılar yazdırabiliyor. Meclis kürsüsünde vekiller öve öve bitiremiyor. Kısacası Feto en tehlikelisidir.
 • 2 Ay Önce

Kadir perthoroz

Hep eş başkanı, grup toplantısında açıkça tehdit ediyor. Çözüm sürecinde bize vaat ettiklerinizi, yeri geldiğinde açıklayacağız, bu açıkça bir tehdittir. Ülkeyi bu duruma getirenleri Allah'a havale efiyorum
 • 2 Ay Önce

Cahili aydınlatmak görevimiz

Murat efendi, İstanbul seçimini pkk desteği ile İmamoğlu kazandı demişsin, çok haklısın.. Birileri de sana diyecek ki, şimdi: " trt de terörist başının mektubunu okutan kimdi, bunun kardeşinle yine trt de röportaj yaptıran kimdi.Kazanılmış secimi ikinci defa yaptiripta sekiz yüz bin farkla kazanmasını sağlayan ortamı kim hazırladı, önce onu ogren sonra gel. Bu can bu bedende olduğu sürece papazı kimse alamaz, kulağinmi çınlıyor......" oysa bu riyakarlar gerçekleri gizliyorlar. Öcalan'ın kardeşi, elinde silahla mı trtye çıktı. Hayır. Tam aksine, pkk'ya silahları bırakın diyerek çıktı. Askere kurşun sıkan haindir dedi Adam PKK'yı yerle bir ediyor, ona karşı çıkıyorlar. İmamoğlu gidip, PKK'lılara kardeş dien HDP'li belediye başkanları ile fotoğraf çektiriyor, o güzel oluyor. Riyakarlar sizi riyakarlar..
 • 2 Ay Önce

TAMYOBAZ kız SEMİH

hauhauauauuah cehapa maveddi akp parti rejimi gurtarıyo hahuahuahuaauhau yasasınnn yandaş kindaş yalıdan el sallayandaş pelikan basın .karolsun cehapa iyi parti basını ..yasasınn yobazlık .ohhu hahaaoohhh mizz gibi hergün kin nefret kumpasa saldırı .hahuaahahauuah hucummm saldırınnnnn .yasasınnn yobazlıkkkk ..ne kötü bu basın napsa ömür boyu yobaz kalcak hahuauaahau
 • 2 Ay Önce

Nuri

Abi Allah ebeden razı olsun. yazıların safderun(üstadın tabiriyle)milletimizin inş gözünü açıyor.Allah sana güç kuvvet versin inş amin.
 • 2 Ay Önce

Mefküre

Ali bey , onlarda nerde o yürek..Akit muhabirinin karşısına çıkacak.! Onlarda zerre kadar vatan sevgisi olsa geçmişin bir öz eleştirisini yapar, gelecek nesillere bu Ülkeye ve millete, ömürlerinin sonunda bari bir hizmet yapmiş olurlar.. Kişinin hatasini anlamasi da bir erdemdir.. Geçmişte GENERAL RÜTBESINE KADAR YÜKSELEBİLMIŞ KOOCAAA KOCA ADAMLAR! BEBEK KATILI PKK. ILE BAŞ EDEMEMIŞLER, ANCAK KABADAYILIKLARI MİLLETİN SİLAHI ILE MILLETİN SEÇİLMİŞ ADAMLARINA OLMUŞ.. Verdigimiz vergiler ile maaş alan bu adamlara kendi payima hakkimi helal etmiyorum... İNSAN BİRAZ UTANIR YAHU..
 • 2 Ay Önce

murat

Kılıçdaroğlu soruyor, kaçırılanlarla ilgili ne yaptınız. Peki muhaleetin başı sen ne yaptın. Sen PKK desteği ile İstanbul seçimlerini kazanmadın mı? ABD istedi papazı bıraktık diyorsun. o zaman sen de Kandil'e bir telefon etseydin. Ama sen eski genel başkanın deniz baykal'ın porno görüntüleri sayesinde genel başkan olmadın mı.
 • 2 Ay Önce

Müezzin oglu

28 şubatçılar için yaşasın cehennem
 • 2 Ay Önce

Hakan'a

Sizler feto ile kucak kucağa iken biz o gün de söylüyorduk, bu gün de söylüyoruz. Açılımda oldugu gibi o gün de teröristti bu gün de terörist pkk, sizin gibi gözümüz sonradan açılmıyor trol efendi
 • 2 Ay Önce

Yasemin

Bakırköy'de derste, EVVELDEN milli güvenlik dersine albay yarbay veya ders vermek için asker gönderirlerdi, bir gün rütbeli albay mı ? yarbay mı ?80 öncesi, EZAN okunmaya, başladı, adam hışımla, açık olan pencereyi kapattı, ama nasıl söyleniyor, O , türbana karşı çıkan, EZAN a karşı çıkan, KİMİN askerî idi, Kimden MAAŞ alıyorlardı, asker, eşleri, ücretsiz, günde Ordu evlerinde bakım yaptırırlardı, REİS kaldırdı, evlerinin, halılarını, askeriyenin, makinalarında yıkayanlar vardı, 80 li yıllarda.
 • 2 Ay Önce

Ali bir düşün

TERÖR ÖRGÜTÜ DİYE BİR ŞEY YOKTUR ve OLAMAZ!.. Terör örgütü diye bir şey yoktur! Yoktur çünkü devletin daha doğrusu istihbaratın bilgisi olmadan terör örgütü kurulamaz! Kurulsa dahi yaşayamaz! Yaşasa dahi büyüyemez! Büyüse dahi eylem ve katliam yapamaz! Yapsa dahi bu 30-40 yıl süremez!.. terör örgütleri olmassa halka karşı cesayetcilerin gerekçesi ne olacak.. şimdiki hükümetimiz ben gidersem ülke batar propagandasını nasıl yapacak???
 • 2 Ay Önce

Emrk

Hükümetle yandaşlarda aynı zihniyette isteyesin patates pahalı patates üreticisi suçlanır eflasyon arttı esnaf suçlanır bunlar MB 120 milyar dolar buhar olur muhalefet suçlanır bindirme rektör atanır öğrenciler suçlanır.. Aslında 2 sene önce 7 tl'den satılan patates, şimdi niye 2 tl bunu bulsak, suçluyu da bulacağız.. ama buraya kafa yoramıyoruz işte.
 • 2 Ay Önce

Ebru Günay..!

Bu şahıs Mithat Sancar ı azarlıyor..! Çaycı Belediye başkanı nı sorguluyor...! Aynı Fetö gibi Cia yapılanması Astsubay General e emir veriyor.. HDP bildiğin Bir örgüttür.. Parti falan değil...!
 • 2 Ay Önce

resat

siz asıl vazifenizin dışında herşeyi yaptınız.siyaseti dizayn , ihtilaller,amma dağlıcaya helikopterle birgün sonra varabildiniz .masal anlatmayın bize.
 • 2 Ay Önce

kibarcik

bu herif fon alnı secdeye degmistir soyu siyonist Yahudiye karışmıştır leşi ortadakalsin vessel
 • 2 Ay Önce

Osmanlı torunu

28 şubat bin yıl sürecek diyen maşaların, düştükleri durumları ve yerlerde sürünen itibarlarını, Allahu teala bizlere görmeyi nasip etti, herşey çok güzel olacak herkesi kucaklayacağız, mart, ın sonu bahar diyen, kuklalarında düştükleri durumu yerlerde sürünen itibarlarını görmeyi nasip eder inşallah, berat albayrakağa yapılan itibar suikastini gördükten sonra, çok şükür antrikot ekremin ettiği, her şey çok güzel olacak herkesi kucaklayacağız sözünü iyiki bir akpartili etmedi, sonrasında yapacakları ve yürütecekleri algıyı düşünmek bile istemiyorum, millet bir yıdır ağzında maskeyle dolaşıyor, bırakın kucaklaşmayı bir başkasına elimizi bile süremiyoruz, manda derisi gibi surat var bu yüzsüzlerde, ne soğan yemişler ne ağızları kokmuş, pkk ve onun uzantısı olan hdp ile kol kola seçim ittifakı yapanlara duyurulur, eşkiyadan dünyaya hükümdar olmaz, bu dünyayı babasının çiftliği sanan kibirlilere duyurulur, yeryüzündede gökyüzündede hakimiyet kayıtsız ve şartsız Allah,a aittir.
 • 2 Ay Önce

Can

Bunun tek cözümü her sey tarihciler arastirmali. Susurluk tan baslayarak ergenekon balyoz ve fetönün siyasi ayagi ortaya cikarmak lazim. Gerisi yoksa sirf göz boyama ama siyasiler isteksiz bu konulara aydinlik getirmeye niye acaba haci. Medya da önemli olan sorulari sormaktan kaciniyor. Sonucta milletin iradesinin önü kesiliyor ve sirf secim sandiklar ile sinirli kaliyor.
 • 2 Ay Önce

Hakan

Fetöcüleri sağda solda aramaya gerek yok buraya yorum yazanları araştırsınlar zaten yorumlarından ne oldukları belli oluyor..
 • 2 Ay Önce

Yavuz

İKİNCİSİ RUMUZ LU BEY ........................ ............................................................... HAKLISINIZ NEDEN AYNI TUZAKLARA DÜŞÜYORUZ. ??? 1........ABD .TERÖR DEVLETİ ÜLKELERDE KUKLA YÖNETİCİLER. İSTER. ................... 2.....BUNUN İÇİN GENLERİ İHANETE MUSAİT GRUPLARI......ETNIKAYRILIKCILARI...MEZHEP.CEMATLERİ YARDIM BAHANESİYLE DESTEKLER.....KONTOLUNE....ALIR........((MİSAL INSAN HAKLA DERNEGİ. DEAS.İŞİD.TALIBAN.EL. PKK.YPG.FETO.CHP.İYİ PARTİ. DAVİTOGLU. MOOOLLOOGLU.GÜLOĞLU. KILICTARIOGLU..VSVS)))))))........................3..... ...BU SATILMIŞ ADLARI BİZDEN .KENDİLERİ FRANSIZ USAK LARİ YERLİ. MİLLİ. BAĞIMSIZ .VATANSEVER YÖNETİCİLERLE CATİSTİRİR. İFTİRA. YALAN.ÇAMUR. ATTIRİR. .HALKIN GÖZÜNDEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIR. ...... 4........EĞER USAKLARİ YLA. ..BAŞARAMADI. İSE. .FAİLİ. MEÇHUL. CİNAYETLER .YAPTIRIR ((ÖRNEK .UĞUR MUMCU.HABLEMITOGLU.BAHRİYE ÜÇOK. MUHSİN YAZICIOĞLU. ADNAN KAHVECİ. TURGUT ÖZAL. VSVS YÜZLERCE Sİ. ..))))) 5......YİNE BAŞARAMADI İSE BU SEFER .DARBE YAPTIRIR (( ÖRNEK 1960 .12 MART MUHTIRASI.28.MART.MUTİRASİ. 1960. DARBESI.....1980 DARBESI...15 TEMMUZ FETO DARBE TEŞEBBÜSU. VS.VS.)))))) 6...YİNE Mİ OLMADI VASİYETİM TERÖR ÖRGÜTLERİNİ O ÜLKENİN BAŞINA. SALAR.... 8....EVET DEĞERLİ KARDEŞİM AKILLI OLACAĞIZ AKLIMIZİ. KİRAYA VERMEYECEĞİZ. İNSANIMIZI. HALKIMIZI.UYANDİRACAGİZ. HER ZAMAN VATANIMIZ.BAYRAĞIMİZİN EZAN.MİNARE İÇİN TETİKTE OLACAĞIZ. .GEREKİRSE .15 TEMMUZ AZİZ SEHİTLERİMİZ. GİBİ. .CANIMIZI KANİMİZİ. BU VATAN İÇİN. FEDA EDECEĞİZ.
 • 2 Ay Önce

HOMOTOKMAKUS

Bu ucuncu sinif irk dingillarina fazla zaman ayiriyorsunuz sayin yazar ! ​
 • 2 Ay Önce

Bir

Unuttuğumuz şeyler var, yeniden, hatırladık.
 • 2 Ay Önce

vaayy be

Ayneenn...Hatta Artık nasıl bir baskı altında idiyse Mesut Yılmaz bu yasayı, siyasi hayatıma malolsa bile çıkaracağım demişti.Vay vay vay..Ne günlerdi?Rabbim(cc) bir daha o günleri ve zamanları memleketimize yaşatmasın..Amiinn..
 • 2 Ay Önce

DemirAli

Ergenekon ve balyoza teror orgutu diyen Fetocudur vatan hainidir,ne teroru yapmuslar?
 • 2 Ay Önce

Yavuz

HDP AÇIKÇA BEN PKK .YIM DİYOR. BU VESAYET KALINTISI ANAYASA MAHKEMESİ NE İŞ YAPAR. EZAN.MİNARE. ALLAH.DEDİ DİYE REFAH PARTİYİ. FAZİLET. PARTİSİNİ. SAADET PARTİSİNİ KAPATAN ABD.NİN EMRİNDEKİ VESAYETCİ ANAYASA MAHKEMESİ NE İŞE YARIYOR........................................... CHP .NİN PKK.Lİ KILİCOĞLU. VE YÖNETİCİLERİ CHP Lİ SEÇMEN LERİ DE PKK .YA ALIŞTIRDİ. CHP AÇIKÇA VATAN.HAİNLİGİ. İHANET YAPIYOR..SEÇMEN LERİ HALA UYUYOR..SONRA ATATÜRK. CUMHURİYET. DEMOKRASİ. İNSAN HAKLARI.MARTAVALİ .OKUYORLAR...CHP =PKK OLDU SESLERİ ÇIKMIYOR. .....
 • 2 Ay Önce

ALLAH'IN 1 KULU

" FETÖ’nün, CIA bağlantılı bir örgüt olması.. Otomatikman Ergenekon’un, Balyoz’un masumluğunu göstermez.." BUNU ANLAYACAK ZEKAYA ULAŞTIĞIMIZDA BU TUZAKLARADA DÜŞMEMEYİ ÖĞRENECEĞİZ, ÇOK GEÇ OLMADAN, İNŞALLAH.
 • 2 Ay Önce

Abd nin gayrimeşru devşirme çocukları

Çetin doğan , çevik bir , ismail hakkı karadayı , osman özbek , mesut yılmaz , bülent ecevit ve süleyman demirel bu ALLAH KURAN düşmanları 28 şubat zulmü bin yıl sürecek demişlerdi ALLAH fetö zalim haini ile bu ALLAH KURAN düşmanlarını zalimleri defetti . Ergenekon balyoz sarıkız oluşumlarıda laik kamalist terörist oluşumdur fetö den hiçbir farkı yoktur hepsi abd cia veledi zinalarıdır .
 • 2 Ay Önce

Yavuz

KARA KATRANİ KAYNATSAN OLMAZKİ ŞEKER. .................................................... GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ ERDOĞAN NEFRETi. ................................................ PKK= PYD =HDP=CHP. =2×2=4
 • 2 Ay Önce

Okuyucu

Emre ayvalı ne dedi. Hatırlayın
 • 2 Ay Önce

nurettın

halkı yüz yıldır koyun görenlerde kalp beyini taşlaşmışlarda ne beklenir artık hesapları mahşere kalmış
 • 2 Ay Önce

Şuayıp

Memleketin milletin değerlerine kasdeden hainler hepse aynıdır Allah şerlerini kendi başlarına versin amin
 • 2 Ay Önce

ikincidir

feto bu ulkein ikinci ittihad ve Terakki'sidir. chp ittihad ve Terakki artigi bir partidir. fetoyu kurup devlete yerlestiren chp genel sekreteri Kasim Gulek'tir. Chp genel sekreteri Kasim Gulek M.Kamal'in emriyle chp'ye girmistir ve ittihad ve Terakki'nin Cukurova bolge sorumlusu olan M.Rifat efendinin ogludur Kasim Gulek. Fetonun anasi CHP babasi ABD'dir. Feto oz be oz CHP'nin ABD'den olma gayrimesru picidir. Esas aci olan ise turk milleti 80 yil gibi kisa bir surede ayni tuzaga nasil iki kez dustu dusuruldu? her iki tuzakta da sion-hacli turkun evlatlarini zihni-igfal edip kendine hizmet ettirebiliyor? bu cok acikli asaglik utanilacak bir durumdur! aynisini doguda Mecusi fars da yapiyor!
 • 2 Ay Önce

Şenoling

Fetö deyip olayın kapatılmasının bir sebebi var. Eğer bu olay enine boyuna araştırılırsa Fetönün diğer kişilere attığı iftiralara bakılmaksızın o konular da enine boyuna araştırılmaya başlanır. İşte o zaman konu çok enteresan yerlere gidebilir, yoksa kimse değil Ali Bey 28 Şubatçıların peşini hayatta bırakmazlardı. Kısacası Fetö konusunda hiç kimse işine gelince iftira işine gelince bunlar gerçekti diyemez, dememeli. Ya herşey en ince detayına kadar soruşturulacak ya da fetö tüm ilgili kişilere kumpas kurmuştur deyip kabul edeceksiniz, ortası yok bu işin
 • 2 Ay Önce

akilda kalan

o lanet gunlerin medyasinda yer almis zirvalardan aklimda kalan,"Eroin taciri Tansu Ciller" dir. o gunlerde sevmemistim ama sonradan cogu erkekten cok daha mert cesur degerli bir insan oldugunu gordugum Tansu Ciller. yerli dilli sion-hacli medyasi sirf Erbakan hocaya destek veriyor diye gozden dusurmek icin itibar suikasti yapmis Tansu hanimi eroin taciri ilan etmismis! Tansu hanima saygilar sunarim.
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23