• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dava dilekçesinde görürüz; Kim AK Partili, kim AKP’li!

30 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Recep yaray

(yarım kalan) yorumun devamı okur yazar olmanın hatta eğitimde ve yaşamın her alanında fırsat eşitligi ele alınması daha doğrucu bir seçim olacağı kanısındayım bir muhazafakar gazete olarak toplumsal sorunlara ne kadar acilm yaptınız tartışılır (MESELA ) Neslin eğitiminin toplumsal değişime uğrayıp zamanla faklı bir ilaha yönelmesi değişime uğramış ve kendini ayrı bir sınıf yahut zümre olarak görmesine ne yorumda bulunursunuz. (Faklı bir ilaha yönelmesinin açılımı )Batıda bu uyuyan güzel yahut helen ve talmut) sizler bunların hepsinden haberdar olmanıza rağmen bunlardan mahrum birakilan insaların sosyolojik olarak toplumsal bakış açısından etnisiyi aşmış birey ve ortasinif olabilmiş şehir yaşamında bunu aşmış bir ideal toplum algisinı aşmış birey ve aile ilişkikisini yayabilmismisiniz âşalik kopleksinin ne olduğunun bilincinde olmak.
 • 1 Yıl Önce

İsmini vermek istemeyen şinasi

Ali hoca rumuzluya; madem bu iş akp yi yıpratma aracı haline gelmişse akp nin eli armut toplamasın ısrarla sözlesmeyi ve baglantılarını dayatmak yerine kaldırsın milletle inatlaşmayla kazanamayacaklarını bilemiyorlar mı siyasi hayatıma mal olsa da diyen mesut yılmazın mevzusuna ve inatçılığına ne kadar benziyor bu iş anaplaşmanın lüzumu yok
 • 1 Yıl Önce

Ali Hoca

Bu açıklamayı 2 ay kadar önce yapmıştı.Ona rağmen, bundan hiç haberiniz yokmuş gibi , mezkûr sozlesmeyi diline doladiniz.Ona kimse itiraz etmiyor zaten.En başta,yonetimin başındaki Erdoğan bundan rahatsız olduğunu belirtmiştir.Ama bunu Ak parti yi yıpratma araci haline getirdiniz. 
 • 1 Yıl Önce

Ali Hoca

Dilipak a yanlış yaptin diyemeyenler, özellikle akit yazarları, herkesten cok bilirsiniz ki Erdoğan bu sözleşmeyi iptal edecegini,nas olmadığını belirtti.
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Sayın Dilipakın kimseye hakaret etme hakkı yoktur.Burasi bir hukuk devletidir.Hakaret etmişse bedelinide mahkeme de öder.
 • 1 Yıl Önce

Namik Okur

Erbakan Ak partiyi cok severdi hatta onlara katilmaya ksrar vermisti de ömrü yetmedi.
 • 1 Yıl Önce

Mesut Sarp

AB fonlarını al aile yapısındaki tahribatlari görmeden lüks hayata yan gel yat. Dilipak eleştirince ki adam her türlü argümanları ortaya koyup defaten yazdı. Ancak adam kaale alınmadı. Adamı adam yerine koymayınca hatta dalga gecer ayaklara yatınca fıttırttılar.  Aile temeline dinamit koyuyor. Şimdi Dilipaka yok Feto yandaşı yok CHPlilere yaranmacı camurları başladı okkayla atılmaya, rezillerce.
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Çok yerinde tesbitlèr İşte gercek ak partili lerin akp liler hakkındaki görüşleri de tam böyledir
 • 1 Yıl Önce

Kassam 1187

Akp nin bazı faaliyetleri sanki kemal ataturkun yarım bıraktığı faaliyetlerin devamı gibi geliyor
 • 1 Yıl Önce

Kassam1187

Bunu başka bir parti yapsaydı bizim sesimiz farklı cikardi. Ama bunu yapan bizim gibi davranan  bir parti içinde temiz olanları tenzih ederim
 • 1 Yıl Önce

Özkan

Kadınlara süresiz nafaka dinen bile caiz değildir! Ama çocukların her türlü ihtiyacını baba karşılamak zorundadır! Bu nafaka için kadını yormadan devlet tahsis edip, kadına vermelidir! Erkekler kadınları tehdit ediyor nafaka için. O nedenle o çocukların nafakası devlet tarafından erkekten alınsın ki kadın ve adam yüz yüze gelmesin!!! Bu kadarını yapamayan da iktidar da kalmasın!!! Hizmit sadece köprü ve yol yapmaktan ibaret değildir! ..
 • 1 Yıl Önce

M. Lütfü Ural

Yazı mükemmel de; rahmetli babaannemin bir sözü vardı: Dersin de kime dersin?
 • 1 Yıl Önce

Muhammet Genç

NASREDDİN HOCAYA DAVACILAR GELİR. BİRİNCİYİ DİNLER HAKLISIN DER. İKİNCİYİ DİNLER HAKLISIN DER. HANIMI İŞE KARIŞIR "HOCA İKİSİDE NASIL HAKLI OLUR " HOCA "HANIM SENDE HAKLISIN " der
 • 1 Yıl Önce

Kadir Sivrş

Artık yeter, yıllardır hep "bildiği vardır" dedik destek verdik, ama Beyaz Müslüman güruh bizi sürekli aşağıladı durdu, ben gençliğimde kızların peşinden koşmadım, direk tepelerinde bayrak astım taa Refah Partisinden bu yana. Daha dün bu davaya girmiş tipler bize sürekli cahil muamelesi yapıyorlar, hatta kendi içimizden yakinen tanıdıklarımız bile "siz anlamazsınız, devlet işi" diyorlar soru sorduğumuzda. Para ve makam sahibi olanların çoğu çok değişti. Ak Parti Kadın Kolları A. Dilipak'a hakaret derecesinde eleştiri yöneltiyor, Bu gün de F.Altun.. Hesap soracakmışlar, siz kim oluyorsunuz da bu davaya yıllardır hizmet edenlere hesap soruyorsunuz. 
 • 1 Yıl Önce

A. Ademoğlı

Çok güzel yazı, elinize, kaleminize sağlık. Dünya, büyük bir manevî buhran geçiriyor. Manevî temelleri sarsılan garb cem'iyeti içinde doğan bir hastalık, bir veba, bir taun felâketi gittikçe yeryüzüne dağılıyor. Bu müdhiş sâri illete karşı, İslâm cem'iyeti ne gibi çarelerle karşı koyacak? Garbın çürümüş, kokmuş, tefessüh etmiş, bâtıl formülleriyle mi? Yoksa İslâm cem'iyetinin ter ü taze iman esaslarıyla mı? Büyük kafaları gaflet içinde görüyorum. (Tarihçe-i Hayat 628.sh - Risale-i Nur)
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

İstanbul sözleşmesine karşı çıkanlardan biri;  KADEM’in avukat bayanını canhışar şekilde İstanbul sözleşmesini savunması işin nerden bağlandığını görmemiz gerekir. 
 • 1 Yıl Önce

İsmail zaza

Süresiz nafaka evet uygun değildir.benim kızım 14 yıl evli kaldıktan sonra bosandı kocasından biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuğu ile benim evime geldiler yani babasının evine kıź 5 sınıfta erkek 7. Sınıfta öğrenim görüyor. Ve çocukların velaydgi annesine verildi çocukların isteminddn dolahı bin tl nzfaka bağlanmış bu cocukların eğitimi ögrdtimi ev geçinmesi kira vb.bin tl ild olurmu gel 14 yıl boyunca hizmdt et iki çocuk doğur bu çocuklar anaya kalsın baba kendi keyfine baksın bu zahmeti meşzkatı bu annd çeksin islamın hangi kuralında böyle adaletsizlikler vardır. Biraz insaf evet bu ömür boyu nafaka olmasın ama adilane bir yol bulunsun. Tek taraflı düşünülmesin.
 • 1 Yıl Önce

erhan

çzet ve net anlayana
 • 1 Yıl Önce

Zeynep

Delikanlı kardeşim Allah razı olsun. Az bile yazmışsın.
 • 1 Yıl Önce

Mekmet k

Evet Dilipak ı destekliyorum adı Dilipak olduğu için değil tabiki herkez vicdanına sorsun CHP yüz yıldir bu milletin değerleriyle savastigi halde küllerinden yeniden doğdu ama hep aile kurumu sağlamdı ya şimdi
 • 1 Yıl Önce

Zeynel

İstanbul sözleşmesini ve bunu savunanları (azıcık bikesim muhafazakarlar dan)eleştirmek yanlış değil. Karşıda gelinir eleştirilerde,Dava açmanın asıl sebebi Dilipakın (bu fahişe ve türevlerine karşı gelecekmisiniz........) Söyleminedir.Burda Dilipak yuvarlak yazıyor.Bütün siyaset yapan akpartili kadınları zanaltında bırakıyor.Kadınların siyaset yapmasını,ticaret yapmasını....isteyen,teşvik eden kadın çocuğunu doğurduğu dünyayı tanışın diyen kendisi.Sozleşmeyi eleştirsin,bunun altına imza atanları eleştirsin ama yukardaki sözü söylemesi doğru değildir,yanlıştır.Dilipak ben hep doğru söylerim,yanlış yapmam beni eleştiremez siniz gibi havalara bürünüyor.Tutuklu fetö culara af bile istedi.....neyse bu söylemiyle bile bizim cenahta fitne çıkardı diyebilirim.Birbirine hakaret eden,kötüleyen aşsalayanlar oluştu....yazık.......
 • 1 Yıl Önce

Vahap Kalyoncu

Gelde altına imza atma bu yazımın şimdi.
 • 1 Yıl Önce

Ordulu

Sayın dilipak a sahip çıkacağınıza oturun ve konuşun kendisiyle son bir yıldır akpartinin altını oymakla meşgul hele 25 gündür yazdığı yazılar her halde akitte yolculuk var gibi geliyor bana
 • 1 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

AÇIK KONUŞALIM. PAPATYALAR DEĞİL, AK PARTİ KADIN KOLLARI ABLALARIN ELİNDE. FETÖ ABLALARI TESETTÜRLÜ OLUNCA HİÇ FARK EDİLMİYORLAR! ABİLER DE TOPLUM ARASINDA GİZLENMEYE ÇALIŞIYORLAR AMA YİNEDE KABAK GİBİ SIRITIYORLAR, ÖNCELERİ DİREK ERDOĞAN I ELEŞTİRİYORLAR SALDIRIYORLARDI ! ŞİMDİ ALDIKLARI TALİMATA GÖRE ERDOĞAN I AĞIZLARINA ALMIYOR İKTİDARI ELEŞTİRİYOR 'ÜRETİM' KELİMESİNİ SAKIZ GİBİ ÇİĞNİYORLAR!!
 • 1 Yıl Önce

Güney Doğulu

Eğer AK Parti kadın kolları ve arkasindaki cephe İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkarsa bu surdurulen mukaddes davamıza ihanettir. Evet müslümanlar olarak İstanbul Sözleşmesi'ne karşıyız muhalifiz. Mesele Abdurrahman Dilipak meselesi olarak onu hedef tahtasına koymakla onu yüceltiyorsunuz. Davaları geri çekin bu AK Partiye ziyan verir. Meğer bu zihniyetle çalışan AK Parti kadın kollarında çalışanlar gerçekte muhafazakar müslümanları temsil etmiyorlarmış. Herşey ortada ve aşikar. Tarafınızı iyi belli edi. "Biaraf olmayan bertaraf olur" (Başkan Recep Tayyip Erdoğan)
 • 1 Yıl Önce

Can

Bu sözlesme olmadan neden zamaninda tedbirler alinmadi ve iyilestirme saglanilmadi acaba? Meclis hangi ise yariyor? Kadin cinayetler ve iyi hal indirimler bu sözlesmeden önce de bolca yok muydu. Aslinda kadin haklara veya genel insan haklara saygi özgürlük alanlari vatandas haklari umurumunuzda olmadigi icin.
 • 1 Yıl Önce

Gidişat

Önümüzdeki bir iki yıl içerisinde akit ak parti desteğinden kopar ve fatih' in yeni refah partisine takılır (doktor fatih) Gazetenin tamamen dilipak etrafında döndüğü anlaşılıyor çünkü. temel' in nesini beğenmiyorlar onu anlamadım ama ben şahsen.
 • 1 Yıl Önce

Muhittin sarıçam

Güzel yazı ancak bugüne kadar yapılan hicbir yapıcı çağrı ve makul izahate kulak asmadılar ab den fon geliyor bunun da etkisi var zenginlik ve kariyer lobilerinin temelleri istanbul sözleşmesinden müteşekkil olduğuna inanıyorum
 • 1 Yıl Önce

Şaban Abacı

KADEM ve diğer dernekler bu sözleşmeyi savunmakla ne kadar fonlardan yararlanıyor? Araştırılsın. Ya da şimdiye kadar aldıkları fonların tutarı açıklansın. Bilen varsa bekliyoruz. Bu kadar savunmanın arkasında bu fonlar olabilir mi?
 • 1 Yıl Önce

vatandaş

Umarım sana da dava açılmaz.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23