• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Teşekkürler cumartesi anneleri, teşekkürler!

42 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ceng

Ali Bey! Şeytanlar oraya bu atlamayı. Yalan söylemeyi. Insanların kulaklarına günahı fısıldamayı çok severler bilirsiniz. Birde yalanlar ile ortalığı karıştırmayı. Bu gündeme atıldığında Abd/Ypg Terörü sınırın ötesinde yeni Projeler ve Inşaatlar sürdürüyor. Yazacaklarım buraya sıkmaz. Ama araştırırsanız bulursunuz. MIT/TSKnın bu Ypg Terörünün neler yaptığından haberi var zaten. Amaç gündemi bir yere çekmek ki hain Projeler el altından düşman tarafından çabuk yürütülsün diye.
 • 1 Yıl Önce

KIZINI ÇIPLAK EDİP GAVURUN BEĞENİSİNE SUNAN AHLAKSIZLAR,...

Namussuzlar, yendik diye bayram kutlamaları yaptıkları Yunan liderinin koluna da çıplak ettikleri karılarını takacak kadar onursuz, şeref yoksunu, ahlaksız, AYYAŞ BİR KİTLE MÜSLÜMAN HALKİN BAŞİNA MUSALLAT OLMUŞTUR. İşgalci ingilizlerin bile yapamadığı icraatlara bu müstemleke valisi ve avanesi fazlasıyla yapmıştır. Avrupadan karılarına, kizlarına DAMIZLIK ERKEK GETİRMEYİ TEKLİF EDECEK KADAR onursuz, arsız, hayasız, şerefsizlerin,.. söz sahibi olduğu bir yönetim ulkeyi yonetiyordu. Bu kamalist veledi zinalar, AYYAŞLAR,... Devresler onların başimiza musallat ettiği pisliklerdir, rezilliklerdir. MUŞLUADAM
 • 1 Yıl Önce

Ahval

Bugünkü konu tesekur.okunamis makaleyi yinede fikir yürütür.dogru bir çeşit ,kötü çeşit çeşit,eğilme basamak olursun.dikdur sığınacak,yer olursun.Allah yardımcın olsun.
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Hadi bakalım yeniden refah partisi için neler yazacaksın bu kadar kalabalığı görmezden gelmezsin herhalde dimi ilk kongresini yaptı
 • 1 Yıl Önce

Orhan İNAN

BUNLAR KENDİLERİ ÇALIP KENDİLERİ OYNAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞLER
 • 1 Yıl Önce

Atatürkçüyüm diye yalan söyleyen Hıdır efendi..

Güzellik yarışmalarından ancak senin kafadan olanlar böyle bir sonuç çıkarır. Sanki ülkenin bütün kadınları yarışmaya girmiş gibi yazmışın. Senin tükettiğin oksijene yazık.
 • 1 Yıl Önce

Kim olduğumun önemi yok

Bu ülkede Alfabe ithal şapka ithal kanunlar ithal laikliğe bağlı yaşam tarzı ithal ama saman yerli olmalı diyen genetiği bozulmuş gdo lu bir canlı türü var biz bunlara kısaca chpli diyoruz ve bunların ithal samana karşı çok büyük bir alerjileri var yani onlardan normal insanlarmış çok fazla birşey beklemeyin onların bu ülkedeki varlık sebepleri bizim ak dediğimizde kara demek içindir
 • 1 Yıl Önce

Sıtkı Sıyrılmış

Bugün seni okumadım. Daha faydalı olabilecek '' hayvanlarda süt üretimini artırma teknikleri'' diye bir yazı okudum. Hayvanım yok. Ama yine de senin yazından daha verimli oldu.
 • 1 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık ,bu cumartesi annelerine gelince bunların derdi evlatları filan değil bunlar İslâm din dúşmanı c.h.p. köklü bir İslam düşmanları bu art niyetlilere soruyorum yahu nerde bu zulüm bize niye bir zülm yapan yok bunların derdi zülm filan değil baştaki müslüman bir lider olduğu için onun üzerinden İslam'a saldırmak 
 • 1 Yıl Önce

aslan

güzel bir araştırma olmuş. bu ülkedeki katliamların tek sorumlusu laikçi ve kemalist geçinen lerdir. yapmadıkları zülüm ve işkence katliam kalmadı. maraş sivas çorum başbağlar hep bunların projesiydi sonrada dönüp müslümanları suçladılar. amaçları zaten buydu katliam yapıp müslümanlar üzerine atıp dini kötüleyip hedef göstermek. devleti ele geçirip devlet eliylede bunu yaptılar. ama maraş olaylarından sonra kendi adamları olan iç işleri bakanı özaydınlı valilik önünde olayları solcular başlattı, katliamı solcular yaptı, sorumlusu onlar" devlette vatandaşının güvenliğini sağlamadı baş sorumlu devlet" dedi yani ecevit hükümeti. dedi ve oradan bakanlıktan istifa etmişti. allah cezalarını versin memlekette huzur bırakmadılar halada iftiralara devam ediyorlar.
 • 1 Yıl Önce

turgut ertav

Ahval rumuzlu yorumcu şöyle yazmış: ''Turgut,ertav dini konulardan kimse rahatsız deyil bilakis örnek verebilirsin daha iyi anlaşılsın diye.fakat insanın,yarım saat zaman ayırması lazım senin yazdığını okuması iicin konu buurda dini mesele,deyil senin,zaman israfın,özet istersen kurandan Euzu besmele ,Fatiha dir kuranı bütün anlatmaya kafi.bundan dolayı kasılma,'' Kur an ın özeti fatiha ama,detay olmadan kim ne anlayacak?besmele ile iş bitiyorsa,kur an okumaya ne gerek var?yazım uzun.çünkü iyi anlaşılması için detaylara gerek var.ben kendimi kasmıyorum.kasacak olsam ,sosyal medyada mesaj yazmazdım.islamı anlamak için; alimler içtihat yapmış,medreselerde eğitimler görülmüş,kütüphaneler dolusu kitap yazılmış,yıllar yılı vaaz ve nasihatlar edilmiş.yani,fatiha okuyup,besmele söylemekle iş bitirilmemiş.kendinizi kasmayın.benim dini bilgilerden rahatsız olanalr çok oldu.peygamberlerin tebliğlerinden de çok rahatsız olanalr hatta peygamberleri katledenler bile olduğunu hatırlatırım..saygılar.
 • 1 Yıl Önce

Şahin

Ne üzücü ki Alevi kardeşlerim bugün Dersim katliamını yapan zihniyeti savunuyor. 
 • 1 Yıl Önce

Hamit Kaymakçı

Sayın yazar vatandaşın 1.derdi geçim gailesi fikir ve görüşlerinizi çoğuna katılıyorum fakat iktidar çalışmıyor toplumsal sorunlara çözüm üretmiyor örnek eyt abo nafaka işsizlik ama sizde iktidar gibi görmüyor güçlü kaleminiz kullanmamakta ısrar ediyor millete uzak kalıyorsunuz iktidarı ben ayakta tutuyorum benim sayemde düşmanlara gider yapıyordu şimdi bana gider yapıyor iktidar kendimi çok kötü hissediyorum.
 • 1 Yıl Önce

Emrkl

Arkadaşın biri şöyle demek istiyor Kadınlar açıldı Osmanlı yenildi Avrupa Kadın açılınca güzellik yarışmasınıda kazanınca 600 yıllık Osmanlı Hakimiyetindrn kurtulmuş böyle düşünen kafalar Osmanlı’yı bitirdi
 • 1 Yıl Önce

Kadir

Azizim sen herşeyi birbirine karıştırıyorsun ama neyse sadece iki insan diyeceğim gerisini sen düşün tansu çiller ve Mehmet ağar ikisi de Akp olmuş, araştırın bu insanları gençler bilmez belki, biri devlet mafya ilişkisi içinde diğeri dünya emperlistleri için ülkenin kapılarını açıyor talana açıyor memleketi. Ama sözde terörle mücadele ediyorlar ne hikmetse bunlardan sonra terörden çok halka yaptıkları zulüm çıkıyor ortaya.
 • 1 Yıl Önce

Yelizpenbesever

Huhuuhhhaaa sayin hocam 
 • 1 Yıl Önce

Ahval

28 Şubat'ı yaşadık 12 eylülü,yaşadık ,17 /25 Aralık yaşadık,ülkeyi,istila etmek isteyenlere,direnisimizle başardık,kafirden korkma ne ,olduğu belli münafık olandan kork.iki yuzludur.
 • 1 Yıl Önce

17-25 

teşekkür etme bu güne kadar onlara yaptığın eziyetten dolayı utan 
 • 1 Yıl Önce

Can

Önemli olan 2019 da insan haklari ve yasam hakkina saygili olmak. Maalesef terörden kac kisi kayip ettik. Ama ayni sekilde su Rabia Naz olayi insana huzur vermiyor tipki su kadin cinayetleri gibi. Adaletin torpile göre dagitmanin carpikligi kac kez gördük. Bazi insanlarin 2.5 yildan beri iddianame olmadan hapiste tutulmasi da vicdanen olamaz. 1980 veya 90 lardan daha iyi bir duruma gelebilmis olabiliriz ama rehavete kapilmamali. IHD raporlari azalmadi.
 • 1 Yıl Önce

Ahval

Dumanlı,sende bir28 duvarcı 12 eylulcusunki.akp zulüm olarak görebilirsin,doğal.sizlere zulüm yapmanıza fırsat vermedi zulüm olarak,anlayabilirsin.
 • 1 Yıl Önce

selam

Bugünler çok kötü gerçekten
 • 1 Yıl Önce

dumanlı

Biz 12 Eylül’leri yaşadık, 28 Şubatları yaşadık.. Bugünkü gibi zulüm görmedik” Bunu bazı AKP liler ve muhafazakarlarlar söylüyor.
 • 1 Yıl Önce

EKREM KAYRA

Rica ve istirham ediyorum, kimin ne fikri varsa, kimseyi incitmeden açıklasın. Son yıllarda, çoğumuz bu hataya düşüyoruz. Siyasiler, yorumcular vs. TV. ve sosyal medyada bu dili seçtikleri için, herkese bulaşıyor... Hatta, bence yayıncılar, filtreli yayınlasın. Yeni sloganımız şu olsun : Aklına geleni söyle, ağzına geleni söyleme ! Vesselam.
 • 1 Yıl Önce

hasan

cumartesi anneleri bu ulkenin onurudur 
 • 1 Yıl Önce

ATATURKCU HIDIR

NURAN DERVES,isimli yorumcu,kadin guzellik yarismasi duzenlenmesinin kadinlar icin ne denli asagilayici bir materialist/paraci bir uygulama oldugunu siz kadinlar hala anlayamadiysaniz yaziklar olsun size.Orada ozetle soylenen su: 15-20 milyon kadin icinden 15-20 kadar kadini karpuz secer gibi secelim kendimiz icin digerleri cop olsun ve cope gitsin.Bu basit mantigi daha yakalamadiysaniz kadinlar olarak tarhana corbasina daha bir kuvvetle kasik calmaya devam.!
 • 1 Yıl Önce

SELAMÜN ALEYKUM ALİ AĞBEY KONU YAKIN ZAMANDA BİR DURUM....DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTEDİM(YAZINIZLA HAFİFTE OLSA İLGİSİ VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM....14/11/2019 MİLLİ TAKIM -İZLANDA MAÇINDA SAYIN CUMHRUBAŞKANIMIZ MAÇINDA İLK YARISINDA PROTOKOLÜ ŞEREFLENDİRDİ. MAÇIN SPİKERİ SAYIN CUMHRUBAŞAKANIMIZIN İSMİNİ TAŞIYOR AMA SAYIN CUMHRUBAŞNAIMIZI SÖYLERDKEN SAHİPLİK EKİNİ KATMIYOR...''SAYIN CUMHURBAŞAKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ''DEDİ İKİNCİ YARIDA .''CUMHRUBAŞAKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ''DEMİŞTİR....150 YILDIR AVRUPAYI ÖRNEK ALAN BÖYLE KİŞİ....82 MİLYONUN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA -BİZİM ANLAMINIA GELEN -İMİZ-EKİNİ KULLANMIYOR...OYSA 1999 DA AVRUPA ŞAMPİYONLAR LİĞİ FİNAL MAÇI İSPANYA -BARSELONADA -BAYERN MÜNİH VE MANCHESTER UNİTED MAÇ BAŞLAMADAN ÖNCE İSPANYOL KRALİYET AİLESİ STADIN KOŞU KULVARINDAN ÖZEL OTOYLA SEYİRCLERİ SELAMLAYARAK GEÇTİ ...ALMAN-İNGİLİZ-İSPANYOL TARAFTAR COŞKULU SAYGI GÖSTERDİ.İNGİLİZ KRALİYET AİLESİNİN ***ELMAS GÜNÜ***LONDRA HYDE PARKTA KUTLANIYOR...HEM HALK HEM ŞARKICILAR COŞKULU TEZAHÜRAT GÖSTERİYOR...........BİZİM ANLAMINI VEREN -İMİZ EKİNİ KULLANMAKTAN KAÇINAN BİR SUNUCU SPİKER.....SANIRIM 2002 ÖNCESİ SPİKERLERDEN SAYIN CUMHRUBAŞKANIMIZIN İSMİNİ TAŞIYAN SPİKER...82 MİLYONUN ÖNCÜSÜNE-ÖNDERİNE İMZİ EKİNİ KULLANMAKTAN İMTİNA EDEN BİRİ....TRT İKİ SPİKERE SORU SORULUYOR ***BOŞ ZAMANLARINIZDA NE YAPARSINZI??BİRİ 1984 TEN BERİ SPOR SPİKERİ DİĞERİ HABER...2000 YILINDA GALATASARAY AVRUPA KUPASINI ALIRKEN SUNAN SPİKER..''FOLKLOR YAPIYORUM ...HALAY ÇEKİYORUM ÇEKMESİNİ SEVERİM'' DİĞERİ RESİM YAPMASINI TÜM PARMAKLARIM BOYA BUNDAN HAZ ALIYORMUŞ...CHPLİ KİŞİLER TANIDIM..AYNI DUYGU VE DÜŞÜNCELER RESİM VE BOYA YAPMAK ARİSTO ZİHNİYETİNE YAKIN CEVAP DÜNYADAN ZEVK- HAZ ALMAK....BÖYLE ZİHNİYET İMAM HATİPLİ ..DÜNYA LİDERİ OLMUŞ SAYIN CUMHURBAŞKANIMA ******BİZİM ANLAMINA GELEN SAHİPLİK EKİ ...SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI SÖYLER Mİ???BUNLAR ÖZELDE DEĞİL TRT DE ÇALIŞIYOR..HALKIN VERGİSİYLE KURULAN .82 MİLYONA AİT OLAN KANLADA ÇALIŞIYOR....SORGULAMAK GEREKMEZ Mİ?????SAYGILARIMLA
 • 1 Yıl Önce

EKREM KAYRA

NURAN DEVRES hanım, Keriman Halis ECE ile ilgili " Sofuoğlu' nun sözlerinin patenti, Şevki YILMAZ' ait. 1990' larda bir videoda açıklamıştı. Milleti galeyana getirip, taraftar ve oy toplamaya matuftu. Doğruluğunu bilmem... Selam, saygılar.
 • 1 Yıl Önce

Sofuoğlu

Nuran DERVES adlı veya rumuzlu bayan, 1932 yılında yapılan ve BELÇİKA'da yapılan güzellik yarışmasında Keriman HALİS kasıtlı olrak birinci seçildikten sonra, jüri başkanının söylediklerini çarpıttığımı yazmış, asıl kendisi yalan söleyerek okuyanların kafasını karıştırmıştır.Yoksa,gözleri görüyorsa intenette her şey yazılıdır.Herkes görebilir.Ahmaklar kendini ilan ederler.
 • 1 Yıl Önce

Keriman Halis-Halit Turhan

Keriman Halis dünya güzeli seçilirken başkanın bugün hıristiyanlığın zaferidir sözü bizzat yarışmayı yerinde takip eden Halit Turhan tarafından da naklediliyor.
 • 1 Yıl Önce

EKREM KAYRA

Hangi faili meçhul cinayetleri, köy yakmaları sorsak veya kime Dersim' i vs. sorsak, " Ben yapmadım o yaptı, " derler. Dersim olaylarıı hangi devirde olmuş ? CeHaPe. Peki, yanında kim var ? Mareşal Fevzi Çakmak, Malatya Kaymakamı İhsan Sabri Çağlayangil vs. Hepsi iç içe... Kenan Evren gibi İhtilal ve operasyonlar, Cemaat ( FETÖ ) , Roboski hangi devirde olmuş ? Hiç kimse masum değil... Hepsinin hesabını Erdoğan' dan sormalarının tek sebebi var : Adam yerine koymak. Erdoğan diyordu ki, biz diğerlerine benzemeyiz, âdil ve dürüst olacağız... Cumartesi Anneleri ve diğer mazlumlar, onun için Erdoğan' a hesap soruyor... " Küfür devam eder, zulüm devam etmez " diyorsanız, mazlumların ateşi sizi de yakmadan bir an önce adaletle hükmedin. Yoksa , diğer zalimlerden hiçbir farkınız kalmaz... Vesselam.
 • 1 Yıl Önce

eyt

dayı bana eyt ile gel 60 yaşında emekli olmak ne demek
 • 1 Yıl Önce

Mc Derman

Atma kimseye taş, derler sonra sana yaş. Gözlerimin üstünde iki kaş, ama asıl önemlisi baş. Bana laf uzatma gidersin ancak naş. Adamın hasıdır Dadaş, arabasıdır tofaş. Bu fakiri mutlu eder azıcık bir aş. Herkese selam ve dua ile hayırlı günler dilerim.
 • 1 Yıl Önce

Ahval

Sayın,hanım efendi Nuran derves hanıma,naçiz derin bilgilerinden faydalanırken,milli gazete,sayın Bülent Arınç diye yüksek istişare üyesi damadının kaza yapıp hangi hastaneye gittiğini 15 temmuzda şehit olan Erol olcagin ismini verdiği hastane,de tedavi görmüş feto terör örgütüne üye olmuş ,berat etmiş,sayın Ekrem Arınç yeter.elinde silahlı terör örgütüne ayit kitaplar ele geçirilmiş fakat bu suç teşkil etmiyormus,milli gazeteyede,bir el saklayalım ayrıca valinin il emniyet mudduru il sağlık müdürü bu önemli markayı ziyaret etmiş çok zahmet etmiş hani biri bir kabahat etmiş anlaşılması diye başka sesleri kullanmış bunu duyan sesini benzettim kokusunu ne yapacaksın.
 • 1 Yıl Önce

Gerçek

Soruluyor Kemal Kılıçdaroğlu na Seyit Rıza kim. El cevap o bir insan. Adamdaki kini goruyormusunuz Atatürk e karşı. Aleviler Yavuz Sultan Selim için ne diyor bizden olanları katletti. Atatürk ün manevi kızı Ülkü Adatepe nereyi bombaladı Tunceli yi. Bu o kadar çok dusmanki ortada ne Atatürk bıraktı ne insanlık ne devlet e bir saygı hspkk ile bir olup ülkeyi bölecek şimdi. Nasılsa kendi iktidar olamaz onun için benim değilse sizinde olmasın diye her türlü pisliği yapıyor.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

KURUYAN GÖLLERİ TEKRAR DERİNLEŞTİRIN NEHİR SULARINI BU GÖLLERE PONPALAYIN. 30 yıldır dile getiriyorum bakanlığa da yazdım. Sular cekildi mezarlıklar göründü hep duyarız ölü suyumu iciyoruz, şaka şaka. Kuruyan göller su havzalarını toprağını camurunu temizleyin daha derin hale getirin yağmur yağdığında daha çok su tutsun. Denize ulaşan nehirleri denize ulaştığı yerden su havzalarına ponpalansın. Yokmu bilimsel calışma yapan bir devlet kuruluşu.
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Sofuoğlu adlı yorumcu saçmalama rekoru kırmıș. Keriman Haliz dünya güzeli seçildiğinde güya jüri bașkanı "Bu, Hristiyanlığın zaferi, İslamın bitișidir" demiș. Yalanın kuyruklusu diyeceğim ama asıl önemli olan Ahmakçası! O tarihli gazeteleri internette kolayca bulabilirsiniz. Fotoğraflar, Jüri bașkanının adı, söyledikleri, hepsi var. Dinle ilgili tek bir kelime yok. Zaten bir güzellik yarışmasında dinden hangi ahmak söz edebilir ki. Adam Türk güzelliğini yansıtan genç Türkiye Cumhuriyetinin temsilcisini tebrik ederim diyor. Açın bakın. Sallamayın.
 • 1 Yıl Önce

fethi

Bu günkü makale tamda malum foxtv halktv krttv tele1tv artıtv medyahabertv gibi nefret kanallarının rutin program akışından. Yani yalana dolana inanmaya hatta başkalarını inandırmaya kendini zorlayan muharremin şizofrenleri patolojik vakaları. Yalnız güncellenmiş millet ittifakı ittehatçılar içinde de bulunan hdp li spli ipli ve paralelci gönüllü ve görevli gibi davranan şizofren patolojik vakaların olduguna hepimiz tanık oluyoruz
 • 1 Yıl Önce

Sofuoğlu

Yıl 1932 Keriman HALİS Avrupa güzellik yarışmasında bilinçli olarak birinci ilan edilir.Jüri başkanı şöyle demiştir."Bugün Avrupa'nın, Hıristiyanlığın zaferini kutluyoruz.1400 senedir dünya üzerinde hakimiyetini sürdüren İSLAMİYET artık bitmiştir.Onu AVRUPA Hıristiyanları bitirmiştir."Adamlar aslında doğru konuşmuşlardır.İslami yaşam,islami kıyafet sahipsiz kalmıştır.Güya İslami yaşamı temsil eden ve ona göre kıyafet üretenler İSLAMİ ÖRTÜYE YARAR YERİNE ZARAR VERMİŞLERDİR.Cebini iyice dolduran kıyafet üreticileri, tesettürü bir aksesuar haline getirtirmişlerdir.İslami kıyafetten aşağılık duygusuna kapılarak,"Bizde sizin gibiyiz, sizin gibi giyiniyoruz"dan bugünlere gelindi.Kimse kusura bakmasın ve de gücenmesin.İmam Hatipler dahi bozulmuştur.Bugün Anadolu'daki şehirlerde dahi,tam tesettürlü genç kız ve kadın iki elin parmakları kadar kalmıştır.Her ne kadar aile profili içeriği ile internetten zararlı sitelere erişim bir nebze engellenmişsede youtube bir denetime tabi tutulmadan, herkesin görmesi sonucundan yediden yetmişe tüm millet sapıklaşmıştır. İslam muhalifi olanlar,zaten yukarıda alıntı yaptığım gibi, Cumhuriyet'in kuruluşundan bugüne kadar örtüyle savaş halindeler. 17 senedir TRT'de haberleri sunacak bir kapalı kadın yetiştirmeyen,Belediyelerinde açık saçıklığı ön plana çıkarırsanız,TRT'nin spot reklamlarında hemen hemen tümünde açık saçıklara yer verip, İSLAM'a, ÖRTÜYE savaş açanlara bol keseden para dağıtırsanız, onlar da(İslam'a örtüye muhalif) bugün caddelerde, sokaklarda başını(Tesettür demiyorum) kapatanlara saldırırlar.İslami yaşamı devam ettirmek isteyenler, sahipsiz kalmışlardır.Meydanı boş bulmuşlar, onlarda(Hepsine birden ateist diyorum) ülkede İSLAM'IN İ harfi kalmamak şartıyla ve de içimizdeki "Bizde sizin gibi yiyoruz,içiyoruz,giyiniyoruz sizler gibiyiz,aman bizi irticacılıkla suçlamayın" diyen sözde müslümanlarla(!), işgüzar AKP hükümeti bürokratları, belediye başkanları ve üst düzey yöneticilerin umursamaz gafletleri sayesinde:Fuhuş,uyuşturucu,lezbiyenlik,gaylik artık ekranlardan, sokaklara taşınmıştır.İNSANIMIZ:Maddi bakımdan 17 sene öncekine göre her alanda katbe kat zenginleşmiştir.Ancak, yine 17 sene öncekine göre:Ne tesettür, ne ahlak ve maneviyat ne de aile kalmıştır.BUNU BAŞTA BİZİ YÖNETENLER BİZLERDEN DAHA FAZLA DÜŞÜNMELİDİRLER.HÜKÜMET,Bir TÜTÜN yasasını dahi çıkarıp rayına koyamamıştır.Anadolunun şehirlerinde:Caddeler,sokaklar, kaldırımlar dahi işgal edilerek, her tarafı tütün ve tütün mamülleri satanların işgaline terkedilmiştir.""Atalarımız"İğneyi önce kendine batırki, çuvaldızı başkasına batırasın" dememişlermi?17 yıldır canhıraş şekilde desteklediğimiz HÜKÜMETİMİZ:MADDİ bakımdan sınıftan geçmitir ancak,MANEVİ bakımdan sınıfta kalmıştır.HER KES BUNU GÖRMELİ VE ONA GÖRE OLAN VE OLACAK OLANLARI DEĞERLENDİRMELİDİR.
 • 1 Yıl Önce

Ahval

Ateş düştüğü yeri yakar.1980 öncesi kaybolani soramiyorsa,mezarını kimsesizler mezarlığına gomuluyoorsa hakkinni,arayamiyorsa özgürlük olmayışı o hakkın o kissiye verilmesi. Ya şimdi .akp o dönemi,tibki 1980 öncesi dendiği gibi akp hak aramayı o özgürlüğü adaleti vatandaşına tanımıştı şimdi kaybolani ,akp deyil böyle zulumleri bilin,o zamanı yaşamayan bu zamanı zulüm sanıyor.iste CHP o dönemi ariyorki halk iyi bir hizmet yapanı halkına değer vereni bilmesin zulüm ve açlık,ile yönetmiş,işte Türkiye savaşta ölen olmuş .olmeyenide işkenceyle öldürdükleri o zamanın polisleri ceza aldıkları halde berat etmiş bu cumartesi anneleri belki o zamanı bugünkü yönetimden hesap sormasını istiyor o zamanı yasamayanada hatırlatmak istiyor.
 • 1 Yıl Önce

Pargalı İbrahim Paşa nın mezarı nerde eyyy Erdoğan..!

Tizzz piri Reis ve şehzade Mustafa nın mezar yerini bulun.Faşistlerrrrrr Sorumlu AKP hükümetidir. Böyle faşist uygulamalar hep AKP döneminde oluyor Kavala lı Mehmet Ali Paşa nın mezarı da ortada yok... Onuda bulun..
 • 1 Yıl Önce

ahmet

Helallll benim aslan cennetlik abim sen tek başına devleti savunuyorsun hükümet bile senin kadar savunamıyor.
 • 1 Yıl Önce

Taner

Yazınıza katılıyorum da Reis eyt kabul edilirse İskandinav ülkeleri gibi batarız dedi ya. Norveç, İsveç, Finlandiya gibi olacaksak batalım bence de. Sadece yaşa takılanları değil tüm çalışanları emekli edelim. İşin şakası on çalışandan birini anca kapsayan, daha önce verdiğin hakkı geri almak akıl işi değil. Erken emekliliğe ben de karşıyım annem 38 yaşında emekli oldu gerçekten çok erkendi ama o hakkı vermişsin. İlla tasarruf yapılacaksa milletvekilleri ile başlanabilir. Avrupa ile kıyaslama yapılıyor. Yahu o zaman alınan ücreti de kıyasla. Çocuk okutucam diye zaten millet emekli olamıyor, 3600ü bekleyen binlerce çalışan var, emekli olmak için. o da yalan oldu. Ak parti bu sorunları çözerse oy oranı ciddi artış gösterir.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı