• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Eski İstihbarat Daire Başkanı operasyonun tarihini açıkladı!

Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Bülent Ortakoğlu, Türkiye'nin bu perşembe olmazsa haftaya perşembe Fırat'ın doğusuna gireceğini öne sürdü.

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Emre Bayındır

Andersen'den masallar, bölüm 23493434. O kadar estiler, gürlediler, Amerika'nın izni olmadan girmeye maçaları yemedi. Hani bir gece ansızın gidiyordunuz? Amerika size sınır çizdi, o sınırın ötesine geçemeyeceğiz. O sınır, PYD'nin bulunduğu sınır. Onbinlerce silahlı Kürt milisi burnumuzun dibinde, siz de göstermelik olarak Fırat'ın doğusuna girdik diyebilmek için ali cengiz oyunları çeviriyorsunuz. Gerçi Kürt devletinin kurulması için Suriye'yi karıştıran da sizdiniz. O nedenle Kürt devletinin kurulmasına engel olmak gibi bir derdinizin olmayacağı aşikar. Maksat dostlar alışverişte görsün.
 • 1 Yıl Önce

Hunter

İsmail, aklının ermediği işlere karışma, evvela git Türkçe öğren sonra yorum yapmayı dene, bir de, aklında bulunsun Türkiye gaflet sergilemez, senin gibiler gaflet, hatta dalalet içersinde olabilir...
 • 1 Yıl Önce

mustafa temiz

turk ordusu ne rezil duruma dustu bu nedir ordayu gectim halk ne rezil duruma dustu suriyeliler yan gelip yatsin fakir turk cocuklari bos yere olsun uyan turk milleti uyan yoksa uyuyacak bir yurdun kalmayacak
 • 1 Yıl Önce

HASAN

ÖNEMLİ OLAN O YÖNETİCİLERİ BİZİM ETKİSİZ HALE GETİRMEMİZDİR. VEYA ONLARI BİZİM YALAYABİLMEMİZ GEREKİR. ZATEN SONRASI ÇÖZÜLÜR.
 • 1 Yıl Önce

HASAN

BU SÜRE İÇİNDE ABD PKK'NIN KANDİLDEKİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNİ KAÇIRABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
 • 1 Yıl Önce

uyan tc

zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. (gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) . chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudiler tc nin kurulmasınıda engellerlerdi. (osmanlıyı yıkan içimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)
 • 1 Yıl Önce

Safak

eee ABD T.C. Ile task... geciyor. T.c. ise bizimle. Yalan ruzgari diziso gibi oldu.
 • 1 Yıl Önce

Mesut Sarp

Suriyeye askeri harekatı Mehmetcik yaparken savaşacak yaştaki Suriyelilerde yan gelip yatmaktalar. Allah Ordumuzun yardımcısı olsun. Sayısı belli olmayan sözüm ona beş milyon (on milyonda olabilir) Suriyeliyi bu gidişle bizim memleket kaldırmaz. Askerlik yapacak Suriyeliler burada keyif yaparken Mehmetcik orada neden şehit olsun ki? Bu böyle giderse insanlarımız Başkanlıkta Reizi dahi barındırmaz. İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez. Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez !
 • 1 Yıl Önce

Ayşe

Artık milletin aklıyla alay etmeyin.90 kişilik bir grup ABD askerleri Ş.Urfa’ya teşrif ettiler.Çok yakın zamanda PKK Silahları bıraktığını İlan edecek.Böylece barış görüşmeleri tekrar başlayacaktır.
 • 1 Yıl Önce

Bla bla bla bla

İyi PKK pyd adı ne cacıksa neden ABD ile sözde anlaşma yapılıyor ? Sanki anlaşınca orada oluşum çokmu güvenli halalıcak bu kadar silah eğitim yardım maaş bile veren ABD bunların ötesi olmaz mı diye düşünüyorsunuz ??? Uçak ve helikopter eğitimi bile veriyordur bunlara siz en iyisi girin şu heriflerin inine temizleyin dinlemeyin kimseyi şimdi olmasa gelecekte daha büyük dert olacak
 • 1 Yıl Önce

Ismail

Subhan Allah. Yahu ortada buyuk bir yalan var ama hadi hayirlisi! Yahu Turkiye, buyuk bir gaflet ornegi sergileyip, guvenli bolge oznesinde yahudi usagi Abd ile anlasmadi mi? Boylelikle kendi eliyle bolgeye soktugu Abd nin bolgede artik tamamen kalici hale gelmesinin yolunu acmadi mi? Ayrica bu anlasma marifetiyle Ypg yi de guvenli bolge disinda kalmasi kaydiyla vurmama taahhüdü altina girmedi mi? Biz mi gezizekaliyiz??? Bu anlasma olmadi mi? Ha yok boyle bir anlasma oldu fakat biz bunun yanlis olduğunu anladik ve döndük mu diyor Turkiye??? Ki insa Allah boyle olmustur! Ne oluyor euzu billa? Yahu yapmayin, bu ulkedeki muslumanlari aldatmayin, salak yerine koymayin artik! Allah tan korkun! La havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbinAllah ve nimel vekil...
 • 1 Yıl Önce

enes

Sefer bizim Zafer Allahın
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı