• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yaratılış gerçeği azgın azınlığı kudurttu

Ateist fikirlerin empoze edildiği ve toplumun temel dinamikleri gözetilmeden hazırlanan müfredattaki evrim safsatasını temizleme çalışmalarını sürdüren Milli Eğitim Bakanlığının gayreti fondaş medyayı rahatsız etti. Konusunda uzman eğitimciler, yeni hazırlanan ders kitaplarında tabiat, bitkiler, hayvanlar, canlı-cansız bütün varlıkların hayat fonksiyonlarının anlatımında ilahi hikmete vurgu yapılması gerektiğini belirttiler.

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ali Erkan Kavaklı

Elbette %2, 7 oranında ülkede ateist var, evrimi savunuyor. Evrim 156 yıldır ispat edilememiş, bilime aykırı bir teori, dna'lar canlıların kara kutusu, bütün program orada yazılı. DNA yazılımını çözen Profesör Francis Collins türlerin değişiminin imkansız olduğunu ispatladı, evrimin fosilleşmiş, ispat edilemez bir teori oldu ortaya kondu. Bunu ilim diye Müslüman çocuklarımıza dayatmak azgın azgınlığın despotluğu. Milli Eğitim Bakanını tebrik ediyorum.
 • 3 Ay Önce

Adanmış insan

Üstadın bu sesini duyanlara selam olsun... Ey eski çağların cihangir Asya ordularının kahraman askerlerinin torunları olan muhterem din kardeşlerim! Beş yüz senedir yattığınız yeter! Artık Kur’ân’ın sabahında uyanınız. Yoksa, Kur’ân-ı Kerîmin güneşinden gözlerinizi kapatarak gaflet sahrasında yatmakla vahşet ve gaflet sizi yağma edip perişan edecektir. Kur’ân’ın mecrâsından ayrılarak birleşmeyen su damlaları gibi toprağa düşmeyiniz. Yoksa, toprak gibi sefahet ve şehvet-i medeniye sizi emerek yutacaktır. Birleşen su damlaları gibi, Kur’ân-ı Kerîmin saadet ve selâmet mecrasında ittihad ederek, sefahet ve rezalet-i medeniyeyi süpürüp, bu vatana âb-ı hayat olan, hakikat-i İslâmiye sularını akıtınız.
 • 3 Ay Önce

azgınlığa isyana küfre inkara devam edin bakalım.SONRA?

ya sevgili turkish pravda; sahi sizin dedeniz maymun mu idi,yoksa salyangoz mu ????... kabre girince hatta daha önce son nefeste nasıl dayanacaksınız inançlığınızın mükafatı olan o korkunç azaba... gayet sakince huzur içinde son nefesini verdi denirken o insanın hissettiği ama başkalarının hissedemediği ve o kişinin de dışarıya belli edemediği,hani peygamberimizin izah ve ihtar ettiği azap...tepinin,kudurun bakalım,vaktiniz var. Allah tehmil eder,ihmal etmez.BİLGİ.
 • 3 Ay Önce

Gültekin

İNSANIN BİR AVUÇ TOPRAK VE BİR DAMLA SUDAN YARATILDIĞINI, HER KİM İNKAR EDERSE ETSİN, KENDİNİ İNKARDAN ÖTEYE GİDEMEZ, NİÇİN BAZILARI İNANÇSIZ GENÇLİĞİN YETİŞMESİNİ İSTİYOR?, BUNLARI YÖNLENDİRMEK, İSTEDİKLERİ GİBİ KURGULAYARAK KULLANMAK İSTEDİKLERİ O KADAR NET Kİ GENÇLERİMİZ BU ÇİRKİN NİYETLİLERİ ARTIK GÖREBİLMELİDİR, ÇÜNKÜ ÇAĞIMIZ BİLGİ ÇAĞI VE ONA ULAŞMAK BİR TUŞA DOKUNMAK KADAR YAKINIMIZDADIR.
 • 3 Ay Önce

a. k

Zıttı ile birlikte değerlendirilmeyen her fikir inançtan ibarettir. Yıllarca tek taraflı olarak okutulan evrim iddiası, “denenebilmek” veya “tekrarlanabilmek” gibi hiçbir bilimsel ölçüte sahip olmadığı halde, bilimsellik kriterlerine sahipmiş gibi Milli Eğitimin müfredatında yer aldı. Ateizmin denize düşünce sarıldığı bu tek yılanı kurtarmak için, hiçbir alternatif düşünceye müsaade etmeyen ve iddialarını bilimsellik sıfatıyla sürekli vaftiz eden bu masalcı grup, evrimin aleyhindeki düşüncelere cevap vermek yerine sürekli “bilim dışı, bilim dışı” diyerek yaftalama yolunu seçmiştir. Hâlbuki bir düşünce bilimsel ise denenmeye, itiraz edilmeye, sorgulanmaya açık olmalıdır ki sağlaması yapılabilsin. Ancak evrim denilen iddianın herhangi bir delili olmadığını bildikleri için, tartışılma ortamı oluşturmak yerine, muhalif fikirlerin müfredata girmesini engellemekle meşguldürler. Bu tavır batıl inançların gösterdiği sıradan bir durumdur.
 • 3 Ay Önce

İdo

Davul bende olacak tokmak sende yok öyle hikaye Kökü dışarıda zındıklar topluluğu hep senin dediğin olacaksa ben niye iktidardayım
 • 3 Ay Önce

Rahman

Guzel, dogru bi hamle. Boylelikle daha cok ateist yetisecek.
 • 3 Ay Önce

etrak bi idrak.

o zaman inkardan gidelim,belki imanlı nesiller öyle yetişir.kendilerine birden bire ilham gelir belki yoksa vahiy mi gelecek.????? etrak bi idrak...

Vahap Kalyoncu

Demokrası dediğiniz kavram yahudinin dünya yi köleleştirmek için uydurduğu bir kavramdır ve asla demokraside adalet falan yoktur zaten adaletin demokrasi ile bir bağlantısı da yoktur oysa ADALET toplumların olmazsa olmazıdır ve batıda asla adalet ve beraberinde medeniyet olmamıştır ne olmuşsa Doğudan ve İslam medeniyetinden çalınmadır vesselam.Şimdi hemen batının kötü olduğu halde neden herkes orada yaşamak istiyor gibi basit pespaye ve cahilane bir soru sorabilirsiniz zira batı sadece kendi ülkesi için doğru olanı ve nefislerinin esir olan dünyevi yaşamı tercih ettiğinden dolayı bu yaşam biçimini gerçekleştirebilmek için her yolu mübah görmüş ve her milleti köle yapmayı kendine görev bilerek sömürü alanı seçmiştir işte batı budur.daha çok söylenecek şey var ama yerimiz elvermiyor.
 • 3 Ay Önce

resat

kudurmak serbest ,ancak kamusal alanda kimseyi ısırmamak kaydıyla ,,,
 • 3 Ay Önce

Abdullah

Yaratılış ile iligli kanıtın varsa göster tüm dünya öğrensin, yoksa "ben öyle inaniyorum" diye sadece kendini ikna edersin.
 • 3 Ay Önce

burak

Allah ın kulu anlamındaki adından utan, adın çarpsın seni.inanmamak için sarfettiğin çabanın çeyreği ile yaradılışı,bir büyük yaratıcının varlığını idrak edebilirsin. kar tanelerinden,zebraların çizgilerine parmak izlerine milyarlarca ve milyarlarca birbirine benzemez şekli bir düşün. havanın ve suyun kaldırma gücü olmasa idi nasıl uçak uçacak,nasıl gemi yüzecekti. havanın radyo dalgalarını iletme özelliği olmasa nasıl iletişim, o kıymetli iletişiminiz nasıl olacaktı.sizin doğa ananız nasıl da akıl edip size yer altı ve yer üstü nimetleri,malzemeleri sunmuş... elin aya giden,uaya çıkan,atomu parçalayan bilim adamları bile gerçi tahrif olmuş din peşinden gitseler de bir yüce yaratıcıyı idrak edebilmişler.geri kalmış ülkenin ileri gitmiş gibi yarmagülleri bu fantezinizin bedelini ebedi azapla ödersiniz. dünyanın oransal olarak elma kabuğu kadar incelikteki taş küresinin altında merkeze kadar olan kikımında binlerce derece ısıyı ateşi,güneşi,ondan binlerce daha büyük ateşleri güneşleri bir düşün, bir de başka bir boyutta bunların benzerlerini ve büyüklerini düşün.kendi kendine bunlar milyonlarca yılda kendiliğinden oluşmuş diyorsan,son nerfesini bekle. laç yaşındasın bilmiyorum; iki günlük sen de en fazla 80,90 yılın yani göz açıp kapayıncaya kadar geçecek çok kısacık bir zamanın var.son nefeste neyin ne olduğunu öğreneceksin. son nefesten önce tevbe et,iman et. gülüp geçtiğin berat kandilin mübarek olsun, hidayetine vesile olsun..

sdk

cumhuriyet,sözcü,oda tv,bir gün,yeniçağ... azgın zındıklardır
 • 3 Ay Önce

resat

azgın azınlığın sesi,sizin bu koyduğunuz kurallar,kıyamete kadar değişemez nasıl oluyor ,bu ülkeye demokrasiyi siz getirdinizya, bunların milletin yetki verdiği idareciler eliyle istekler doğrultusunda yeniden değişmesi demokratik bir olay değilmi?sahi bu değişiklikleri siz hangi demokratik kurallarla yapmıştınız ,milletin seçimle idareye geldiği sistemlerde, halkın ,milletin istekleri olmak zorundadır ,eğer seçimle bir değişiklik olmayacaksa ,sizdem bir daimi lider çıkartın ,böyle yuvarlanıp gidelim ,,ağzınızdan demokrasi sözü ,demokrasiyi sindiremediğinizden oluşan sürekli gazla mı çıkıyor yoksa ,iyiki bu gazınız böyle çıkıyor ,ya başka taraftan tahliye olsaydı vay halimize,,
 • 3 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23