• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
TÜM YAZILARI

Powertürk ödül töreninde LGBT rezaleti!

11 Haziran 2023
A


Taha Emre Özdemir İletişim:

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Power Müzik Ödülleri, törende yaşanan skandallarla gündeme geldi.

"En güçlü şarkı" kategorisinde ödüle layık görülen eşcinsel sapkın Mabel Matiz ile "En güçlü cover şarkı" kategorisinde ödüle layık görülen Melek Mosso, ödül töreninde olmaması dolayısıyla herhangi bir şekilde gündeme gelmeyen Gülşen...

Power Türk'ün ödül verdiği isimlere bakınca ödüle layık görme kıstasları da az çok ortaya çıkıyor.

Melek Mosso bir konserinde, yaptığı ahlaksız el hareketi ile genç kadınları gayr-i ahlaki yaşama davet eden ifadeler kullanıp uzunca bir süre gündemi meşgul etti.

Aynı Mosso, seçim sürecinde gözü dönmüş ahlaksız bir kadının AK Parti'ye oy veren kadınlara ettiği iğrenç küfrünün yer aldığı videoya ait fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, "idölüm" mesajını ekledi.

Son olarak da Power Müzik Ödülleri töreninde ödülü alır almaz ülkesine ihanet etti: Ben bu ödülü yüzyıllardır bu toplumda, dünyada ötekileştirilen kıyafetleri ile, kahkahasıyla kadın olmanın gerektirdiği her şeyle yargılanan, ittirilen, katledilen bütün kadınların ruhlarına armağan olarak alıyorum. Sesimiz hiçbir zaman kısılamayacak. Kimse beni susturamayacak, konuşmaya, üretmeye ve şarkı söylemeye devam edeceğim.

Satır aralarına devleti yönetenlerin kırpılmış cümlelerini ekleyen Mosso, küçük akıl oyunlarıyla iktidarı hedef alırken, Halkbank'ın tepkilerden sonra dik durarak sponsorluğunu iptal etmesiyle de savunduğu fikri para uğruna satarak geri adım attı. Uzunca bir "özür" mesajı yayınladı: Amacım insanları ayrıştırmak değildi, yanlış anlaşıldım!

Bakalım Gülşen'e... Ahlak dışı giyim tarzıyla gündemden hiç düşmedi. Çıplaklığının boyutuna çıplaklık savunucuları bile tahammül edemedi. “Bu kadar da olmamalı yorumlarıyla muhatap oldu. Bu Gülşen son olarak İmam Hatip okullarını hedef aldı, karanlık zihnindeki pisliğini ortaya döktü. Sonunda Power Türk tarafından ödüle layık görüldü. Ödül törenine katılmadığı için de herhangi bir şekilde gündeme gelmedi..

Ve Mabel Matiz. Ciddi derecede kitlesi olan sapkın bir birey.. Eşcinsel..

İnsanların büyük bölümü bu iğrençliği, LGBT harfleri ve gökkuşağının pırıl pırıl renkleriyle sembolize edildiği için idrak etmekte ciddi anlamda zorluk yaşıyor. Bu Mabel Matiz denilen kişi erkek olarak görünmesi ile birlikte erkeklere ilgi duyuyor. Öyle hoşlanıp, ilişki kurduğu erkeklerle de gökkuşağı temizliğinde şeyler yaşamıyor... LGBT'li bireyleri insan hakkı sözüyle savunanların büyük bir bölümü sapkınlık lobisinin işte bu şirinleştirme tuzağına düşüyor.

Bu eşcinsel Mabel Matiz de "En güçlü şarkı" kategorisinde ödüle layık görülüyor. Ödülünü aldıktan sonra ödülünü verenlere teşek edip laf kalabalığı yaptıktan sonra, "Son olarak Onur Ayımız kutlu olsun diyorum." ifadelerini kullanıyor.

Onursuzun onuru mu olur Mabel? Onurlu bir erkek senin yaptığın o iğrençliği yapar mı? Yaptığı iğrençliği insanların gözüne sokar mı? Kendisini dinleyen kitlenin, yaşam tarzından etkileneceğini düşünüp bu ahlaksızlığını saklamaz mı? Utanmaz mı insan? Azıcık onurlu olup da yaptığı onursuzluğu gizlemez mi?

Seçimde hayal kırıklığı yaşadılar!

Gözleri 14 Mayıs'taydı. 14 Mayıs olmadı 28 Mayıs'ı beklediler. Yine olmadı, hayal kırıklığı yaşadılar. Farkında mısınız? Seçim bittiğinden beri eşcinsel sapkınların birçok eylemi ile karşılaştık. Kendilerine "yasal güvence" sözü veren muhalefetin kaybetmesinden sonra dört bir yandan provokasyona devam ediyorlar.

CHP'de genel başkanlık savaşı veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yönetimindeki Metro A.Ş.'nin toplu taşıma araçlarında "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Zirvesi" için duyuru yapıldı..

Adına "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" denilen zirvede LGBT derneklerinin temsilcileri konuşmacı-moderatör olarak yer aldı. Sapkınlığın reklamı yapıldı..

ODTÜ'de yuvalanan sapkınlar, "Onur Yürüyüşü" düzenleyeceklerini ilan etti. ODTÜ Rektörlüğü dik durarak etkinliğe izin vermedi. Açıklamaya rağmen ODTÜ'lüler "biz sapığız" sloganları ile yürüyüş yaptı ve emniyetin müdahalesi sonrasında da "özgürlüğe darbe" çığırtkanlığı geldi...

TİP Konya İl Başkanlığı'nın bulunduğu binaya LGBT paçavrası asıldı. Paçavra aynı binada bulunan MHP teşkilatı tarafından söküldü..

LGBT lobisinin fonladığı "Üniversiteli Feminist Kolektif" Şişli'de "Diren Ayol" adlı sapkınlığın belgesili için gösterim yapmak istedi. Şişli Kaymakamlığı izin vermedi. Direttiler, emniyet müdahale etti. "Özgürlüğe darbe" çığırtkanlığı yaptılar..

Ege Üniversitesi'nde yapılmak istenen LGBT etkinliğine izin verilmedi. Sapkınlar baronun yolunu tuttup İzmir Barosu'nda basın açıklaması düzenledi. Arbede çıktı, "Özgürlüğe darbe" dediler..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise, seçimin ardından düzenlediği ilk Kabine toplantısından sonra, "Aile ve Gençlik Bankası'nın kurulmasından, toplumun temel direği olan ailenin sapkın akımlardan korunmasına kadar her türlü adımı atacağız. Bu minvalde Anayasa değişikliği teklifimizi milletin takdirine sunacağız." diyerek referandum sinyali verdi.

Göreceksiniz sapkınlık, sapkın yaşam tarzı da nasıl sandığa gömülecek..

Türkiye'de yaşayan eşcinsellerin sayısının ne kadar olduğu kesin olarak bilinmese de helak olan Lut Kavmi'ndeki eşcinsellerin nüfusundan fazla olduğu kesin bilgi..

Neyini anlamadığınızı bilmiyoruz ama sizin iğrenç eşcinsel ilişkilerinizin bu toplumda yeri yok. Hiçbir zaman bu iğrençliği bu toplumda özgürce yaşayamayacaksınız. Dolayısıyla engellediğiniz yerlerde yaptığınız "özgürlüğe darbe" söyleminizin de hiçbir hükmü yok..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Çağdaş

Kimse başkasını görüp lbgt olmaz. Onlar öyle doğmuşlar öyle yaratılmışlar.

Bilge Kağan

Vatandaşın silahlanma yarışıda tehlikeli olmaya başladı.Bu konu üzerinede yazılar rica ediyoruz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23