• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
TÜM YAZILARI

Mabel bir dahaki ödülünü erkek arkadaşına mı atfedecek? Daha neyi bekliyoruz?

18 Haziran 2023
A


Taha Emre Özdemir İletişim:

Küresel LGBT lobisi 2023 seçiminin ardından yine düğmeye bastı..

Eşcinsel sapkınlara "yasal güvence" sözü veren muhalefetin sandığa gömülmesinden sonra da boş durmayan LGBT destekçileri, ülke genelinde dört bir yandan saldırıya geçti..

Küresel LGBT lobisinin kullandığı en önemli araçlardan birisi de kitleleri olan sanatçılar..

Melike Şahin ve Mabel Matiz de Elle Style Awards Ödülleri töreninde sahneye çıkarak aldıkları ödülleri LGBT'li sapkınlara ithaf ettiler..

Ödüle layık görülenlerden Melike Şahin, sahnede "Bütün kız kardeşlerim, bütün lubunyalar incinmiş her yerimizi şefkatle sarmalayacak güce sahibiz bunu biliyorum ve ödülümü hak ettiğimiz dik gülüşlere ve ödediğimiz bedellere adıyorum" ifadelerini kullandı.

Aynı ödül töreninde sahneye çıkan eşcinsel sapkın Mabel Matiz de ödülünü kendisi gibi bu toplumda yeri olmayanlara ithaf etti..

Mabel Matiz önceki hafta Powertürk Ödül töreninde, sahnedeki teşekkür konuşmasının devamına, "Onur ayımız kutlu olsun" ifadelerini iliştirmişti..

Yaptığı rezaletin hesabı sorulmayınca, diğer hafta daha “cesur” davrandı. Elle Style Awards Ödülleri töreninde bu sefer işi bir adım öteye götürdü: Ödülümü her türlü baskıya rağmen kendilerini cesurca ortaya koyan, varlıklarını korkusuzca haykırmaya devam eden ve bu anlamda cesaretleriyle bana çok büyük ilham olan Türkiyeli LGBT’lilere armağan ediyorum.

Daha ne bekliyoruz ki.. Ciddi kitleleri olan sanatçıların, sapkınlıklarını açıkça gözümüzün önünde yaşayıp topluma kötü örnek olmalarının önüne neden geçemiyoruz? Mabel Matiz'in bir dahaki ödül töreninde erkek arkadaşını elinden tutup sahneye getirmesini de mi bize izlettireceksiniz? 

Bir yandan bu kepazelikler yaşanırken diğer yandan da ODTÜ başta olmak üzere birçok üniversitede ağababaları tarafından sahneye çıkartılan LGBT'liler taşkınlıklara sebep oldu.

İzlediğimiz arbede görüntülerinin yanı sıra Algida markasının LGBT renkleri ile donatılmış dondurmalarla çocuklarımızı zehirleme çabasına da şahit olduk..

Öte yandan yeni bir akım başlatan sapkınlık destekçisi eğitimciler, henüz ilkokul çağındaki öğrencileri ile LGBT paçavrasının önünde fotoğraflar çektirip, gururla sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Yeni dönem kabinesinde yer alan bakanlar, anında gösterdikleri reflekslerle Müslüman Türk toplumuna umut oldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aile kurumumuza zarar verebilecek her türlü akıma karşı tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz." açıklaması ile Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in, LGBT paçavrası önünde öğrencileri ile fotoğraf çektiren öğretmen için, "Bu tür kötü örnekler kocaman yürekli öğretmenlerimizi de rencide ediyor. MEB ailesinin hukukunu korumak birinci vazifemiz. İlgili kişi hakkında yasal süreci başlattık." demesi çok ama çok önemliydi..

Seçimin ardından ilk defa düzenlenen Kabine toplantısından sonra, LGBT’lilerle mücadelede kararlılığını sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan da, aile kurumuna zarar veren her türlü sapkınlığın önünü almak için halk oylaması yapılacağının sinyalini vermişti.

Türk toplumu şu anda, bu sapkınların yakamızdan sökülüp atılması için dört gözle önlerine koyulacak sandıkları bekliyor...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bozok

Gardaşım o zaman biz müslümanlar da bu lânet olası LGBT denen şerre karşı (türban davamızdaki gibi) toplu bir gösteri yapalım. Ben bir müslüman olarak seve seve vallahi hazırım. Bu vatanın hala ümmeti Muhammed'in olduğunu gösterelim.

sema

guzel yazı
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23