• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
TÜM YAZILARI

Kavala’ya Demirtaş’a selam gönderip Hamas’a terörist diyenlerin ortağı Karamollaoğlu!

17 Kasım 2023
A


Taha Emre Özdemir İletişim:

Hamas'ın askeri kolu Kassam Tugayları Gazze'deki direnişiyle ümmetin izzetini korurken, Türkiye'de muhalefet tarafından "terör örgütü" olmakla itham ediliyor.

Kassam Tugayları 7 Ekim'de on yıllardır süren siyonist işgale karşı meşru müdafa hakkı kapsamında etkili bir operasyon başlattı..

Zaten Gazze başta olmak üzere Filistin'e ait işgal ettikleri tüm topraklarda 7 Ekim'e kadar kan akıtan siyonist İsrail, 7 Ekim'den bu yana da aralıksız saldırılarına devam etti..

Kassam Tugayları'nın onurlu direnişine karşılık mertçe Filistinli mücahidlerle savaşmaya korkan katil İsrail çocukları, bebekleri, yaşlıları ve kadınları hedef aldı..

Okul bombaladı, hastaneleri yaktı, yıktı, yaraladığı sivilleri taşıyan ambulans konvoyunu vurdu...

Savaşın da bir ahlakı varken, ahlaksızlığını, canavarlığını tüm dünyanın gözleri önünde ispatladı..

Kendileri için yüce Yaradanımız tarafından vadedilen cehennemi sonuna kadar hak etti..

Cinayete duyarsız kalmayan Türkiye'deki Müslümanlar meydanlara çıktı, yahudinin malını ve katliama destek veren işletmeleri boykot etti..

Ülkemizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hamas'ın meşru bir siyasi yapı olduğunu vurgulayıp, katil İsrail'e "terör devleti" diye ses yükseltti..

Gelin görün ki muhelefet buna da itiraz etti..

Kurultaylarında ülke bütünlüğüne kast eden tescilli teröristlere (Selahattin Demirtaş, Osman Kavala...) selam gönderenler, Hamas'ı "terör örgütü" olmakla suçladı.

Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener...

Ortakları Kassam Tugayları'nın küffar karşısındaki izzetli duruşunu hedef alırken, Saadet Partililer samimiyetsizliklerini Filistin davasında da ortaya koydu..

CHP'nin genel başkanlık koltuğunu Kılıçdaroğlu'ndan devralan Özgür Özel, şöyle konuştu:

Erdoğan tarafından Hamas'ın bir terör örgütü olarak kabul edilmemesini tamamen reddediyoruz ve Türkiye açısından da son derece utanç verici bir yaklaşım olarak değerlendiriyoruz.

Hamas bir terör örgütüdür ve İsrail'de Filistin'de çatışmaların olmadığı, durmuş olduğu bir süreçte bir gece yarısı sivillere yönelik roketli saldırılar bu süreci başlatmıştır.

Aynı Özgür Özel genel başkan seçildiği CHP Kurultayı'nda Demirtaşlara, Kavalalara selam gönderdi..

"Memleketimin dört bir yanında altı oklu bayrağı sallayanlara, Soma'da, Zonguldak'ta, Bartın'da yerin yüzlerce metre altında çalışanlara, İzmir'de Agrobay'da direnen kadınlara, Silivri'de Bakırköy'de hepimizin yerine yatan Can Atalay'a, Tolga Şardan'a, Osman Kavala'ya, Selçuk Mızraklı'ya, Selahattin Demirtaş'a selam olsun."

Yine Kemal Kılıçdaroğlu da Meral Akşener de Hamas'ın İsrail karşısındaki cihadını "terörizm" diye tanımladı.

CHP-İP'in ittifak ortağı Temel Karamollaoğlu sessiz kaldı..

Yayın organları Milli Gazete sessiz kaldı..

Meydanlarda ise gençleri Akşener'i, Özel'i, Kılıçdaroğlu'nu bir kenara koyup İsrail'e İslam dünyasındaki en sert tavrı gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı.

Saadetli gençler sözde İsrail karşıtı eylemlerinde, "Katil İsrail, iş birlikçi AKP" sloganları attı..

Temel Karamollaoğlu Filistin davasını güderken de samimiyetsizliğini bir kez daha ispatladı..

6'lı masayla iktidar hevesi içinde ittifak eden Karamollaoğlu, 2024 yerel seçiminde de tıpkı bir önceki yerel seçimde olduğu gibi Kavala ve Demirtaş'a selam gönderip, ümmetin onurunu küffara karşı savunan Kassam Tugayları'na “terörist” diyenlerle kapalı kapılar ardında anlaşacak, omuz omuza verecek..

Anlaşılan Karamollaoğlu ömrünün sonuna dek merhum Necmettin Erbakan Hoca'nın kemiklerini sızlatmayı sürdürecek..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Şaban

Allah'tan korkmadıktan sonra istediğini yaz Milli Görüş'ün Saadet Partisi'nin bıda yerinden beri hem söylemi ve hemde duruşu bellidir. Geçmişteki kualisyon lardaki tavrıda bellidir. Ama kininiz gözünüzü kör etmiş maalesef.

sepetci

Karapapazoğlu desek suç olur mu acaba
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23