• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
TÜM YAZILARI

İHH öncülüğünde İncirlik eylemi! Alparslan Kuytul ve ekibine dikkat…

05 Kasım 2023
A


Taha Emre Özdemir İletişim:

Çocuk hastanesi, ambulans konvoyu, okul, cami, su depoları...

'Katil' kavramının kendisiyle bütünleştiği İsrail, tüm bu katliamlarını 1 günde yani 24 saat içinde gerçekleştirdi.

Yazması kolay, okuması kolay, dinlemesi kolay, dile kolay onca katliam..

7 Ekim'den bu yana  Gazze Şeridi’nde BM rakamlarına göre; 2 bin 326 kadın ve birçoğu birkaç aylık bebek olmak üzere 3 bin 760 çocuk, üzerine tonlarca bombanın düşmesi sonucu şehit oldu.

Gazze'yi yeryüzünden silmeye yemin eden siyonistlerin, dünyanın gözü önünde bugüne kadar katlettiği Filistinli sayısı 10 bini aştı..

Gazze'de göz göre göre vahşet devam ederken, kimilerimiz “moralimiz bozulmasın”, “iştahımız kesilmesin”, “canımız sıkılmasın” diye Gazze haberlerini 'es' geçeduralım, zulme ve zalime karşı eylemleriyle takdir toplayan İHH, ABD askerlerinin bulunduğu İncirlik Üssü'ne yürüyerek katillere 'dur' diyecek.

İstanbul'dan yola çıkan yüzlerce arabadan oluşan konvoy, bugün Adana'da buluşacak.

Mücahid ve mücahide ruhuyla çoluk çocuk yola çıkan yüzlerce kişi, Müslüman kardeşlerimizi 'katletmesi' için siyonistlere savaş gemileriyle destek veren ABD'ye meydan okuyacak.

Milletçe el ele yaptığımız protestolarla gücümüz terör ülkesini devirmeye yetmeyebilir..

İçmediğimiz bir kahveyle, almadığımız bir deterjanla, kullanmadığımız bir ürünle katiller ordusuna finans sağlayan firmaları belki iflas ettiremeyebiliriz ama Hz. İbrahim'e su taşıyan karınca misali safımız belli olmalı,.

Allah'ın huzurunda Filistinli şehitler biz Müslümanlardan hak istediklerinde hiç olmazsa bunları yapabildik diyebilmeliyiz..

İHH'nın eylemi bu anlamda önemli ancak provokasyonlara da fırsat vermemeliyiz.

Adana'da Alparslan Kuytul’un fitne faktörünü de göz önünde bulunduracak olursak, taşkınlık ihtimaline karşı dikkatli olmalı, Müslümanca duruş sergilemeliyiz.

Tüm vatandaşları Adana'ya çağıran İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım da zaten Ankara'da yaptığı açıklamada, "Hedeflerimiz büyük, hedeflerimize zarar verecek herhangi bir hareket, provokatif bir haeket olur. Kendimizi tatmin edecek bir hare keti istemiyoruz. Biz Hılfül Fudul evrensel bir hareket olarak kurguladık. Bu nedenle bizim söylediklerimize uyacaksınız, uymayanları da uyaracaksınız. Hepiniz bu planın bir eri olarak Adana'ya geleceksiniz" diyerek konvoydakilerden söz aldı.

İHH öncülüğünde buluşan duyarlı Müslümanların yapacağı eylemle küffara karşı yükselecek ses, eminiz ki İsrail’den yankılanacak..

Ve İncirlik üssü önünde lanetlenecek ABD’de de bir kez daha Türk milletinin gücüne şahitlik edecek..

Allah birliğimize ve bütünlüğümüze kast eden provokatörlerin şerrinden İHH’lı kardeşlerimizi korusun..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Remzi

Neden fitnedir acaba Türkiye'de bunca Amerikan üssü var Türkiye ye mi hizmet ediyor Siyonistler hizmet ediyor 80 yıldır,hadi bakalim yüreğiniz imanınız varsa ticari siyasi boykot yapın ,ilişkileri en azından bir yıl askıya alın

Şükrü

Furkan vakfı fitneci öylemi?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23