• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
19 Şubat 2021

Şehitlerimizin katilleri yerli işbirlikçilerdir! Hesap sorulmalıdır!

TBMM’deki görüşmelerde GARA ile ilgili başta Sayın Cumhurbaşkanımız R.T. Erdoğan, Sn. Bahçeli, Sn. Akar ve Sn. Soylu çok önemli açıklamalarda bulundu. “Milletimizin düşmanı terör örgütü PKK, ülkemizi bölme gayretinde. PKK’nın istediği demokratikleşme ve insan hakları değil, topraktır!

Hiçbir devlet ülkesinin bölünmesine müsamaha gösteremez” diyerek yaptıkları açıklamalarla Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi görüşünü ortaya koydu!

Osmaniyeli Tankçı Er Adil KABAKLI... 2 Ekim 2015 tarihinde Tunceli-Pülümür karayolunda terör örgütü PKK tarafından kaçırıldı...

Yanında yedi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşımız ve üç askerimiz 14 Şubat 2021’de PKK tarafından kaçırılarak kalleşçe şehit edildi. İşin aslı ise göz ardı ediliyor tabii! Bunları niye yazıyoruz!

Tarihe kayıt düşsün...

Mekânları cennet olsun!

Türkiye Cumhuriyeti’nde yıllardır İçimizdeki şeytan aklının tetikçileri ve medyadaki güçleri tarafından algı operasyonları ile beynimize kazıya kazıya “öğretilmiş çaresizlik” içinde izlediğimiz şehitlerimizin cenaze törenleri içimizi burkuyor.

Biz de bu yazıları yazmaya gazetecilik mesleğimiz ve mesuliyetimiz gereği yetkilileri uyarmaya devam ediyoruz! Yol göstermeye masaya vurarak sesimizi duyurmaya ve perde arkasını göstermeye devam ediyoruz!

Türkiye Cumhuriyeti’nin seçilmiş hükümeti Cumhur İttifakı liderlerinden Sayın Devlet Bahçeli kararlılıkla tavrını koymuş sözünü söylemiştir!

“Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet!..

- Bebek katiline sayın diyen milletvekilleri istemiyoruz. Teröriste gerilla diyen milletvekillerine katlanamıyoruz. Sırtını PKK’ya, YPG’ye dayayan, terörist cenazelerine katılan, icazeti Kandil ve İmralı’dan alan hainlere milletvekilliği haramdır görüşündeyiz.

- Hiçbir zaman unutulmayacak Gara katliamına Boğaz’ın iki yanına yuvalanmış kaymak tabaka, ayrıcalıklı kesim, mutlu azınlık nasıl yaklaşıyor? Beyzadelere soruyorum, nasıl, manzara güzel mi oralarda? Martılar uçuşuyor mu ortamlarınızda?” diye açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ kendinden beklenen tavrını ortaya koydu!!!

Cumhurbaşkanımız R.T. Erdoğan tüm dünyaya açık ve net bir mesaj verdi.

“- Türkiye’nin dostluğu müşfik, düşmanlığı ise son derece şedittir.

- PKK’nın kontrolünde olan bir şer odağıyla mücadele etmek benim asli görevimdir.

- Necip milletimiz, satılmış zihniyetlere, mandacılara, ikiyüzlü ahlaksızlara, terörle ve memleket düşmanlarıyla yol yürüyenlerle ve aynı yatağa girenlere hesap soracaktır!!!

- Terörün başını ezene, bu ülkede terör sorununu kökten çözene kadar mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Sınırlarımız içinde ve dışında son teröristi de etkisiz hâle getirene dek operasyonlarımızı devam ettireceğiz.

“Başaramayacaksınız.

Milletimizi bölemeyeceksiniz.

Bayrağımızı indiremeyeceksiniz.

Vatanımızı parçalayamayacaksınız.

Ezanlarımızı susturamayacaksınız!..” diyen Sayın Cumhurbaşkanından milletimizin bir talebi vardır!!!

Milletimiz bu hesapların sorulması için sizleri seçmiş! İktidar yapmış! Hükümete vazife vermiştir! Hesabın sorulmasını artık amasız, lakinsiz sizden beklemektedir!!!

Bir kere daha yetkilileri uyarıyoruz!!!

Türkiye’de...

Türk yurdunda...

Türk ve Müslüman kimliği altında gizlenip...

Türkleri arkadan vuranla...

Tespit edilerek...

İfşa edilmedikçe...

Ve hesap sorulmadıkça...

Suçlu bulunanlar sınır dışı edilmedikçe!

Bugüne kadar hakları gasp edilen ve cezalandırılan Türk evlatlarının hakları iade-i itibar edilmedikçe...

 Türk Milletinin ve Devleti’nin geleceği hep karanlık bırakılacaktır!!!

Başta misak-ı milli sınırlarımız olmakla, Türk yurtlarında ve İslam ülkelerinde birlik ve beraberliğin sağlanması için masada ve sahada her türlü dilde, fikirde ve işte birlikteliğin arttırılarak sonuna kadar devamı sağlanmalıdır!

Vesselam...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Şâhika

Miş, mış, dir, dır, kınadık, kına yaktık...Bir elli sene geçti, bir elli sene daha böyle geçer, bir on bin kişi daha ölür, olsun canım, en ucuz kan müslüman kanı çünkü...İçim yandı resmen, içimden daha çok şeyler söylüyorum ama burada yazamıyorum... Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...
 • Yanıtla

vaayy be

Ayynen abim aynen.Hemen hiç ama hiç vakit kaybetmeden.Derhal.Şimdi..Artık yeter, yetmiştir...Fazladır, geçmiştir..Keserin ve sapın artık dönerek bunlara doğru hamle yapması gelmiiişş, geçmektedir..Haydi!!Bismillaaahh!!!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23