• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yiğit Bulut seçimlerin ardından sessizliğini bozdu: O isim milli güvenlik sorunudur bunu not edin

Yeniakit Publisher
2024-04-13 16:25:00 -
Yiğit Bulut seçimlerin ardından sessizliğini bozdu: O isim milli güvenlik sorunudur bunu not edin

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı olan Yiğit Bulut, Ekrem İmamoğlu ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı olan Yiğit Bulut, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Türkiye için bir milli güvenlik sorunu olduğunu söyledi.

Yerel seçimlerin ardından uzun süren sessizliğini bozan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı olan Yiğit Bulut, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Yiğit Bulut yaptığı açıklamada, "Sizinle bir cümle paylaşacağım, not edin, tartışacağız, göreceğiz. Ekrem İmamoğlu Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti için bir milli güvenlik sorunudur! Medyamız gerçek analiz kabiliyetine ulaşınca bu tezin içini doldurmayı başaracaktır umarım! Not alın" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sahi

Size göre ak parti ve mhp ye oy verenler dışında herkes güvenlik sorunu.22 yıl tek başına ülkeyi yönetip ekonomik buhran yaşatan sizler çok eminsiniz maşallah.

$ şu para olmazsa yüzüme tükürün diyen değilmi bu?

Üstelik daha baş danışman mış,, benim tümettiğim tüm gıdadan alınan vergilerimden bile, bana göre müthiş bir maaş alıyor, ve konuşuyor,,, bu yönetim için ülkeyi soyuyorlar diyebilen sonra bir dolar bir TL olacak diyen adam,,, şimdi yine akılalmaz bir laf etmiş,,, bu seferki,,, İFTİRA....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23