• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Okan Bayülgen rezilliği böyle anlattı: Testislerimi tuttular, kasıklarımı ellediler

Sunucu Okan Bayülgen, Almanya'da Frankfurt Havalaanı'nda yaşadığı bir olayı canlı yayında açıkladı. Bayülgen, Avrupa'nın havaalanı hizmetleri konusunda Türkiye'nin yanına yaklaşamayacağını belirterek, "Almanya'da ilginç şeyler oldu. Testislerimizi tuttular, kasıklarımı ellediler. İki kere arama cihazından geçtik. Bir şeyleri suç saydılar. Böyle bir şey görmedim" dedi.

2020-02-17 17:22:00 - 2020-02-17 18:42:24

Sunucu Okan Bayülgen, bir organizasyon için gittiği Almanya'da ilginç olaylar yaşadı.

Biz10TV'ye katılan Okan Bayülgen, Almanya'da güvenlik taramalarının rezil bir şekilde yapıldığını söyleyerek, "Testislerimizi tuttular, kasıklarımı ellediler. İki kere o cihazdan geçtik. Bir şeyleri suç saydılar. Bunları kimseye şikayet edemiyorsun. Bizim polisimiz gibi değiller. Bunların polisi kaba, tehditkar tavırlar" dedi.

İşte Bayülgen'in o açıklamaları:

Frankfurt Havaalanı'nda ceza gibi, korkunç şeyler yaşadık. Kasırgada uçtuk. Bizim havayollarımızın muhteşem pilotu bizi rahatlattı. Ama orada ilginç şeyler oldu. Bizi aradılar. Testislerimizi tuttular, kasıklarımı ellediler. İki kere o cihazdan geçtik. Bir şeyleri suç saydılar. Bunları kimseye şikayet edemiyorsun. Bizim polisimiz gibi değiller. Bunların polisi kaba, tehditkar tavırlar... Bunlar kompleksli insanlar. Bizi mahvettiler. Bu yaşanılan olayların ardından memlekete geldiğimde hüngür hüngür ağladım. Bizi ağlattılar. Kendi memleketime laf ettirmem. Polisime, güvenliğime kimseye laf söyletmem. Ama bu Avrupa'nın hali ne böyle?

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sebahattin ÜSTÜN

Almanya'yı insan hakları hususnda abartılı olarak devamlı savunan gafiller, bu haberi bir okuyun.Almanya'nın Türk Devletine ve de Türk milletine karşı sabıka suç dosyası son derece kabarık.
 • Yanıtla

sukru

Orada demokrasi var Bayülgen,demokrasi.Senin zoruna gitmiş ama o Alman polisi parmak atsa bile onları burada canhıraş savunacak yalama çok.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı