• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Maktul ve kadınla tanışıyor muydu? Kadir Şeker'in cep telefonu incelendi!

Konya'da şiddet gördüğü belirtilen kadını kurtarmak isterken Özgür Duran'ın ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi.

2020-02-15 10:14:00 -
Maktul ve kadınla tanışıyor muydu? Kadir Şeker'in cep telefonu incelendi!

Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturması titizlikle sürdürülüyor. Sabah'tan Halit Turan'ın haberine göre, Kadir Şeker'in (20) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kayıtlarından istenilen telefon görüşmelerinde hayatını kaybeden Özgür Duran ve Ayşe D. ile daha önce aralarında hiçbir görüşme kaydı bulunmadığı belirlendi.

Özgür Duran'ın otopsi raporunda ise vücudunda herhangi bir darp izinin bulunmadığı, kalbine tek bıçak darbesi isabet ettiği belirtildi. İfadesinde Özgür Duran'ın yüzüne vurup, boğazını sıktığını anlatan Kadir Şeker'in sağlık raporunun da ifadesini doğrular nitelikte olduğu öğrenildi. Raporda Kadir'in sağ ve sol gözünde morarma, yüzünde çizik, boynunda da yara izi tespit edildiği, elinde de bıçak kesiği olduğu belirtildi.

Olayın yaşandığı akşam halı sahada futbol maçı yapan 4'ü Suriye uyruklu 5 kişinin daha ifadelerine başvuruldu. Olayın yaşandığı anı görmediğini belirten tanıklar, kadının çığlıkları üzerine park içerisindeki kamelyanın yanına geldiklerini, yaralı için ambulans çağırdıklarını söyledi. Öte yandan Özgür Duran ve sevgilisiyle aynı evde kalan amcası B.D'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gocasolak

Bıçak! Nasıl bir bıçakladı? Neden bunu HİÇ yazmıyorsunuz?
 • Yanıtla

atakan699

kadir serbest kalsin, ölen adama off olsun geberip gitti. kadinda yargilansin cünki onun yüzünden oldu.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı