Kendi eliyle başkanlığı kaptıran Dursun Özbek mayısa hazırlanıyor

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, hafta sonunda Cemal Özgörkey ile bir araya geldi. Asbaşkan adayı olarak listeye girmesi istenen Özgörkey, düşünmek için süre istedi.

17 Nisan 2018 Salı 11:05
Kendi eliyle başkanlığı kaptıran Dursun Özbek mayısa hazırlanıyor

Galatasaray'da seçimli genel kurul öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Sarı kırmızılı kulübün eski başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu listesini şekillendirmek adına görüşmelerine başladı.

Nisan ayının son haftasında başkanlığa adaylığını açıklayacak olan Dursun Özbek, hafta sonunda Cemal Özgörkey ile bir araya geldi. Özbek, Cemal Özgörkey'e genel kurula beraber girip görev yapma teklifinde bulundu.

Dursun Özbek, olumlu yanıt alması ve seçilmesi halinde Cemal Özgörkey'e asbaşkanlık görevi vereceğini de vurguladı. Özgörkey ise Özbek ile uzun uzun görüşüp konuştuktan sonra düşünmek için süre istedi.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 11:05

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ocak 2019