• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

James Jeffrey'den ikiyüzlülük! Türkiye ziyaretinin ardından soluğu YPG/PKK'nın yanında almış

Geçtiğimiz hafta Türkiye'ye gelerek şehit olan askerlerimiz için başsağlığı dileyen James Jeffrey, Türkiye'den ayrılır ayrılmaz YPG'li teröristlerle görüştü. Jeffrey'in ardından ABD'li bir heyet de üst düzey teröristleri ziyaret etti.

2020-02-19 13:54:00 - 2020-02-19 14:00:29
James Jeffrey'den ikiyüzlülük! Türkiye ziyaretinin ardından soluğu YPG/PKK'nın yanında almış

ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, geçtiğimiz hafta İdlib’de yaşanan gelişmeler üzerine Türkiye’yi ziyaret etmiş, çeşitli görüşmeler yapmıştı. Jeffrey, Ankara’ya gelir gelmez Türkçe açıklama yaparak, İdlib’de şehit olan askerler için başsağlığı dilemiş, Türkiye ile dayanışma içerisinde olduklarını belirtmişti.

İdlib’de Türkiye ile dayanışma içerisinde olduğunu söyleyen, Türkiye’yi Suriye ordusu ile karşı karşıya getirmeye çalışan ABD, Türkiye, Suriye ve Irak’ı bölmek için hareket eden, 40 yıldır Türk askerine kurşun sıkan PKK/PYD’li teröristlere destek vermeye devam ettiğini bir kez daha teyit etti.

Türkiye ile dayanışma içerisinde olduklarını belirten Jeffrey’in Türkiye ziyaretinin ardından adresi PYD/PKK olmuş. Nerina Azad’ın haberine göre James Jeffrey Türkiye ziyaretinin ardından önce Erbil’e ardından ise 'Mazlum Kobani' kod adlı PYD/PKK’lı terörist Ferhat Abdi Şahin ile görüşmek için Suriye’ye geçti.

ABD’li heyet teröristleri ziyaret etti

ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey’in ardından ABD Kongresinin Cumhuriyetçi üyesi Ralph Abraham başkanlığındaki heyet, 'Mazlum Kobani' kod adlı YPG/PKK’lı terörist Ferhat Abdi Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun YPG/PKK’ya destek vermeye devam edeceği belirtildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

cahil ekrem

BUNLAR ZALİM BUNLAR AHLAKSIZ BUNLAR .......
 • Yanıtla

Tr.

Almayın bu adamları istenmeyen sdam ilan edin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı