• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul’a hizmeti CHP değil, AK Parti yapıyor

CHP, İP ve PKK’nın siyasi kanadı HDP’nin başını çektiği yıkım ekibinin ortak ismi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun durdurduğu bütün projeler, Erdoğan’ın talimatıyla hayata geçiriliyor. İstanbul Milletvekili Kavakçı, “Dünyanın göz bebeği bu kadim şehre yapılan yatırımların geriye götürülmesine sekte vurulmasına fırsat vermeyeceğiz” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-01-20 09:50:00 - 2020-01-20 09:50:33
İstanbul’a hizmeti CHP değil, AK Parti yapıyor

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun engel olduğu bütün projeler AK Parti tarafından hayata geçiriliyor. CHP’li İmamoğlu’nun sudan bahanelerle iptal ettiği bütün eserler Erdoğan’ın talimatıyla ilgili bakanlıklar tarafından tamamlanıyor. Hatta önceki günkü metro temel atma törenine şaklaban İmamoğlu teşrif bile etmedi.

Ekrem, Metro’da bile yok

Başakşehir Şehir Hastanesi’ne entegre metro hattı, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı, Kanal İstanbul Projesi ve daha birçok eser bizzat AK Parti tarafından yapılıyor. Su ve ulaşım indirimleri, yeşil alan kazanımları ve sosyal donatılar hükümet eliyle icra ediliyor. AK Parti’nin hizmet aşkının seçim kazanmakla sınırlı olmadığını belirten siyasiler ve siyaset bilimciler, İstanbul’a hizmetin AK Parti eliyle götürüldüğünü belirtiyor.

Akit’e konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı, “İBB AK Partili olmamasına rağmen seçim döneminde vermiş olduğumuz bütün vaatleri yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu noktada Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı devam ediyor. Hangi hizmette aksaklık olursa, engelleme olursa biz onları kararlı bir şekilde yapacağız. Bu noktada vatandaşımızın da haberdar olması gerekiyor” dedi.

Hizmete devam edeceğiz

AK Parti olarak millete hizmet etmekten geri durmayacaklarını kaydeden Kavakçı, şöyle devam etti: “Ben İstanbul doğumluyum, İstanbul milletvekili ve İstanbul sevdalısıyım. İstanbul’a hizmet etmek için bizler için büyük bir şeref. Dünyanın göz bebeği bir şehir burası. Yapılan hiçbir hizmeti oy derdi ile yapmıyoruz. Bize oy versin vermesin bütün vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. İstanbul’a yapılan yatırımların hiçe sayılmasına, sekteye uğratılmasına, geriye götürülmesine izin vermeyeceğiz.

Erdoğan’ın imzası var

Siyaset Bilimci ve Hukukçu Ferhat Çakır ise, “25 yıldır muhalefet yapmaya alışmış olanlar icraat makamına geldiklerinde de muhalefet etmekten öteye gidemedi. Bugün İstanbul’a yapılan her hizmette yine Erdoğan’ın imzası ve AK Parti’nin özverisi var” dedi.

İmamoğlu’nun aylardır dişe dokunur hiçbir şey yapmadığını kaydeden Çakır, şunları aktardı: “İstanbul’un kaybedecek tek saniyesi yok diyen İmamoğlu, geldiği günden beri hiçbir şey yapmadı. Temel atmama ve yaptırmama üzerine bir vizyonu var. İstanbul’a gelen her hizmet AK Parti tarafından yapılıyor. 16 milyon beni seçti diyor ama hiçbir şey yapmıyor. 82 milyon kişinin seçtiği Erdoğan İstanbul’a hizmet götürüyor.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Samuel

Bu Saklaban Yunanoglu Itini Itlaf edin Bunun Zarari Cok Olacak Memlekete
 • Yanıtla

kml

nankör istanbula yatırım yapın, anadoluya bir halt yapmayın...sandıkta görüşecez
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23