• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Uyanış Büyük Selçuklu'nun 'Elçin Hatun'u paylaştı! Peş peşe yorumlar geldi

2020-11-15 13:11:07
Uyanış Büyük Selçuklu'nun 'Elçin Hatun'u paylaştı! Peş peşe yorumlar geldi

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ekranlara geldiğinden bu yana vatandaşların yoğun ilgisi ile karşı karşıya.

#1
Foto - TRT1’in bu sezon iddialı projelerinden olan dizinin iyi reytingler alması ve izleyicilerin gönlünde taht kurması da hem oyuncu hem de ekip adına sevindirici bir gelişme oldu.

TRT1’in bu sezon iddialı projelerinden olan dizinin iyi reytingler alması ve izleyicilerin gönlünde taht kurması da hem oyuncu hem de ekip adına sevindirici bir gelişme oldu.

#2
Foto - İyi reytingler alan dizide gözü kara ve doğruluktan sapmayan Elçin hatun olarak izlediğimiz Leyla Lydia Tuğutlu yetenekli bir karakteri oynuyor.

İyi reytingler alan dizide gözü kara ve doğruluktan sapmayan Elçin hatun olarak izlediğimiz Leyla Lydia Tuğutlu yetenekli bir karakteri oynuyor.

#3
Foto - Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide Elçin hatun karakterini oynayan olan Leyla Lydia Tuğutlu, bir sezon sonra yeniden hayranları ile buluşmanın keyfini yaşıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide Elçin hatun karakterini oynayan olan Leyla Lydia Tuğutlu, bir sezon sonra yeniden hayranları ile buluşmanın keyfini yaşıyor.

#4
Foto - At binen, ok atan, dövüşmekten çekinmeyen ve gözü karalığı ile nam salan Elçin Hatun rolünde Tuğutlu’nun başarılı performansı da hayranlarından büyük takdir görüyor.

At binen, ok atan, dövüşmekten çekinmeyen ve gözü karalığı ile nam salan Elçin Hatun rolünde Tuğutlu’nun başarılı performansı da hayranlarından büyük takdir görüyor.

#5
Foto - Sosyal medyada da sıklıkla dizi hakkında paylaşımda bulunan ünlü oyuncuya bir hayranından gelen hediye de mutlu etti.

Sosyal medyada da sıklıkla dizi hakkında paylaşımda bulunan ünlü oyuncuya bir hayranından gelen hediye de mutlu etti.

#6
Foto - Oyuncunun karakter ile özdeşleştiğini de sahnelerdeki başarılı performansı ile anlayabiliyoruz.

Oyuncunun karakter ile özdeşleştiğini de sahnelerdeki başarılı performansı ile anlayabiliyoruz.

#7
Foto - Tuğutlu, çizgi karakter şeklinde resmedilen Elçin hatun portresini hayranlarının beğenisine sundu ve yetenekli takipçisine de teşekkür etti. Takipçiler bu çalışmayı “Aşırı güzel” olarak yorumladı.

Tuğutlu, çizgi karakter şeklinde resmedilen Elçin hatun portresini hayranlarının beğenisine sundu ve yetenekli takipçisine de teşekkür etti. Takipçiler bu çalışmayı “Aşırı güzel” olarak yorumladı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23