• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Uyanış: Büyük Selçuklu’dan dikkat çeken kareler! Sosyal medya ayağa kalktı

2020-09-28 23:31:47
Uyanış: Büyük Selçuklu’dan dikkat çeken kareler! Sosyal medya ayağa kalktı

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi TRT 1’de ekranlarında seyirciyle buluştu. Diziler kareler gelmeye başlarken vatandaşların olumlu yorumları dikkat çekti.

#1
Foto - ATV’nin rekor kıran dizisi Kuruluş Osman’ın tahtını sallayacağı konuşulan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi TRT 1’de ekranlara girdi.

ATV’nin rekor kıran dizisi Kuruluş Osman’ın tahtını sallayacağı konuşulan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi TRT 1’de ekranlara girdi.

#2
Foto - Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun Bizans ve Fatimi Devleti ile Batınilere karşı verdiği mücadeleyi anlatan, TRT 1'in iddialı yapımı

Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun Bizans ve Fatimi Devleti ile Batınilere karşı verdiği mücadeleyi anlatan, TRT 1'in iddialı yapımı "Uyanış: Büyük Selçuklu"nun ilk bölümü vatandaşları ekrana kilitledi.

#3
Foto - Başrolünde Buğra Gülsoy’un oynadığı diziye vatandaşlar sosyal medyada binlerce yorum yağdırdı.

Başrolünde Buğra Gülsoy’un oynadığı diziye vatandaşlar sosyal medyada binlerce yorum yağdırdı.

#4
Foto - Türkiye’nin en uzun savaş sahnelerinin çekildiği diziden kareler geldi. Dizi tutkunları en güzel kareleri paylaşarak diziye olumlu yorumlar yaptı.

Türkiye’nin en uzun savaş sahnelerinin çekildiği diziden kareler geldi. Dizi tutkunları en güzel kareleri paylaşarak diziye olumlu yorumlar yaptı.

#5
Foto - Sultan Alparslan’ı oynayan, doğa programlarıyla bilinen Serdar Kılıç’ın performansı çok beğenildi.

Sultan Alparslan’ı oynayan, doğa programlarıyla bilinen Serdar Kılıç’ın performansı çok beğenildi.

#6
Foto - Oyuncu Buğra Gülsoy’un performansı hakkında da olumlu yorumlar yapıldı.

Oyuncu Buğra Gülsoy’un performansı hakkında da olumlu yorumlar yapıldı.

#7
Foto - Dizi yapımcılarına öneride bulunan ASAB isimli bir kullanıcının, ‘Yalnız sayın yapımcılar sizlerden bir ricam var; tarih dizileri kadar geleceğe yönelik bilimkurgu tarzı filmler de yapmaya başlayalım artık. Malum Netflix ve Hollywood gençleri o şekilde avucuna alıyor’ yorumu da dikkat çekti.

Dizi yapımcılarına öneride bulunan ASAB isimli bir kullanıcının, ‘Yalnız sayın yapımcılar sizlerden bir ricam var; tarih dizileri kadar geleceğe yönelik bilimkurgu tarzı filmler de yapmaya başlayalım artık. Malum Netflix ve Hollywood gençleri o şekilde avucuna alıyor’ yorumu da dikkat çekti.

#8
Foto - Dizinin özellikle Hollywood ve Kazakistan'dan getirilen özel ekiplerle çekilen savaş sahneleri bomba etkisi yaptı.

Dizinin özellikle Hollywood ve Kazakistan'dan getirilen özel ekiplerle çekilen savaş sahneleri bomba etkisi yaptı.

#9
Foto - 13 aylık hazırlık süreci sonrasında başlayan diziye ilişkin özellikle Twitter’da, ‘adada erkekli kızlı ahlaksız yarışmalar, fuhuş içerikli diziler, ihanet ve ahlaksız dizi sevenler izlemez böyle dizileri çünkü onları anlatan konu yok’ yorumları yapıldı.

13 aylık hazırlık süreci sonrasında başlayan diziye ilişkin özellikle Twitter’da, ‘adada erkekli kızlı ahlaksız yarışmalar, fuhuş içerikli diziler, ihanet ve ahlaksız dizi sevenler izlemez böyle dizileri çünkü onları anlatan konu yok’ yorumları yapıldı.

#10
Foto - Eskiden Kurtlar Vadisi dizisinde oynayan Gürkan Uygun'un da sahneleri görüldü.

Eskiden Kurtlar Vadisi dizisinde oynayan Gürkan Uygun'un da sahneleri görüldü.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23