• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Uyanış: Büyük Selçuklu’da tansiyonu yükselten gelişme! Derinden etkiledi

2020-10-27 15:47:32
Uyanış: Büyük Selçuklu’da tansiyonu yükselten gelişme! Derinden etkiledi

TRT 1’in reytinglerde öne çıkan ve Türkiye’nin en uzun savaş sahnelerinin yer aldığı ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’ dizisi ses getirmeye devam ediyor.

#1
Foto - TRT 1’in yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren büyük ses getiren tarihi dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, dün akşam ekranlara gelen bölümüyle izleyicilere adrenalin ve duygu dolu anlar yaşattı. Melikşah’ın (Buğra Gülsoy) saraya gelmesiyle Seferiye Hatun’dan oğlunu kaybettiğini öğrenmesi seyircileri derinden etkiledi.

TRT 1’in yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren büyük ses getiren tarihi dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, dün akşam ekranlara gelen bölümüyle izleyicilere adrenalin ve duygu dolu anlar yaşattı. Melikşah’ın (Buğra Gülsoy) saraya gelmesiyle Seferiye Hatun’dan oğlunu kaybettiğini öğrenmesi seyircileri derinden etkiledi.

#2
Foto - Melikşah’ın, yaşadığı kaybın acısını çok güçlü yaşayan Terken Hatun’un karşısına çıktığı ve onunla yüzleştiği sahne, bölümün en çok konuşulan anlarından oldu.

Melikşah’ın, yaşadığı kaybın acısını çok güçlü yaşayan Terken Hatun’un karşısına çıktığı ve onunla yüzleştiği sahne, bölümün en çok konuşulan anlarından oldu.

#3
Foto - Sencer’in Batıni tehlikesi için mücadelesine ara vermeden devam ettiği bölümde Tapar’la kılıçlarını konuşturdukları dakikalara Melikşah’ın son vermesi ekran başındakileri şaşırttı.

Sencer’in Batıni tehlikesi için mücadelesine ara vermeden devam ettiği bölümde Tapar’la kılıçlarını konuşturdukları dakikalara Melikşah’ın son vermesi ekran başındakileri şaşırttı.

#4
Foto - Melikşah’ın, Batınilerin yanına dönecek olan Sencer’i olası tehlikeli bir durumdan koruma amacıyla ona Selçuklu askerlerinin kullandığı oku sapladığı an ise izleyenler için beklenmedik bir gelişme oldu.

Melikşah’ın, Batınilerin yanına dönecek olan Sencer’i olası tehlikeli bir durumdan koruma amacıyla ona Selçuklu askerlerinin kullandığı oku sapladığı an ise izleyenler için beklenmedik bir gelişme oldu.

#5
Foto - Terken Hatun’un, Elçin Hatun’la ile ilgili beklenmedik planının ekran başındakileri şaşırttığı bölümün finalinde Sencer’in Gazali’yi hedef alan hamlesi ise tansiyonu yükseltti.

Terken Hatun’un, Elçin Hatun’la ile ilgili beklenmedik planının ekran başındakileri şaşırttığı bölümün finalinde Sencer’in Gazali’yi hedef alan hamlesi ise tansiyonu yükseltti.

#6
Foto - Heyecanla beklenen pek çok sorunun yanıt bulacağı ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü 2 Kasım Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

Heyecanla beklenen pek çok sorunun yanıt bulacağı ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü 2 Kasım Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23