• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Uyanış: Büyük Selçuklu ile zirve yapan TRT bombayı patlatıyor! Yeni proje duyuruldu

2020-10-27 10:34:42
Uyanış: Büyük Selçuklu ile zirve yapan TRT bombayı patlatıyor! Yeni proje duyuruldu

Savaş sahneleriyle ve çekimleriyle, tarihi senaryosuyla trendleri alt üst eden Uyanış: Büyük Selçuklu dizisiyle rekor kıran TRT, yeni dizisini resmen duyurdu.

#1
Foto - Diriliş Ertuğrul’da başrol oynayan Engin Altan Düzyatan’ın rol alacağı yeni proje Barbaros beklenirken bir yeni dizinin daha tanıtımı yapıldı.

Diriliş Ertuğrul’da başrol oynayan Engin Altan Düzyatan’ın rol alacağı yeni proje Barbaros beklenirken bir yeni dizinin daha tanıtımı yapıldı.

#2
Foto - TRT 1’in yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender yakında başlayacak. Diziden kesit kesit sahneler yayınlanırken, ok atma sahneleri ve kostümler dikkat çekti.

TRT 1’in yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender yakında başlayacak. Diziden kesit kesit sahneler yayınlanırken, ok atma sahneleri ve kostümler dikkat çekti.

#3
Foto - TRT 1’in yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender, çok yakında birinci bölümüyle ekranlardaki yerini alacak. Tozkoparan İskender; okçuluk, kahramanlık ve kahkaha dolu sahneleri ile çocuklar tarafından çok sevilecek.

TRT 1’in yeni çocuk dizisi Tozkoparan İskender, çok yakında birinci bölümüyle ekranlardaki yerini alacak. Tozkoparan İskender; okçuluk, kahramanlık ve kahkaha dolu sahneleri ile çocuklar tarafından çok sevilecek.

#4
Foto - Tozkoparan İskender Zaman Yolculuğu Yapıyor… Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor.

Tozkoparan İskender Zaman Yolculuğu Yapıyor… Daha çocuk yaşta rekorlara imza atmış süper kahraman İskender günümüze geliyor.

#5
Foto - Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil.

Üstelik yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan kemankeş İskender, 2020 yılından yaşadığı döneme geri dönmez ise tarihin seyri değişecek, Tozkoparanlar yok olacak ve kötüler kazanacak. Fakat İskender’in derdi sadece bu değil.

#6
Foto - Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

Onu günümüzde de pek çok sorun bekliyor olacak. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçleri, sürekli peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı. Ve tabi ki tüm bu tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmayacak.

#7
Foto - Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.

Dizinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var. Dizinin çocuk oyuncuları arasında Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.

#8
Foto - Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibiyetişkin oyuncular eşlik edecek.

Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibiyetişkin oyuncular eşlik edecek.

#9
Foto - TRT 1’in ailece izlenecek olan yeni dizisi Tozkoparan İSKENDER, çok yakında birinci bölümüyle ekranlarda olacak.

TRT 1’in ailece izlenecek olan yeni dizisi Tozkoparan İSKENDER, çok yakında birinci bölümüyle ekranlarda olacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23