• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Şeyma Subaşı ağzını bozdu, maske düştü! İşte kokuşmuş mahallesi sakinlerinin gerçek yüzü

2020-11-26 11:53:09
Şeyma Subaşı ağzını bozdu, maske düştü! İşte kokuşmuş mahallesi sakinlerinin gerçek yüzü

Magazin medyasının ‘ünlü’ etiketiyle pazarladığı Şeyma Subaşı, kızıyla fotoğrafına parayla ilgili yorum yapan takipçisine küfrederek cevap verdi. Ağzını bozan Subaşı, kokuşmuş magazin mahallesi sakinlerinin gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdi.

#1
Foto - KÜFÜRLÜ CEVAP- Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızıyla ilgili yaptığı paylaşıma nafakayla ilgili yorum yapan takipçisine küfür ederek cevap verdi. Subaşı, kızının fotoğrafını paylaşarak

KÜFÜRLÜ CEVAP- Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızıyla ilgili yaptığı paylaşıma nafakayla ilgili yorum yapan takipçisine küfür ederek cevap verdi. Subaşı, kızının fotoğrafını paylaşarak "Son 5 gün. Lütfen annene geri dön ikizim, küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyim" notunu yazdı. Bir sosyal medya kullanıcısı da "Geliyorum derken paralardan bahsediyor" deyince Subaşı ağzını bozdu. Subaşı, "Tam kuş beyinli ya. Sen ve senin gibi yorum yapan, konuşan ve düşünenler hepiniz salak, kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibilerle hiç karşılaşmıyorum. Aynı yerlerde bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz, klavye kahramanları sizi kuş beyinliler. Cidden hala devam mı pis pis yorumlara. Bir si..... gidin profilimden ya" dedi.

#2
Foto - Şeyma Subaşı geçtiğimiz haftalarda pandemi sürecinde katıldığı doğum günü partileriyle gündeme gelmişti. Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan Subaşı’na tepki yağmıştı.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz haftalarda pandemi sürecinde katıldığı doğum günü partileriyle gündeme gelmişti. Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan Subaşı’na tepki yağmıştı.

#3
Foto - Subaşı son olarak Cadılar Bayramı bahanesiyle bir ev partisine katılmış, rezil görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Türkiye, İzmir’deki depreme ağlarken Şeyma Subaşı’nın, Miami’de parti yapıp Cadılar Bayramı’nı kutlayıp sosyal medyada paylaşımlar yapması kokuşmuş magazin mahallesi sakinlerinin gerçek yüzlerini ortaya koydu. Son küfür rezaleti de magazin medyası tarafından topluma rol model olarak sunulan hatta kitap yazmaktan da imtina etmeyen Şeyma Subaşı’nın ‘ahlaki’ anlayışının nerede olduğunu gösterdi.

Subaşı son olarak Cadılar Bayramı bahanesiyle bir ev partisine katılmış, rezil görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Türkiye, İzmir’deki depreme ağlarken Şeyma Subaşı’nın, Miami’de parti yapıp Cadılar Bayramı’nı kutlayıp sosyal medyada paylaşımlar yapması kokuşmuş magazin mahallesi sakinlerinin gerçek yüzlerini ortaya koydu. Son küfür rezaleti de magazin medyası tarafından topluma rol model olarak sunulan hatta kitap yazmaktan da imtina etmeyen Şeyma Subaşı’nın ‘ahlaki’ anlayışının nerede olduğunu gösterdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23