• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Sanat camiasından Halil Sezai'nin ahlaksızlığına tepki

2020-09-18 08:18:34
Sanat camiasından Halil Sezai'nin ahlaksızlığına tepki

Şarkıcı Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'e şiddet uyguladığı görüntüler Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Şehrin ortasında magandalık yapan Halil Sezai’ye sosyal medyada büyük tepki oluşru. Sezai'ye tepki gösterenler arasında sanat camiasından isimler de yeraldı.

#1
Foto - ALİŞAN -

ALİŞAN - "Şimdi bu durumda bir ceza verilmiyorsa, hepimiz için hak mı doğuyor? İstediğimiz zaman, gücümüz de yetiyorsa birisinin bahçesine dalıp, evinden alıp ağzını burnunu kırmak serbest yani öyle mi? Yaşlı, genç, çocuk kadın fark etmez? Avukatlara soruyorum böyle bir hakkımız var mı? Ya da TCK’da? Burada istediğinizi linç edin, istediğinizi göklere çıkarın umurumda değil. Ama yaşlı, babası yaşında adamı öldüresiye döven birisini görmezden gelmek tam anlamıyla iki yüzlülüktür."

#2
Foto - HALUK LEVENT- “Bu konuyla ilgili amcaya ulaşacağız. Durumu yok ise ve kendisi de isterse AHBAP Platformu olarak davasında yanında olacağız.”

HALUK LEVENT- “Bu konuyla ilgili amcaya ulaşacağız. Durumu yok ise ve kendisi de isterse AHBAP Platformu olarak davasında yanında olacağız.”

#3
Foto - ÜMİT ERDİM-

ÜMİT ERDİM- "Ne yani Helal Sezai mi deseydik?!"

#4
Foto - CELİL NALÇAKAN-

CELİL NALÇAKAN- "Vurmayacaksın abicim! VUR MA YA CAK SIN!"

#5
Foto - SİNAN AKÇIL-

SİNAN AKÇIL- "Ayyaşlık var, yaşlılara el kaldırma var, örf yok adet yok, gücün herhalde o amcaya yetiyor. Bana da yeter miydi acaba o güç karşına çıksam? Yazık sana. Acınacak haldesin"

#6
Foto - MURAT KEKİLLİ- Yazıklar olsun Halil Sezai. Ezandan mı rahatsız oldun,adamdan mı? İnanın yabancı sanatçılar bile islam dinine daha saygılılar. Ne var ki kendi akademisyenlerimizden sanatçılarımıza varana kadar kiminin imam hatiplere,kiminin camilere,kiminin de müslümanlara pervasız ve fütursuzca saldırmalarının gerçek nedenini merak etmiyor değilim?

MURAT KEKİLLİ- Yazıklar olsun Halil Sezai. Ezandan mı rahatsız oldun,adamdan mı? İnanın yabancı sanatçılar bile islam dinine daha saygılılar. Ne var ki kendi akademisyenlerimizden sanatçılarımıza varana kadar kiminin imam hatiplere,kiminin camilere,kiminin de müslümanlara pervasız ve fütursuzca saldırmalarının gerçek nedenini merak etmiyor değilim?

#7
Foto - KÜRŞAT - Senin kulağını kanatana kadar, ezan okurum terbiyesiz #halilsezai

KÜRŞAT - Senin kulağını kanatana kadar, ezan okurum terbiyesiz #halilsezai

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23