• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Sağlık çalışanlarına tatlı dopingi

2020-04-08 16:30:26
Sağlık çalışanlarına tatlı dopingi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüsle (COVID-19) mücadelede yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına tatlı dağıtıldı.

#1
Foto - Türkiye’de sağlık çalışanlarına destek devam ediyor.

Türkiye’de sağlık çalışanlarına destek devam ediyor.

#2
Foto - Gaziantep’te koronavirüs sebebiyle yoğun mesai yapan sağlık çalışanlarına tatlı dağıtıldı.

Gaziantep’te koronavirüs sebebiyle yoğun mesai yapan sağlık çalışanlarına tatlı dağıtıldı.

#3
Foto - Çin Halk Cumhuriyeti’nde 12 Aralık tarihinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından “pandemi” yani bölgesel olmaktan çıkmış küresel bir salgın olarak adlandırılan koronavirüse karşı alınan önlemler gün geçtikçe artırılırken insan sağlığını korumak için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının değeri bir kez daha öne çıktı.

Çin Halk Cumhuriyeti’nde 12 Aralık tarihinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından “pandemi” yani bölgesel olmaktan çıkmış küresel bir salgın olarak adlandırılan koronavirüse karşı alınan önlemler gün geçtikçe artırılırken insan sağlığını korumak için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının değeri bir kez daha öne çıktı.

#4
Foto - Büyükşehir Belediyesi ise Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek Hizmet Binası ve Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlıkçılara moral vermek ve destek olmak için tatlı dağıttı.

Büyükşehir Belediyesi ise Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek Hizmet Binası ve Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlıkçılara moral vermek ve destek olmak için tatlı dağıttı.

#5
Foto - Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mutfak Sanatları Merkezi’nde (MSM) hazırlanan tatlılar ekiplerce hastanelere götürülerek ilgili personellere ulaştırıldı. Sağlıkçıları motive etmek ve halk için önemli bir değere sahip olduğunu hatırlatmak adına organize edilen bu hizmet ise vatandaşların ve hastane yönetiminin takdirini topladı.

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mutfak Sanatları Merkezi’nde (MSM) hazırlanan tatlılar ekiplerce hastanelere götürülerek ilgili personellere ulaştırıldı. Sağlıkçıları motive etmek ve halk için önemli bir değere sahip olduğunu hatırlatmak adına organize edilen bu hizmet ise vatandaşların ve hastane yönetiminin takdirini topladı.

#6
Foto - Büyük takdir toplayan sağlık çalışanları koronavirüsle mücadelede yoğun mesaiye devam ediyor.

Büyük takdir toplayan sağlık çalışanları koronavirüsle mücadelede yoğun mesaiye devam ediyor.

#7
Foto - Türkiye’de sağlık çalışanlarına destek devam ediyor.

Türkiye’de sağlık çalışanlarına destek devam ediyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı