• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Sadakatsiz dizisinde yeni rezillik! Sosyal medya ayağa kalktı

2020-10-22 15:38:41
Sadakatsiz dizisinde yeni rezillik! Sosyal medya ayağa kalktı

Kanal D'de, aile yapısını darmadağın eden rezil dizilerden biri daha yayına girdi. Sadakatsiz isimli gayri meşru ilişkileri anlatan rezil diziye, tepkiler çığ gibi büyürken dün ekranlara gelen yeni bölümde büyük bir skandala imza atıldı.

#1
Foto - Türk televizyon kanallarında yaşanan rezillikler her geçen gün daha da artıyor. Kimileri seyirci tokadı yiyip final yapsa da yenileri çok geçmeden karşımıza çıkıyor.

Türk televizyon kanallarında yaşanan rezillikler her geçen gün daha da artıyor. Kimileri seyirci tokadı yiyip final yapsa da yenileri çok geçmeden karşımıza çıkıyor.

#2
Foto - İlk fragmanı yayınlandığında kamuoyunun tepkisini çeken Sadakatsiz dizisi, son bölümünde yine ahlaksızlıkta zirve yaptı.

İlk fragmanı yayınlandığında kamuoyunun tepkisini çeken Sadakatsiz dizisi, son bölümünde yine ahlaksızlıkta zirve yaptı.

#3
Foto - Dün akşam 3. bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan'ın

Dün akşam 3. bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan'ın "Ben ikisini de seviyorum. İnsan aynı anda iki kadını neden sevemesin" sözleri vatandaşların tepkisini çekti.

#4
Foto - Evliliklerde aldatmanın yani gayrimeşru ilişkilerin normal bir durum olduğu vurgusunun yapıldığı dizi için 'Bu rezilliğe, bu iğrençliğe artık son verin' yorumları yapıldı.

Evliliklerde aldatmanın yani gayrimeşru ilişkilerin normal bir durum olduğu vurgusunun yapıldığı dizi için 'Bu rezilliğe, bu iğrençliğe artık son verin' yorumları yapıldı.

#5
Foto - Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu söz konusu dizi ile ilgili geçtiğimiz günlerde, Bu ahlaksızlıktır. Bu namussuzluktur. Bu fahişeliğin propagandasıdır. Bu, Türk toplumunu ateşe atmaktır. Bu, Türk toplumundaki barışı zedeler. Bu ahlaksızlığı tasvip etmiyorum. Bu ahlaksızlık cinayet kadar vahimdir” açıklamasını yapmıştı.

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu söz konusu dizi ile ilgili geçtiğimiz günlerde, Bu ahlaksızlıktır. Bu namussuzluktur. Bu fahişeliğin propagandasıdır. Bu, Türk toplumunu ateşe atmaktır. Bu, Türk toplumundaki barışı zedeler. Bu ahlaksızlığı tasvip etmiyorum. Bu ahlaksızlık cinayet kadar vahimdir” açıklamasını yapmıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23