• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Rezillikleri ile gündemden düşmeyen Güldür Güldür'e halk tokadı!

2020-10-30 10:24:18
Rezillikleri ile gündemden düşmeyen Güldür Güldür'e halk tokadı!

Rezillikleri gündemden düşmeyen SHOW TV'de yayınlanan komedi programı Güldür Güldür halk tarafından layığını gördü. Skandal ifadelerin, rezil paylaşımların yapıldığı yayın reytinglerde son sıraları gördü.

#1
Foto - SHOW TV ekranlarında yayına giren ve her bölümünde kültür ve ahlak yapısına uymayan cümlelerle halkı güldürme girişimlerinde bulunan Güldür Güldür adlı programda skandal ifadeler kullanılmıştı. RTÜK soruşturma başlattıktan sonra programa para cezası kesmişti.

SHOW TV ekranlarında yayına giren ve her bölümünde kültür ve ahlak yapısına uymayan cümlelerle halkı güldürme girişimlerinde bulunan Güldür Güldür adlı programda skandal ifadeler kullanılmıştı. RTÜK soruşturma başlattıktan sonra programa para cezası kesmişti.

#2
Foto - Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın 5 yıl önce parkartını açan Güldür Güldür ekibine sosyal medyadan tepki yağdı. Ali Sunal, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şehit Eren Bülbül'ün arkasına saklanmıştı.

Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın 5 yıl önce parkartını açan Güldür Güldür ekibine sosyal medyadan tepki yağdı. Ali Sunal, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şehit Eren Bülbül'ün arkasına saklanmıştı.

#3
Foto - Güldür güldür oyuncularının şımarıklığı medyada yer edinmeye devam ederken, Almanya turnesinde program sırasında bıçaklı saldırı girişiminde bulunulmuştu. Bu olaylar halk tarafından unutulmadı.

Güldür güldür oyuncularının şımarıklığı medyada yer edinmeye devam ederken, Almanya turnesinde program sırasında bıçaklı saldırı girişiminde bulunulmuştu. Bu olaylar halk tarafından unutulmadı.

#4
Foto - Halkın tepkileri karşısında tutunamayan Güldür Güldür programı da reytinglere yenik düştü. Reytingler için önce yayınlandığı günü değiştiren program yeni günü ile de izlenmeyi başaramadı. İlk 10'a bile giremeyen program haftayı 14. sıradan kapadı. Programın iptal edilmesi gündemde.

Halkın tepkileri karşısında tutunamayan Güldür Güldür programı da reytinglere yenik düştü. Reytingler için önce yayınlandığı günü değiştiren program yeni günü ile de izlenmeyi başaramadı. İlk 10'a bile giremeyen program haftayı 14. sıradan kapadı. Programın iptal edilmesi gündemde.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23