• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Polat Alemdar EDHO'da mı? Açıklama geldi

2020-10-31 08:50:07
Polat Alemdar EDHO'da mı? Açıklama geldi

ATV’de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisini yazan ve çekenler, 'Polat Alemdar' rolüyle tanınan Necati Şaşmaz'ın, 'EDHO'nun oyuncu kadrosuna katılacağı" haberlerine açıklık getirdi.

#1
Foto - Kurtlar Vadisi dizisinde reytingleri alt üst eden Polat Alemdar ve Çakır ikilisiyle ilgili gündeme damga vuran bir iddia ortaya atıldı.

Kurtlar Vadisi dizisinde reytingleri alt üst eden Polat Alemdar ve Çakır ikilisiyle ilgili gündeme damga vuran bir iddia ortaya atıldı.

#2
Foto - Kurtlar Vadisi dizisinin yayın hayatının son bulmasının ardından ikilinin tekrar aynı dizide yer alacağı öne sürüldü.

Kurtlar Vadisi dizisinin yayın hayatının son bulmasının ardından ikilinin tekrar aynı dizide yer alacağı öne sürüldü.

#3
Foto - Necati Şaşmaz'ın Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağı söylendi.

Necati Şaşmaz'ın Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağı söylendi.

#4
Foto - Kurtlar Vadisi sevenlerini heyecanlandıran haber 'Hayal gerçek oluyor' başlığıyla tüm haber sitelerinde yer almıştı.

Kurtlar Vadisi sevenlerini heyecanlandıran haber 'Hayal gerçek oluyor' başlığıyla tüm haber sitelerinde yer almıştı.

#5
Foto - İddialarla ilgili dikkat çeken açıklama bugün geldi.

İddialarla ilgili dikkat çeken açıklama bugün geldi.

#6
Foto - Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, Necati Şaşmaz’ın, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' (EDHO) dizisiyle ekranlara döneceğine ilişkin iddiaları diziyi yazan ve çekenlere sordu.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, Necati Şaşmaz’ın, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' (EDHO) dizisiyle ekranlara döneceğine ilişkin iddiaları diziyi yazan ve çekenlere sordu.

#7
Foto - Eyüboğlu iddialarla ilgili şu cevabı aldı; Fanların istediği bir şey bu. ‘Polat Alemdar’ın ‘EDHO’ya katılmasını istiyorlar. Sosyal medya kaynaklı bu haberlerin bizimle ilgisi yok ve doğru da değil. Şimdilik böyle bir konu da gündemde değil.

Eyüboğlu iddialarla ilgili şu cevabı aldı; Fanların istediği bir şey bu. ‘Polat Alemdar’ın ‘EDHO’ya katılmasını istiyorlar. Sosyal medya kaynaklı bu haberlerin bizimle ilgisi yok ve doğru da değil. Şimdilik böyle bir konu da gündemde değil."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23