• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Papazdan el açıp dua eden Trump için şaşırtan sözler: Tanrı bana dedi ki...

2020-10-19 17:37:48
Papazdan el açıp dua eden Trump için şaşırtan sözler: Tanrı bana dedi ki...

ABD Başkanı Donald Trump, 2 haftadan az zaman kalan 3 Kasım seçimlerini kazanması için bir evanjelik kilisede kutsandı.

#1
Foto - ABD Başkanı Donald Trump, Uluslararası Las Vegas Kilisesi'nde bir ayin ile kutsandı. Kilisenin papazı Trump için dua etti.

ABD Başkanı Donald Trump, Uluslararası Las Vegas Kilisesi'nde bir ayin ile kutsandı. Kilisenin papazı Trump için dua etti.

#2
Foto - Hepsi de Kovid-19 geçiren ve iyileştikleri açıklanan Başkan Donald Trump, Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany ve Beyaz Saray Başdanışmanı Hope Hicks, Uluslararası Las Vegas Kilisesi'nin kapalı salonunda düzenlenen ve yüzlerce kişinin katıldığı ayinde maskesiz halde hazır bulundu.

Hepsi de Kovid-19 geçiren ve iyileştikleri açıklanan Başkan Donald Trump, Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany ve Beyaz Saray Başdanışmanı Hope Hicks, Uluslararası Las Vegas Kilisesi'nin kapalı salonunda düzenlenen ve yüzlerce kişinin katıldığı ayinde maskesiz halde hazır bulundu.

#3
Foto - BAĞIŞ KOVASINA PARA BIRAKTI - Trump'ın ayin sırasında eliyle 20 dolarlardan oluşan para destesini sayarak hazırda bekletti.

BAĞIŞ KOVASINA PARA BIRAKTI - Trump'ın ayin sırasında eliyle 20 dolarlardan oluşan para destesini sayarak hazırda bekletti.

#4
Foto - ABD Başkanı Trump'ın bağış kovasını beklerken cebinden çıkardığı para destesini elinde beklettiği görüldü.

ABD Başkanı Trump'ın bağış kovasını beklerken cebinden çıkardığı para destesini elinde beklettiği görüldü.

#5
Foto - Trump'ın elinde tuttuğu parayı kendisine getirilen bağış kovasına attığı anlar da kameralara yansıdı.

Trump'ın elinde tuttuğu parayı kendisine getirilen bağış kovasına attığı anlar da kameralara yansıdı.

#6
Foto - Başkan'a her türlü dinsel coşkuyu veren dini motifli konuşmasında Trump'ı tanrının gözbebeği olarak sunan Denise Goulet,

Başkan'a her türlü dinsel coşkuyu veren dini motifli konuşmasında Trump'ı tanrının gözbebeği olarak sunan Denise Goulet, "Tanrı bana dedi ki, 'Başkanınızın ikinci kez kazanmasını sağlayacağım'" gibi ifadeler kullanırken tanrının bunun için gereken kuvvet ve dayanıklılığı Trump'a vereceğini sözlerine ekledi.

#7
Foto - Paul Goulet, Trump'ın Kovid-19'dan Walter Reed askeri hastanesinde üç gün geçirmesinin muhteşem bir geri dönüş için ufak bir sekteye uğrama olduğunu dile getirdi.

Paul Goulet, Trump'ın Kovid-19'dan Walter Reed askeri hastanesinde üç gün geçirmesinin muhteşem bir geri dönüş için ufak bir sekteye uğrama olduğunu dile getirdi.

#8
Foto - Ardından kilise liderlerinin çağrısıyla cemaatin Trump'ı tezahüratlar eşliğinde kutsayıp hayır duası etmesi bölümüne geçildi.

Ardından kilise liderlerinin çağrısıyla cemaatin Trump'ı tezahüratlar eşliğinde kutsayıp hayır duası etmesi bölümüne geçildi.

#9
Foto - AYİNDE CEMAATE SESLENDİ - Ayinin ardından, cemaate seslenen Trump

AYİNDE CEMAATE SESLENDİ - Ayinin ardından, cemaate seslenen Trump "Birçok kiliseye gidiyorum ve kiliselere gitmeyi seviyorum. Yüzde 100 sizinleyiz. Size dışarı çıksanız iyi olur diyoruz, çünkü diğer tarafta bizimle aynı fikirde olmayan bir grubumuz var. Haklı olan biziz" dedi.

#10
Foto -

"BAŞKANIMIZI ONURLANDIRIYORUM ÇÜNKÜ..." - Pastor Marc Goulet, ayinin siyasi olmadığını savunarak, "İncil, şeref verilecek kişiye şeref ver diyor. Şu anda Başkanımızı onurlandırıyorum çünkü o doğru olanı yaptı" diye ekledi.

#11
Foto - TRUMP'IN MASKESİZ BULUNMASI ELEŞTİRİ KONUSU OLDU - Twitter, maskesiz Trump'ın Evanjelik kilise liderlerinin konuşmalarıyla mest olduğu klibi

TRUMP'IN MASKESİZ BULUNMASI ELEŞTİRİ KONUSU OLDU - Twitter, maskesiz Trump'ın Evanjelik kilise liderlerinin konuşmalarıyla mest olduğu klibi "Son Kovid-19 bilgilerini izleyin" etiketiyle servis etti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23