• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle adeta Türkiye'yi salladı

2021-01-13 13:36:13
Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle adeta Türkiye'yi salladı

Payitaht Abdülhamid ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi projeleri ekrana getiren TRT'nin reytingleri patlattığı dizilerden biri de Masumlar Apartmanı. Dizi dün yayınlanan yeni bölümüyle adeta Türkiye'yi salladı.

#1
Foto - TÜM REYTİNG KATEGORİLERİNDE BİRİNCİ OLDU! - Televizyon ekranının en önemli yapımlarından birisi olduğunu her hafta bir kez daha ispat eden Masumlar Apartmanı, 11-15 arası reyting oranları ile çok iyi sonuçlar alarak 16. bölümü tamamladı. Dün akşam yayınlanan dizinin yeni bölümü hem reytinglerde tüm kategorilerde birincilik elde etti hem de sosyal medyada en çok konuşulan başlıklardan birisi oldu.

TÜM REYTİNG KATEGORİLERİNDE BİRİNCİ OLDU! - Televizyon ekranının en önemli yapımlarından birisi olduğunu her hafta bir kez daha ispat eden Masumlar Apartmanı, 11-15 arası reyting oranları ile çok iyi sonuçlar alarak 16. bölümü tamamladı. Dün akşam yayınlanan dizinin yeni bölümü hem reytinglerde tüm kategorilerde birincilik elde etti hem de sosyal medyada en çok konuşulan başlıklardan birisi oldu.

#2
Foto - TRT’de Salı günleri yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yine zirvede. Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrolünde yer aldığı dizi, güçlü kadrosu ve hikayesiyle her hafta dikkatleri üzerine çekiyor. Dizi dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle de tüm kategorilerde birinci olarak yine reytingleri patlattı.

TRT’de Salı günleri yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yine zirvede. Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrolünde yer aldığı dizi, güçlü kadrosu ve hikayesiyle her hafta dikkatleri üzerine çekiyor. Dizi dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle de tüm kategorilerde birinci olarak yine reytingleri patlattı.

#3
Foto - TWİTTER VE YOUTUBE'U SALLADI - Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi. Tüm izleyici kategorilerinde yüksek bir ilginin sahibi olan dizi hakkında binlerce yorum yapıldı. Twitter’da TT olan Masumlar Apartmanı uzun süre en çok konuşulan konuların başında geliyordu.

TWİTTER VE YOUTUBE'U SALLADI - Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi. Tüm izleyici kategorilerinde yüksek bir ilginin sahibi olan dizi hakkında binlerce yorum yapıldı. Twitter’da TT olan Masumlar Apartmanı uzun süre en çok konuşulan konuların başında geliyordu.

#4
Foto - Masumlar Apartmanı’nın yükselen ve hiç düşmeyen bir izleyici ilgisi ile karşılaşması da 2020-2021 sezonunun en başarılı yapımı olmasını sağlıyor. 2021 yılında da dizinin iyi sonuçlarla yoluna devam edeceğine yönelik gelen işaretler, senaryonun gücünün de bir yansıması oldu.

Masumlar Apartmanı’nın yükselen ve hiç düşmeyen bir izleyici ilgisi ile karşılaşması da 2020-2021 sezonunun en başarılı yapımı olmasını sağlıyor. 2021 yılında da dizinin iyi sonuçlarla yoluna devam edeceğine yönelik gelen işaretler, senaryonun gücünün de bir yansıması oldu.

#5
Foto - Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelirler. Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır.

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelirler. Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır.

#6
Foto - Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenir.

Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23