• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Kuruluş Osman ve Uyanış Büyük Selçuklu’nun oyuncularından sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşım

2020-10-25 09:20:54
Kuruluş Osman ve Uyanış Büyük Selçuklu’nun oyuncularından sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşım

Bu sezonun etkileyici iki dönem dizisi Kuruluş Osman ve Uyanış Büyük Selçuklu, yüksek tempoda ve iyi reyting oranlarına ulaşarak yollarına devam ediyor.

#1
Foto - Kuruluş Osman’a katılan Seçkin Özdemir ve Uyanış Büyük Selçuklu‘nun başrolü Buğra Gülsoy da instagram hesaplarından etkileyici anları paylaştı.

Kuruluş Osman’a katılan Seçkin Özdemir ve Uyanış Büyük Selçuklu‘nun başrolü Buğra Gülsoy da instagram hesaplarından etkileyici anları paylaştı.

#2
Foto - Bugüne kadar yer aldığı dizilerde birçok kez şanssızlık yaşayan, erken finallere artık alışık olan Seçkin Özdemir, Kuruluş Osman dizisine ikinci sezonda katıldı.

Bugüne kadar yer aldığı dizilerde birçok kez şanssızlık yaşayan, erken finallere artık alışık olan Seçkin Özdemir, Kuruluş Osman dizisine ikinci sezonda katıldı.

#3
Foto - Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden birisinde yer almanın şansı ile sosyal medyada paylaşımlar yapan Seçkin Özdemir’e hayranlarından da büyük destek var.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden birisinde yer almanın şansı ile sosyal medyada paylaşımlar yapan Seçkin Özdemir’e hayranlarından da büyük destek var.

#4
Foto - Flatyos isimli karakter için imajını yenileyen oyuncu, farklı tarzı ile de takipçilerinden ilgi görüyor. “O kadar inandırıcı oynuyorsun ki, hepimizin mutlu ettiğin için teşekkürler” diye yorum bırakan hayranlar, ünlü oyuncunun performansını övdü.

Flatyos isimli karakter için imajını yenileyen oyuncu, farklı tarzı ile de takipçilerinden ilgi görüyor. “O kadar inandırıcı oynuyorsun ki, hepimizin mutlu ettiğin için teşekkürler” diye yorum bırakan hayranlar, ünlü oyuncunun performansını övdü.

#5
Foto - Bu sezonun en başarılı yeni yapımlarından birisi de kuşkusuz TRT1 ekranında pazartesi akşamlarına damga vuran Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizi…

Bu sezonun en başarılı yeni yapımlarından birisi de kuşkusuz TRT1 ekranında pazartesi akşamlarına damga vuran Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizi…

#6
Foto - Buğra Gülsoy’un başrolünde yer aldığı yapımda çok önemli bir oyuncu kadrosu buluştu.

Buğra Gülsoy’un başrolünde yer aldığı yapımda çok önemli bir oyuncu kadrosu buluştu.

#7
Foto - Büyük Selçuklu Devletinin anlatıldığı hikayede Sultan Melikşah karakterine hayat veren Buğra Gülsoy’un, etkileyici sahnelerde koyduğu performans beğenildi.

Büyük Selçuklu Devletinin anlatıldığı hikayede Sultan Melikşah karakterine hayat veren Buğra Gülsoy’un, etkileyici sahnelerde koyduğu performans beğenildi.

#8
Foto - “Bozkırın üç atlısı” etiketi ile aşağıdaki fotoğrafı yayınlayan Buğra Gülsoy, Sultan Alparslan’ı canlandıran Serdar Kılıç ve Nizamülmülk’e hayat veren Mehmet Özgür ile aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

“Bozkırın üç atlısı” etiketi ile aşağıdaki fotoğrafı yayınlayan Buğra Gülsoy, Sultan Alparslan’ı canlandıran Serdar Kılıç ve Nizamülmülk’e hayat veren Mehmet Özgür ile aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

#9
Foto - Takipçiler hem diziyi hem de oyuncuların performanslarını öven yorumlarda bulundu. #bozkırınüçatlısı

Takipçiler hem diziyi hem de oyuncuların performanslarını öven yorumlarda bulundu. #bozkırınüçatlısı

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23