• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
13
Koronavirüste şoke eden İstanbul detayı! Hakan Muhafız'da işlemişler

2020-05-23 19:57:00
Koronavirüste şoke eden İstanbul detayı! Hakan Muhafız'da işlemişler

Dünyayı etkisi alan yeni tip koronavirüsün doğal olup olmadığı gizemini korkuyor. ABD ve birçok ülke koronavirüsün Çin'de üretildiğini savunurken bazı ülkeler ise Microsoft kurucusu Bill Gates'i sorumlu tutuyor. Türkiye'de son dönemde popüler olan ve birçok duyarlı vatandaşın tepkisi çeken Netflix'te ekranlara gelen üç dizide virüse ilişkin konuların işlenmesi büyük tartışma konusu oldu.

#1
Foto - Yeniakit.com.tr-Kokuşmuş Batı zihniyetini topluma empoze etmeye çalışan ABD merkezli dijital yayın platformu Netflix'te yer alan üç dizinin de virüse ilişkin olayları konu edinmesi kafa karışıklığına neden oldu.

Yeniakit.com.tr-Kokuşmuş Batı zihniyetini topluma empoze etmeye çalışan ABD merkezli dijital yayın platformu Netflix'te yer alan üç dizinin de virüse ilişkin olayları konu edinmesi kafa karışıklığına neden oldu.

#2
Foto - İnsanoğlunu derinden etkileyen koronavirüs can almaya devam ediyor. Ülkeleri sarsan ve binlerce can alan virüsün yeni bir dünya düzenine yol açacağı tahmin ediliyor.

İnsanoğlunu derinden etkileyen koronavirüs can almaya devam ediyor. Ülkeleri sarsan ve binlerce can alan virüsün yeni bir dünya düzenine yol açacağı tahmin ediliyor.

#3
Foto - Koronavirüsün insan eliyle yapılıp yapılmadığı ise henüz ortaya çıkmadı. Bu konuda Çin'e yönelik suçlamalar devam ediyor.

Koronavirüsün insan eliyle yapılıp yapılmadığı ise henüz ortaya çıkmadı. Bu konuda Çin'e yönelik suçlamalar devam ediyor.

#4
Foto - Bazı ülkeler ise geçmişte virüse ilişkin açıklamalar yapan ve şu sıralarda da koronavirüs aşısı çalışmalarını artıran Microsoft kurucusu Bill Gates'i hedef alıyor.

Bazı ülkeler ise geçmişte virüse ilişkin açıklamalar yapan ve şu sıralarda da koronavirüs aşısı çalışmalarını artıran Microsoft kurucusu Bill Gates'i hedef alıyor.

#5
Foto - Sert tartışmalar yaşanırken bu kez gözler ABD'li yayın platformu Netflix'e çevrildi.

Sert tartışmalar yaşanırken bu kez gözler ABD'li yayın platformu Netflix'e çevrildi.

#6
Foto - Netflix'te yer alan The Rain, Hakan Muhafız ve Travelers dizilerinde koronavirüs tipi bir virüs konu ediniliyor. Yaşanan durumun ortaya çıkması büyük tartışma konusu oldu.

Netflix'te yer alan The Rain, Hakan Muhafız ve Travelers dizilerinde koronavirüs tipi bir virüs konu ediniliyor. Yaşanan durumun ortaya çıkması büyük tartışma konusu oldu.

#7
Foto - 2016-2018 yılları arasında ekranlara gelen Travelers isimli dizide Çin'de başlayan yeni nesil bir virüsten bahsediliyor. Diziye ilişkin sosyal medyada yapılan bir yorumda,

2016-2018 yılları arasında ekranlara gelen Travelers isimli dizide Çin'de başlayan yeni nesil bir virüsten bahsediliyor. Diziye ilişkin sosyal medyada yapılan bir yorumda, "2. sezon 5. bölümünde sanki covid-19'dan bahsediliyormuşcasına "yeni nesil bir grip" virüsünün konu edildiği dizi. yayınlanma tarihine baktım, bahsettiğim bölümün ilk yayını 13 kasım 2017'de. Hatta bölüm başında ateş ölçülüyor, dünya çapında 70bin kişiyi öldürdüğü söyleniyor. Mutasyona uğrayan bir virüsten bahsediliyor, Çin'den de görüntüler var. Ellerin sık sık yıkanması, evden çıkılmaması, temas edilmemesi tavsiye ediliyor. Normal virüs gibi başlayıp ateş, boğazda yanma, baş ağrısı ve halsizlik gibi belirtileri olduğu söyleniyor" ifadelerine yer verildi.

#8
Foto - 2018 yapımı The Rain dizisinde de benzer bir konu var. Dizide, dünyayı kasıp kavuran bir virüs ve hayatta kalan insanların yaşama mücadelesi işleniyor.

2018 yapımı The Rain dizisinde de benzer bir konu var. Dizide, dünyayı kasıp kavuran bir virüs ve hayatta kalan insanların yaşama mücadelesi işleniyor.

#9
Foto - Son örnek ise Türkiye topraklarından... 2018 yapımı Hakan Muhafız dizisinde İstanbul'u sarsan bir virüs, şehirde büyük bir gerilime neden oluyor. Virüs su yoluyla bulaşıyor. Binlerce insan hastaneye kaldırılıyor.

Son örnek ise Türkiye topraklarından... 2018 yapımı Hakan Muhafız dizisinde İstanbul'u sarsan bir virüs, şehirde büyük bir gerilime neden oluyor. Virüs su yoluyla bulaşıyor. Binlerce insan hastaneye kaldırılıyor.

#10
Foto - Üç dizinin de koronavirüs öncesinde virüs temasını işlemeleri büyük şüphe uyandırdı.

Üç dizinin de koronavirüs öncesinde virüs temasını işlemeleri büyük şüphe uyandırdı.

#11
Foto - Birçok kesim yaşananları komplo teorisi olarak yorumlasa da Netflix'in finansörünü araştırmak gerekiyor.

Birçok kesim yaşananları komplo teorisi olarak yorumlasa da Netflix'in finansörünü araştırmak gerekiyor.

#12
Foto - ABD'nin sağlı sollu yumruklarına maruz kalan Çin'in Netlix ve Bill Gates üzerinden karşı bir atağa geçmesi ilerleyen günlerde muhtemel bir durum olarak dikkat çekiyor.

ABD'nin sağlı sollu yumruklarına maruz kalan Çin'in Netlix ve Bill Gates üzerinden karşı bir atağa geçmesi ilerleyen günlerde muhtemel bir durum olarak dikkat çekiyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23