• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Korona testleri negatif çıkan Binali Yıldırım’dan flaş açıklamalar

2020-09-23 21:20:10
Korona testleri negatif çıkan Binali Yıldırım’dan flaş açıklamalar

Kovid-19 yeni testleri negatif çıkan Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım Şanlıurfa’da önemli açıklamalarda bulundu.

#1
Foto - Kovid-19 yeni testleri negatif çıkan Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Şanlıurfa ziyareti gerçekleştirdi. Açıklamalarda bulunan Binali Yıldırım, koronavirüs belasını defettiklerini belirterek, Rabb'im bütün milletimizi insanlığımızı bu beladan korusun.

Kovid-19 yeni testleri negatif çıkan Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Şanlıurfa ziyareti gerçekleştirdi. Açıklamalarda bulunan Binali Yıldırım, koronavirüs belasını defettiklerini belirterek, Rabb'im bütün milletimizi insanlığımızı bu beladan korusun." dedi.

#2
Foto - Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Karaköprü Belediyesi'nce kırsal Külaflı Mahallesi'nde düzenlenen hasat programına katıldı.

Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Karaköprü Belediyesi'nce kırsal Külaflı Mahallesi'nde düzenlenen hasat programına katıldı.

#3
Foto - Şanlıurfa’da olmaktan gurur duyan Binali Yıldırım, salgının bütün dünyayı kasıp kavurduğunu söyleyerek, ‘Kural belli, maske, mesafe, temizlik. İnşallah ne iş yaparsak yapalım, nerede olursak olalım bu kurala dikkat edeceğiz. Şimdilik bundan başka elimizde bir aracımız maalesef yok’ dedi.

Şanlıurfa’da olmaktan gurur duyan Binali Yıldırım, salgının bütün dünyayı kasıp kavurduğunu söyleyerek, ‘Kural belli, maske, mesafe, temizlik. İnşallah ne iş yaparsak yapalım, nerede olursak olalım bu kurala dikkat edeceğiz. Şimdilik bundan başka elimizde bir aracımız maalesef yok’ dedi.

#4
Foto - Ayrıca Yıldırım, tedbiri elden bırakmamız gerektiğinin altını çizdi. Yıldırım, bölgede

Ayrıca Yıldırım, tedbiri elden bırakmamız gerektiğinin altını çizdi. Yıldırım, bölgede "keten köyneği" olarak da adlandırılan fıstık hasadının hayırlara vesile olmasını diledi.

#5
Foto - ‘Türkiye'deki fıstık üretiminin neredeyse yarısı tek başına Şanlıurfa'da yapılıyor ama fıstık başka ilimizin adıyla anılıyor’ diyen Binali Yıldırım, kırmızı fıstığın hayırlara vesile olmasını diledi.

‘Türkiye'deki fıstık üretiminin neredeyse yarısı tek başına Şanlıurfa'da yapılıyor ama fıstık başka ilimizin adıyla anılıyor’ diyen Binali Yıldırım, kırmızı fıstığın hayırlara vesile olmasını diledi.

#6
Foto - Yıldırım, Ulaştırma Bakanlığı ve Başbakanlığı döneminde Türkiye'ye ve Şanlıurfa'ya yapılan hizmetlerden bahsetti.

Yıldırım, Ulaştırma Bakanlığı ve Başbakanlığı döneminde Türkiye'ye ve Şanlıurfa'ya yapılan hizmetlerden bahsetti.

#7
Foto - Göbeklitepe’yi de ziyaret eden Yıldırım, buradaki kazı çalışmalarının devam ettiğini belirterek, tarihi mirasın gün yüzüne çıkarılacağını söyledi. Yıldırım çifti, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve

Göbeklitepe’yi de ziyaret eden Yıldırım, buradaki kazı çalışmalarının devam ettiğini belirterek, tarihi mirasın gün yüzüne çıkarılacağını söyledi. Yıldırım çifti, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve "tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen Göbeklitepe’de yetkililerden bilgi aldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23