• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Köpekperestlerin barınaklardan kaçırdığı pitbull'lar dehşet saçıyor! Küçük çocuğun dudağı ve kulağı parçalandı

2022-06-26 00:22:10
Köpekperestlerin barınaklardan kaçırdığı pitbull'lar dehşet saçıyor! Küçük çocuğun dudağı ve kulağı parçalandı

Bursa'da başıboş pitbull dehşeti yaşandı. Bağ evine giden çocuk başıboş bırakılan pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Köpeğin saldırısı sonucunda küçük çocuğun dudağında ve kulağında parçalanma meydana geldi.

#1
Foto - Türkiye'de her gün yeni bir başıboş köpek dehşeti yaşanıyor.

Türkiye'de her gün yeni bir başıboş köpek dehşeti yaşanıyor.

#2
Foto - Bursa'nın Kestel İlçesi Barakfakih Mahallesi'de bağ evine giden çocuk, pitbull cinsi başıboş köpek dehşeti yaşadı.

Bursa'nın Kestel İlçesi Barakfakih Mahallesi'de bağ evine giden çocuk, pitbull cinsi başıboş köpek dehşeti yaşadı.

#3
Foto - Bölgede bulunan Türkiye'de beslenmesi yasak olan pitbull cinsi başıboş köpeğin saldırısına uğrayan küçük çocuğun dudağı koptu.

Bölgede bulunan Türkiye'de beslenmesi yasak olan pitbull cinsi başıboş köpeğin saldırısına uğrayan küçük çocuğun dudağı koptu.

#4
Foto - Vücudunun başka bölgelerinde de ısırma kaynaklı yaralar oluşan çocuk özel bir hastanede tedavi altına alındı. Öte yandan sözde hayvan derneği mensupları, devlet tarafından barınaklarda toplanan pitbull gibi saldırgan ve yasaklı köpekleri, kaçırdığı itirafında bulunmuştu.

Vücudunun başka bölgelerinde de ısırma kaynaklı yaralar oluşan çocuk özel bir hastanede tedavi altına alındı. Öte yandan sözde hayvan derneği mensupları, devlet tarafından barınaklarda toplanan pitbull gibi saldırgan ve yasaklı köpekleri, kaçırdığı itirafında bulunmuştu.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23