• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kırmızı Oda'ya tepkiler büyürken Gülseren Budayıcıoğlu konuştu: Bundan korkuyorum

2020-09-29 11:13:08
Kırmızı Oda'ya tepkiler büyürken Gülseren Budayıcıoğlu konuştu: Bundan korkuyorum

Yurt dışından getirdiği programlar cebini dolduran Acun Ilıcalı’nın televizyonunda ekranlara gelen Kırmızı Oda isimli dizi ile ilgili tartışmalar büyüyor.

#1
Foto - Kırmızı Oda isimli dizi, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikaytri kliniğine tedaviye gelen vatandaşların gerçek hayatta yaşadıklarını anlatıyor.

Kırmızı Oda isimli dizi, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikaytri kliniğine tedaviye gelen vatandaşların gerçek hayatta yaşadıklarını anlatıyor.

#2
Foto - Hasta gizliliğinin ihlali nedeniyle tepkileri üzerine çeken dizi ile ilgili Budayıcıoğlu’ndan bir açıklama geldi.

Hasta gizliliğinin ihlali nedeniyle tepkileri üzerine çeken dizi ile ilgili Budayıcıoğlu’ndan bir açıklama geldi.

#3
Foto - Kitaplarından uyarlanan dizilere ilişkin gelen tepkilere ilişkin konuşan Budaycıoğlu “Bana bir gün, bir hanım şöyle yazdı. Bu, benim yediğim ilk büyük darbeydi! Dedi ki, “Siz, hasta bakarken para kazanıyorsunuz. Sonra o hastaların hikayelerini kitap yapıyorsunuz. Bir de oradan para kazanıyorsunuz. Şimdi de bir dizi yatınız, oradan kazanacaksınız! Bu nasıl bir haksızlık ya?” dedi.

Kitaplarından uyarlanan dizilere ilişkin gelen tepkilere ilişkin konuşan Budaycıoğlu “Bana bir gün, bir hanım şöyle yazdı. Bu, benim yediğim ilk büyük darbeydi! Dedi ki, “Siz, hasta bakarken para kazanıyorsunuz. Sonra o hastaların hikayelerini kitap yapıyorsunuz. Bir de oradan para kazanıyorsunuz. Şimdi de bir dizi yatınız, oradan kazanacaksınız! Bu nasıl bir haksızlık ya?” dedi.

#4
Foto - Kendini ilginç bir şekilde savunmaya devam eden Budayıcıoğlu, ‘Beni üzmek ve yaralamak istiyorlar. Etkileniyorum. Bu günde kadar çok gündem oldum. Hırpalamalarından korkuyorum’ dedi.

Kendini ilginç bir şekilde savunmaya devam eden Budayıcıoğlu, ‘Beni üzmek ve yaralamak istiyorlar. Etkileniyorum. Bu günde kadar çok gündem oldum. Hırpalamalarından korkuyorum’ dedi.

#5
Foto - Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ise diziye ilişkin dikkat çeken bir eleştiri getirdi. Arif Verimli dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’nın hastasını dinlediği bir sahnede mimiklerini kullanmasının doğru olmadığını belirtti. Verimli,

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ise diziye ilişkin dikkat çeken bir eleştiri getirdi. Arif Verimli dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’nın hastasını dinlediği bir sahnede mimiklerini kullanmasının doğru olmadığını belirtti. Verimli, "Gülseren Budayıcıoğlu’nu pek severim ancak hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam görüşme yararını yitirir’ dedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23