• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Kimse gözlerine inanamadı! Parkta donmuş halde bulundu

2021-01-18 14:46:57
Kimse gözlerine inanamadı! Parkta donmuş halde bulundu

ABD'de yaşanan bu olay, ülke gündemine düştü. Parka buz kalıbının içinde donmuş bir mağara adamını görenler, gözlerine inanamadı. Şaşkınlık veren bu olayın perde arkası kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

#1
Foto - ABD'nin Minneapolis şehrindeki bir parkta patikaların yanında bir buz bloğuyla kaplı donmuş bir mağara adamı keşfedildi.

ABD'nin Minneapolis şehrindeki bir parkta patikaların yanında bir buz bloğuyla kaplı donmuş bir mağara adamı keşfedildi.

#2
Foto - Gizemli monolit, geçerken bir göz atmak için duran yerel yürüyüşçüleri büyülüyor.

Gizemli monolit, geçerken bir göz atmak için duran yerel yürüyüşçüleri büyülüyor.

#3
Foto - Buzlu blok, geçen Kasım ayında Utah'ta bulunan metalik monolite benziyor. Daha sonra dünyanın çeşitli yerlerinde de bir anda farklı monolitler görülmeye başlanmıştı.

Buzlu blok, geçen Kasım ayında Utah'ta bulunan metalik monolite benziyor. Daha sonra dünyanın çeşitli yerlerinde de bir anda farklı monolitler görülmeye başlanmıştı.

#4
Foto - 'Buz Adam' heykeli, Theodore Wirth Park'taki iki parkur arasında yer alıyor ve buza benzeyen plastikle kaplı Zug Zug adlı bir mağara adamını tasvir ediyor.

'Buz Adam' heykeli, Theodore Wirth Park'taki iki parkur arasında yer alıyor ve buza benzeyen plastikle kaplı Zug Zug adlı bir mağara adamını tasvir ediyor.

#5
Foto - Sanatçı Zach Schumack bu fikri, eseri bir gecelik bir pazarlama etkinliği için yaptıktan sonra ortaya attı.Schumack Fox 9'a şunları söyledi:

Sanatçı Zach Schumack bu fikri, eseri bir gecelik bir pazarlama etkinliği için yaptıktan sonra ortaya attı.Schumack Fox 9'a şunları söyledi: "Her gün garajıma gidip bu şeyin bana baktığını görüyordum ve bu sanat eserinin orada öylece oturması çok utanç verici görünüyordu."

#6
Foto - İnsanların ilgisini çekmesini seviyorum çünkü televizyonlarından ve bilgisayar ekranlarından uzaklaşmasını sağlıyor.

İnsanların ilgisini çekmesini seviyorum çünkü televizyonlarından ve bilgisayar ekranlarından uzaklaşmasını sağlıyor." Heykel başlangıçta Park Departmanı'ndan izin alınmadan bir şaka olarak dikildi, ancak kısa süre sonra haber yayıldı ve yerel halk, donmuş blokla selfie çekmek için durarak anın tadını çıkardı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23