• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
3
Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Soruyu bilemedi, stüdyoyu terk etti!

2024-04-16 07:48:55
Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Soruyu bilemedi, stüdyoyu terk etti!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına bir yarışmacı damga vurdu. Soruyu yanlış cevaplayan yarışmacı stüdyoyu terk etti. Kenan İmirzalıoğlu, yarışmacıyı geri çağırdı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

#1
Foto - Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Soruyu bilemedi, stüdyoyu terk etti!

Kim Milyoner Olmak İster'de her hafta olduğu gibi bu hafta da çok konuşulan anlar yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacı Yağmur Ateş, geceye damgasını vurdu. Programda ilerleyen Ateş, bir soruda yarı yarıya joker hakkını kullanarak iki şıkkı elemişti. Ancak kalan seçenekler arasından yanlış olanı işaretleyince elenmek zorunda kaldı. Bu durumu tebessümle karşılayan Ateş, "Teşekkür ederim" diyerek stüdyodan ayrıldı.

#2
Foto - Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç anlar! Soruyu bilemedi, stüdyoyu terk etti!

"GİDİYOR MUSUN?" Sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmacıya 'Gidiyor musun?' şeklindeki esprili sözleri ise stüdyoda kahkahalara neden oldu. İmirzalıoğlu yarışmacıdan geri gelerek veda konuşması yapmasını istedi, yarışmacı geri gelerek konuştu ve ödülünü aldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İlkgun salih

Şu noter soyguncuları da bu ülkeden def olup gitseler çok iyi olur , işlem yaptık diyerek aldıkları paraları cebe indiriyor ,adres bulunmadı şeklinde ,kendilerini savunuyor çete oluşturup ,milleti soyuyorlar ,bütün bunlara sebeb te cikarilan noter kanunları ,defter yok ,deftere kayıt yok ,dijital ortamda kayıt var bu da hile hurda üç kagitcilik yapmanın yolu demektir ,İspatı yapılamıyor gönderdik adres bulunmadı ,fakat gönderildiğini nasıl dijital ortamda ispat edilecek ,Bütün kanunlarimiz laçka oldu ,hirsilik için,ortam oluştu. Herşey yeniden geriye sarılmalı.yani ne kadar abuk subuk bu gibi kanunlar çıkmış da geriye alınmalı.millet öfke içinde, öfke patlaması olursa artık bu milleti kimse zapt edemez,Fransız ihtilali gibi olur.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23