• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Kerem Bürsin’in İngilizce küfürleri bile yetmedi! FOX’un bıkkınlık veren dizisinde ilginç yöntem

2020-11-12 15:29:42
Kerem Bürsin’in İngilizce küfürleri bile yetmedi! FOX’un bıkkınlık veren dizisinde ilginç yöntem

Yahudi Medya patronu Rupert Murdoch'ın sahibi olduğu ve ahlaksız yapımlarıyla bilinen FOX TV'nin Sen Çal Kapımı dizisinde eleştiriler sonrası farklı adım atıldı.

#1
Foto - Kerem Bürsin ile Hande Erçel ikilisinin rezil sahnesiyle gündeme gelen Sen Çal Kapımı, takipçileri tarafından da artık ilgi görmüyor.

Kerem Bürsin ile Hande Erçel ikilisinin rezil sahnesiyle gündeme gelen Sen Çal Kapımı, takipçileri tarafından da artık ilgi görmüyor.

#2
Foto - FOX TV’de skandallarıyla bilinen Öğretmen dizisi ve final yapan Bay Yanlış dizisinden sonra da Sen Çal Kapımı dizisi bitmemek için büyük mücadele veriyor.

FOX TV’de skandallarıyla bilinen Öğretmen dizisi ve final yapan Bay Yanlış dizisinden sonra da Sen Çal Kapımı dizisi bitmemek için büyük mücadele veriyor.

#3
Foto - Dizinin reytinglerinin de düşmesi ile birlikte Serkan ve Eda karakterlerini oynayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel artık farklı bir yöntem ile izleyicileri kendilerine çekmeye çalışıyor.

Dizinin reytinglerinin de düşmesi ile birlikte Serkan ve Eda karakterlerini oynayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel artık farklı bir yöntem ile izleyicileri kendilerine çekmeye çalışıyor.

#4
Foto - Instagram canlı yayınları yaparak ilgiyi artırmaya çaba harcayan ikili, uzun süredir bunu sürdürüyordu. Ancak bu yayınlara olan ilgi de azalıyor. Dizinin hikayesine yönelik eleştiriler sonrasında gelen reyting düşüklüğü de aslında senaristlere ve ünlü dizi çiftine bir mesaj niteliğinde.

Instagram canlı yayınları yaparak ilgiyi artırmaya çaba harcayan ikili, uzun süredir bunu sürdürüyordu. Ancak bu yayınlara olan ilgi de azalıyor. Dizinin hikayesine yönelik eleştiriler sonrasında gelen reyting düşüklüğü de aslında senaristlere ve ünlü dizi çiftine bir mesaj niteliğinde.

#5
Foto - Kerem Bürsin’in zaman zaman İngilizce küfür etmesi de artık sosyal medyada etki yapmıyor.

Kerem Bürsin’in zaman zaman İngilizce küfür etmesi de artık sosyal medyada etki yapmıyor.

#6
Foto - Hande Erçel de, “Kimse bizimle live yapmak istemiyor mu?” diye şikayetçi oldu.

Hande Erçel de, “Kimse bizimle live yapmak istemiyor mu?” diye şikayetçi oldu.

#7
Foto - Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba akşamları artık en çok izlenen 5. dizi konumuna kadar indi.

Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba akşamları artık en çok izlenen 5. dizi konumuna kadar indi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23