• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Kararlarını bir bir duyurdular! Ahlaksız dizilere büyük şok

2020-10-30 11:51:39
Kararlarını bir bir duyurdular! Ahlaksız dizilere büyük şok

Toplum ahlakına dinamit döşeyen, şiddet, ahlaksızlık ve rezilliklerle aile yaşamına zarar veren diziler, reytinglerde çakılmaya başlayınca bir bir final yapıyor.

#1
Foto - Son olarak Star TV'de ekranlara gelen Güvercin dizisi 28 Ekim Çarşamba günü yayınlanan final bölümüyle silinip gitti.

Son olarak Star TV'de ekranlara gelen Güvercin dizisi 28 Ekim Çarşamba günü yayınlanan final bölümüyle silinip gitti.

#2
Foto - Ölümcül yeni tip koronavirüse (Covid-19) karşı gösterdikleri performansla takdir toplayan sağlık çalışanlarını hedef alan ’Zalim İstanbul’ dizisi 35. bölümüyle birlikte veda etti. Dizi skandalın ardından Sağlık Bakanlığı'nın RTÜK’e şikayetiyle gündeme gelmişti.

Ölümcül yeni tip koronavirüse (Covid-19) karşı gösterdikleri performansla takdir toplayan sağlık çalışanlarını hedef alan ’Zalim İstanbul’ dizisi 35. bölümüyle birlikte veda etti. Dizi skandalın ardından Sağlık Bakanlığı'nın RTÜK’e şikayetiyle gündeme gelmişti.

#3
Foto - FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ahlaksızlığın, rezilliğin her türlüsünün topluma empoze edilmeye çalışıldığı 'Bay Yanlış' dizisi toplumdan istediğini bulamayarak final kararı almıştı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ahlaksızlığın, rezilliğin her türlüsünün topluma empoze edilmeye çalışıldığı 'Bay Yanlış' dizisi toplumdan istediğini bulamayarak final kararı almıştı.

#4
Foto - LGBTİ renklerini kullanarak sapkınlara destek çıkan “Çatı Katı Aşk” isimli dizi ekranlarda fazla duramadı.

LGBTİ renklerini kullanarak sapkınlara destek çıkan “Çatı Katı Aşk” isimli dizi ekranlarda fazla duramadı.

#5
Foto - Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in başrolde yer aldığı

Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in başrolde yer aldığı "Şeref Sözü" dizisi 4. bölümüyle birlikte önümüzdeki hafta final yapacak.

#6
Foto - Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı'nın kadrosunda bulunduğu

Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı'nın kadrosunda bulunduğu "Yeni Hayat" dizisi 9. bölümüyle birlikte veda eden yapımlar arasına katıldı.

#7
Foto - BluTV dizisi Yarım Kalan Aşklar ise final yapanlar kervanına katıldı.

BluTV dizisi Yarım Kalan Aşklar ise final yapanlar kervanına katıldı.

#8
Foto - Bir öğretmenin okulu bombaladığı ve öğrencilerine şiddet uyguladığı sahneler nedeniyle eleştirilere neden olan dizi

Bir öğretmenin okulu bombaladığı ve öğrencilerine şiddet uyguladığı sahneler nedeniyle eleştirilere neden olan dizi "Öğretmen" dizisi final yapacak.

#9
Foto - Star TV'de yayınlanan Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen'in oynadığı 'İyi Günde Kötü Günde' dizisi sadece 6 bölüm yayınlanabilmişti.

Star TV'de yayınlanan Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen'in oynadığı 'İyi Günde Kötü Günde' dizisi sadece 6 bölüm yayınlanabilmişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23