• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
İşte Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi: Ben bu cihana sığmazsam

2022-05-14 10:03:49
İşte Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi: Ben bu cihana sığmazsam

Sezon başında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı bekleyen izleyenleri hayal kırıklığı yaşadı ve dizi yayın hayatını sonlandırdı.

#1
Foto - ATV çok geçmeden Oktay Kaynarca bombasıını patlattı. Oyuncunun yeni bir dizi hazırlığında olduğunu duyurdu.

ATV çok geçmeden Oktay Kaynarca bombasıını patlattı. Oyuncunun yeni bir dizi hazırlığında olduğunu duyurdu.

#2
Foto - EDHO bitince birçok oyuncu başka dizilerle anlaşma sağladı. Yani EDHO'daki birçok oyuncuyu Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde göremeyeceğiz.

EDHO bitince birçok oyuncu başka dizilerle anlaşma sağladı. Yani EDHO'daki birçok oyuncuyu Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde göremeyeceğiz.

#3
Foto - Gazeteci Birsen Altuntaş, OKtay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili merak edilenleri kamuoyu ile resmen paylaştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, OKtay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili merak edilenleri kamuoyu ile resmen paylaştı.

#4
Foto - Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ardından başrol oynayacağı ve büyük merakla beklenen yeni dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü aktörün aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği dizi eylül ayında atv’de yayınlanacak.

Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ardından başrol oynayacağı ve büyük merakla beklenen yeni dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü aktörün aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği dizi eylül ayında atv’de yayınlanacak.

#5
Foto - Çekimleri haziran sonu başlayacak olan dizinin adı: “Ben Bu Cihana Sığmazam”… Onur Tan’ın yöneteceği dizi adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor.

Çekimleri haziran sonu başlayacak olan dizinin adı: “Ben Bu Cihana Sığmazam”… Onur Tan’ın yöneteceği dizi adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor.

#6
Foto - Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide Oktay Kaynarca sürpriz bir karakteri oynayacak. Kaynarca’nın rolünün adı ise Cezayir. Oyuncu kadrosu netleşmek üzere olan dizinin bazı sahneleri Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek.

Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide Oktay Kaynarca sürpriz bir karakteri oynayacak. Kaynarca’nın rolünün adı ise Cezayir. Oyuncu kadrosu netleşmek üzere olan dizinin bazı sahneleri Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek.

#7
Foto - Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin Kurtlar Vadisi'nin tahtından sallayacağı şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin Kurtlar Vadisi'nin tahtından sallayacağı şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23