• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
İşte bir delil daha: ABD'deki olayların arkasından da o isim çıktı

2020-06-03 09:27:11
İşte bir delil daha: ABD'deki olayların arkasından da o isim çıktı

Polis şiddeti nedeniyle başlayan protestolar artarak devam ediyor. Son olarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump, Beyaz Saray’ın önündeki gösteriler nedeniyle sığınağa götürüldü.

#1
Foto - Polis, göstericilere karşı şiddetin dozunu artırırken, göstericiler de polislere tuğlalar ile karşılık veriyor. Göstericiler tarafından kullanılan tuğlalarla ilgili flaş bir bilgi ortaya çıktı.

Polis, göstericilere karşı şiddetin dozunu artırırken, göstericiler de polislere tuğlalar ile karşılık veriyor. Göstericiler tarafından kullanılan tuğlalarla ilgili flaş bir bilgi ortaya çıktı.

#2
Foto - Söz konusu bilgiye göre, tuğlaların Microsoft şirketi kurucusu Bill Gates’in ortağı olduğu Acme Brıck Company fabrikasında üretildiği ve kamyonlarla göstericilerin olduğu yerlere bırakıldığı aktarıldı.

Söz konusu bilgiye göre, tuğlaların Microsoft şirketi kurucusu Bill Gates’in ortağı olduğu Acme Brıck Company fabrikasında üretildiği ve kamyonlarla göstericilerin olduğu yerlere bırakıldığı aktarıldı.

#3
Foto - Amerika’daki gösteriler sırasında çekilen bir fotoğrafta, Gates’in ortağı olduğu belirtilen tuğla şirketinin markasının açıkça görülmesi dikkat çekti.

Amerika’daki gösteriler sırasında çekilen bir fotoğrafta, Gates’in ortağı olduğu belirtilen tuğla şirketinin markasının açıkça görülmesi dikkat çekti.

#4
Foto - Bill Gates’in zorunlu korona virüs aşısı getirmek için baskı yaptığı biliniyordu. Bu nedenle Gates ve Beyaz Saray arasında çeşitli anlaşmazlıklar çıkmış ve Gates, Trump yönetiminin korona virüs salgınına karşı yeteri kadar önlem almadığını söylemişti.

Bill Gates’in zorunlu korona virüs aşısı getirmek için baskı yaptığı biliniyordu. Bu nedenle Gates ve Beyaz Saray arasında çeşitli anlaşmazlıklar çıkmış ve Gates, Trump yönetiminin korona virüs salgınına karşı yeteri kadar önlem almadığını söylemişti.

#5
Foto - Ayrıca, korona virüs salgınında Gates'in parmağı olduğu da iddia edilmişti. Bu gelişmelerin ardından, ABD Başkanı Trump da kendilerinin bir aşı üzerinde çalıştığını aktardı. Aşıyı yıl sonuna kadar yetiştirmek istediklerini söyleyen Trump, DSÖ’nün de tepkisini çekti. DSÖ yetkilileri, kimsenin aşı için tarih veremeyeceğini vurguladı. Bugün de korona virüs aşısı hakkında tweet atan ABD Başkanı, “Aşılar iyi geliyor. Birçok yönden iyi haber var. Her şey beklenenden iyi gelişiyor” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, korona virüs salgınında Gates'in parmağı olduğu da iddia edilmişti. Bu gelişmelerin ardından, ABD Başkanı Trump da kendilerinin bir aşı üzerinde çalıştığını aktardı. Aşıyı yıl sonuna kadar yetiştirmek istediklerini söyleyen Trump, DSÖ’nün de tepkisini çekti. DSÖ yetkilileri, kimsenin aşı için tarih veremeyeceğini vurguladı. Bugün de korona virüs aşısı hakkında tweet atan ABD Başkanı, “Aşılar iyi geliyor. Birçok yönden iyi haber var. Her şey beklenenden iyi gelişiyor” ifadelerini kullandı.

#6
Foto - Amerika’daki olayları değerlendiren bazı araştırmacılar da Bill Gates ve tuğlalar arasındaki ilişkiye dikkat çekti.

Amerika’daki olayları değerlendiren bazı araştırmacılar da Bill Gates ve tuğlalar arasındaki ilişkiye dikkat çekti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı