• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
İsrailli vekillerden provokatif ziyaret! Tepki gösteren Filistinli çocuk yaka paça gözaltına alındı

2021-10-20 18:29:35
İsrailli vekillerden provokatif ziyaret! Tepki gösteren Filistinli çocuk yaka paça gözaltına alındı

İşgalci İsrail'de aşırı sağcı görüşleriyle öne çıkan Dini Siyonizm Partisi milletvekilleri Itamar Ben-Gvir ile Bezalel Smotrich işgal altındaki Filistin'in başkenti Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Şam Kapısı'na provokatif bir ziyarette bulundu.

#1
Foto - Ben-Gvir ile Smotrich yaklaşık bir haftadır olayların yaşandığı Şam Kapısı'na çok sayıda terörist İsrail polisi koruması altında geldi.

Ben-Gvir ile Smotrich yaklaşık bir haftadır olayların yaşandığı Şam Kapısı'na çok sayıda terörist İsrail polisi koruması altında geldi.

#2
Foto - Aşırı sağcı vekiller, beraberindeki Yahudi işgalci heyetle Şam Kapısı'nda basın açıklaması yaptıktan sonra İsrailli teröristlerin korumasında Eski Şehir sokaklarından yürüyerek Mescid-i Aksa'nın batı duvarı olan Burak (Ağlama) Duvarı'na geçti.

Aşırı sağcı vekiller, beraberindeki Yahudi işgalci heyetle Şam Kapısı'nda basın açıklaması yaptıktan sonra İsrailli teröristlerin korumasında Eski Şehir sokaklarından yürüyerek Mescid-i Aksa'nın batı duvarı olan Burak (Ağlama) Duvarı'na geçti.

#3
Foto - Bu sırada Ben-Gvir ile Smotrich'in provokatif ziyaretine tepki gösteren Filistinli bir çocuk, terörist İsrail polislerince yaka paça gözaltına alındı.

Bu sırada Ben-Gvir ile Smotrich'in provokatif ziyaretine tepki gösteren Filistinli bir çocuk, terörist İsrail polislerince yaka paça gözaltına alındı.

#4
Foto - Yahudi yerleşimcilere yakınlığıyla bilinen

Yahudi yerleşimcilere yakınlığıyla bilinen "Arutz Sheva" gazetesinde 6 Ekim'de yer alan haberde, işgalci İsrail'in Kudüs'teki Sulh Mahkemesi'nin Yahudilerin Harem-i Şerif'te "sessiz ibadetinin" suç sayılmayacağına hükmettiği ve bunun bir "ilk" olduğu belirtilmişti.

#5
Foto - İşgalci İsrail mahkemesinin söz konusu kararının ardından Kudüs'te yaşanan gerginlikler tırmanışa geçti.

İşgalci İsrail mahkemesinin söz konusu kararının ardından Kudüs'te yaşanan gerginlikler tırmanışa geçti.

#6
Foto - Dün öğleden sonra Şam Kapısı'nda başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden terörist İsrail polisinin müdahalesinde 17 kişi yaralanmıştı.

Dün öğleden sonra Şam Kapısı'nda başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden terörist İsrail polisinin müdahalesinde 17 kişi yaralanmıştı.

#7
Foto - Müdahalede çoğunluğu çocuk 22 kişi gözaltına alınmıştı.

Müdahalede çoğunluğu çocuk 22 kişi gözaltına alınmıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23