• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Herkes merak ediyordu! Seksenler dizisi için flaş karar alındı

2021-05-07 17:26:05
Herkes merak ediyordu! Seksenler dizisi için flaş karar alındı

TRT1'de yeniden ekranlara gelmesi planlanan Seksenler dizisiyle ilgili önemli bir karar alındı. 2012 yılından günümüze TRT ekranlarından evlerimize konuk olan yediden yetmişe herkesin gönlüne taht kuran Seksenler dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

#1
Foto - Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Seksenler dizisinin usta oyuncusu Rasim Öztekin’in vefatı herkesi derinden üzmüştü.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Seksenler dizisinin usta oyuncusu Rasim Öztekin’in vefatı herkesi derinden üzmüştü.

#2
Foto - Seksenler dizisinin akıbetinin ne olacağı merak edilirken diziye yeni isimlerin dahil edildiği haberleri peş peşe gelmişti. Seksenler dizisinde Rasim Öztekin’in ardından ‘Fehmi’ karakterine ne olacağı merak edilirken diziye yeni katılan isimler olmuştu. Mucize Doktor dizisinden Reha Özcan'ın Seksenler dizisi kadrosuna katıldığı duyurulmuştu. Son olarak ise Fenerbahçe’nin bir zamanlar başarılı file bekçisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’in diziye dahil olduğu dizinin hayranları ile paylaşılmıştı.

Seksenler dizisinin akıbetinin ne olacağı merak edilirken diziye yeni isimlerin dahil edildiği haberleri peş peşe gelmişti. Seksenler dizisinde Rasim Öztekin’in ardından ‘Fehmi’ karakterine ne olacağı merak edilirken diziye yeni katılan isimler olmuştu. Mucize Doktor dizisinden Reha Özcan'ın Seksenler dizisi kadrosuna katıldığı duyurulmuştu. Son olarak ise Fenerbahçe’nin bir zamanlar başarılı file bekçisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’in diziye dahil olduğu dizinin hayranları ile paylaşılmıştı.

#3
Foto - Seksenler dizisinde diziye dahil edilen yeni isimlerin üstleneceği rol kadar, dizinin yayınlanacağı tarihte en çok merak edilen konular arasında yer alıyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş, Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarihe dair önemli bilgi paylaştı. Altuntaş’ın haberine göre Seksenler dizisinin Eylül ayında günlük bölümlü format şeklinde izleyici ile buluşması bekleniyor. Tüm bu gelişmeler sürerken dizinin başarılı yapımcısı Birol Güven’in bu konuya ilgili resmi bir açıklama yapması da bekleniyor. Seksenler dizisine dair gelişmelere önümüzdeki günlerde şahit olabiliriz.

Seksenler dizisinde diziye dahil edilen yeni isimlerin üstleneceği rol kadar, dizinin yayınlanacağı tarihte en çok merak edilen konular arasında yer alıyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş, Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarihe dair önemli bilgi paylaştı. Altuntaş’ın haberine göre Seksenler dizisinin Eylül ayında günlük bölümlü format şeklinde izleyici ile buluşması bekleniyor. Tüm bu gelişmeler sürerken dizinin başarılı yapımcısı Birol Güven’in bu konuya ilgili resmi bir açıklama yapması da bekleniyor. Seksenler dizisine dair gelişmelere önümüzdeki günlerde şahit olabiliriz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23