• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Hangi sabun neye iyi geliyor! Şifa kaynağı doğal ürünler

2020-08-09 14:55:30
Hangi sabun neye iyi geliyor! Şifa kaynağı doğal ürünler

Koronavirüs günlerinde en çok araştırılan ürünlerin başında gelen sabun, çeşitleri ile birçok hastalığa şifa kaynağı olarak kullanılmaktadır. Siz değerli okurlarımız için hangi sabunun hangi hastalıklara iyi geldiğini araştırdık.

#1
Foto - Dermatolojik olarak şifa özelliği kanıtlanmış bu sabunlar hem ucuz ve hem güvenilir olarak kullanılabilir.

Dermatolojik olarak şifa özelliği kanıtlanmış bu sabunlar hem ucuz ve hem güvenilir olarak kullanılabilir.

#2
Foto - KÜKÜRT SABUNU: Özellikle ergenlik döneminde sivilceler için önerilir. Yağlı ciltlerin yağ ve su oranını dengeler. Kaşıntıyı alır, uyuz problemini ortadan kaldırır.

KÜKÜRT SABUNU: Özellikle ergenlik döneminde sivilceler için önerilir. Yağlı ciltlerin yağ ve su oranını dengeler. Kaşıntıyı alır, uyuz problemini ortadan kaldırır.

#3
Foto - TUZ SABUNU: Sivilceleri Yağlı cilde sahip olanlar; yüzlerini yıkadıktan sonra tuz sabunu ıslatarak direk ciltlerine sürebilir. Bu sayede cildin fazla yağı gider ve sivilceler kurur.

TUZ SABUNU: Sivilceleri Yağlı cilde sahip olanlar; yüzlerini yıkadıktan sonra tuz sabunu ıslatarak direk ciltlerine sürebilir. Bu sayede cildin fazla yağı gider ve sivilceler kurur.

#4
Foto - BITTIM SABUNU: Bıttım sabunu saç dökülmesine, kaşıntıya, egzamaya iyi geliyor.

BITTIM SABUNU: Bıttım sabunu saç dökülmesine, kaşıntıya, egzamaya iyi geliyor.

#5
Foto - KEKİK SABUNU: Kekik sabununda bulunan kekik yağı mikrop öldürücü özelliğe sahip bir yağdır. Bu nedenle korona sürecinde tercih edilen temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.

KEKİK SABUNU: Kekik sabununda bulunan kekik yağı mikrop öldürücü özelliğe sahip bir yağdır. Bu nedenle korona sürecinde tercih edilen temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.

#6
Foto - KİL İÇERİKLİ SABUN: Killi sabun cildi derinlemesine temizler. Siyah noktaların giderilmesinde faydalıdır.

KİL İÇERİKLİ SABUN: Killi sabun cildi derinlemesine temizler. Siyah noktaların giderilmesinde faydalıdır.

#7
Foto - DEFNE SABUNU: Derideki gözenekleri açar. Deri hastalıklarına ve saç köklerine iyi gelir. Mikrop öldürücü olan defne yaprağı ile hazırlanan defne sabunu doğal dezenfektan olarak da kullanılıyor.

DEFNE SABUNU: Derideki gözenekleri açar. Deri hastalıklarına ve saç köklerine iyi gelir. Mikrop öldürücü olan defne yaprağı ile hazırlanan defne sabunu doğal dezenfektan olarak da kullanılıyor.

#8
Foto - ZEYTİNYAĞLI SABUN: Zeytinyağlı sabun saç ve cilt güzelliği için birçok kişi tarafından kullanılır. Saçları besler, çabuk uzatır ve saç dökülmesini önler.

ZEYTİNYAĞLI SABUN: Zeytinyağlı sabun saç ve cilt güzelliği için birçok kişi tarafından kullanılır. Saçları besler, çabuk uzatır ve saç dökülmesini önler.

#9
Foto - BALLI SABUN: Cildi canlandırır ve gençleştirir. Antibakteriyel özelliği vardır. Ciltteki sivilceler başta olmak üzere akne ve yaraların kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı yok eder, cildin doğal yağ dengesini düzenler ve ciltteki gözenekleri temizler.

BALLI SABUN: Cildi canlandırır ve gençleştirir. Antibakteriyel özelliği vardır. Ciltteki sivilceler başta olmak üzere akne ve yaraların kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı yok eder, cildin doğal yağ dengesini düzenler ve ciltteki gözenekleri temizler.

#10
Foto - LİMONLU SABUN: Yağlı ciltler için önemli bir temizleyicidir. Sivilceleri giderir ve gözenekleri açar.

LİMONLU SABUN: Yağlı ciltler için önemli bir temizleyicidir. Sivilceleri giderir ve gözenekleri açar.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı