• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Hamaney'in sayfasından skandal Mescid-i Aksa paylaşımı! Katil Esed'i temize çıkarma çabası

2020-05-29 11:13:31
Hamaney'in sayfasından skandal Mescid-i Aksa paylaşımı! Katil Esed'i temize çıkarma çabası

İran’ın dini lideri Hamaney’in resmi sayfasından paylaşılan Mescid-i Aksa çiziminde Suriye’de binlerce Müslümanı acımasızca katleden katil Esed’in de yer alması büyük tepki çekti.

#1
Foto - İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney’in sayfası skandal bir paylaşıma imza attı.

İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney’in sayfası skandal bir paylaşıma imza attı.

#2
Foto - Sayfada Mescid-İ Aksa'da namaz kılınan bir çizim paylaşıldı. Çizimde Mescid-‘i Aksa’nın avlusunda namaz kılan bir topluluk resmedildi. Görselde Hizbullah lideri Hasan Nasrallah,

Sayfada Mescid-İ Aksa'da namaz kılınan bir çizim paylaşıldı. Çizimde Mescid-‘i Aksa’nın avlusunda namaz kılan bir topluluk resmedildi. Görselde Hizbullah lideri Hasan Nasrallah,

#3
Foto - Hamas lideri İsmail Heniyye

Hamas lideri İsmail Heniyye

#4
Foto - Nijerya’daki Şii lider İbrahim Zakzaki

Nijerya’daki Şii lider İbrahim Zakzaki

#5
Foto - Kasım Süleymani'nin yerine geçen İsmail Kani, Husi ve Haşdi Şabi elebaşları yer aldı.

Kasım Süleymani'nin yerine geçen İsmail Kani, Husi ve Haşdi Şabi elebaşları yer aldı.

#6
Foto - ABD tarafından öldürülen devrim muhafızı komutanı Kasım Süleymani ise Kubbet'üs-Sahra camiinin üzerindeki bir buluta slüeti yansıtılarak resmedildi.

ABD tarafından öldürülen devrim muhafızı komutanı Kasım Süleymani ise Kubbet'üs-Sahra camiinin üzerindeki bir buluta slüeti yansıtılarak resmedildi.

#7
Foto - KATİL ESED'İ DE SAFA İLİŞTİRDİLER - Ancak görselin içine gizlenmiş olan biri isim sosyal medyada büyük tepki çekti. O görselde Suriye'de kadın çocuk yaşlı demeden yüzbinlerce Müslümanı acımadan katleden rejim lideri katil Esed de yer aldı. Arka saflarda namaza durmuş gibi gösterilen katil Esed’i temize çıkarmaya çalışan rezil çizime sosyal medyada tepki yağdı.

KATİL ESED'İ DE SAFA İLİŞTİRDİLER - Ancak görselin içine gizlenmiş olan biri isim sosyal medyada büyük tepki çekti. O görselde Suriye'de kadın çocuk yaşlı demeden yüzbinlerce Müslümanı acımadan katleden rejim lideri katil Esed de yer aldı. Arka saflarda namaza durmuş gibi gösterilen katil Esed’i temize çıkarmaya çalışan rezil çizime sosyal medyada tepki yağdı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı