• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Güldür Güldür yıkılıyorlar! Ali Sunal'dan açıklama geldi ama...

2020-11-15 08:08:22
Güldür Güldür yıkılıyorlar! Ali Sunal'dan açıklama geldi ama...

Show TV halktan tokadı yiyerek reytinglerde çakılan Güldür Güldür adlı sözde komedi programını artık bir güne sığdıramıyor. Sürekli günü değiştirilen program için yeni bir gün belirlendi. Öte yandan programdan ayrılacağı iddia edilen Ali Sunal dan da yeni bir açıklama geldi.

#1
Foto - ‘Komedi’ adı altında skandal skeçlerle toplumu dejenere eden Güldür Güldür adlı show programı son dönemde oyuncularının bir bir ayrılmasıyla da gündeme geldi.

‘Komedi’ adı altında skandal skeçlerle toplumu dejenere eden Güldür Güldür adlı show programı son dönemde oyuncularının bir bir ayrılmasıyla da gündeme geldi.

#2
Foto - “AYRILIK” İDDİASINI KABUL ETMEDİ- Adeta çöküşü yaşayan programın sunucusu Ali Sunal’ın da ayrılık iddiaları sosyal medyada yer aldı.Programdan ayrılacağı iddia edilen Ali Sunal dan konuya ilişkin açıklama geldi. tv100 televizyon kanalına konuşan Ali Sunal, “Yanlış olmuş” diyerek bu iddiayı yalanladı.

“AYRILIK” İDDİASINI KABUL ETMEDİ- Adeta çöküşü yaşayan programın sunucusu Ali Sunal’ın da ayrılık iddiaları sosyal medyada yer aldı.Programdan ayrılacağı iddia edilen Ali Sunal dan konuya ilişkin açıklama geldi. tv100 televizyon kanalına konuşan Ali Sunal, “Yanlış olmuş” diyerek bu iddiayı yalanladı.

#3
Foto - KANAL ARTIK BİR GÜNE SIĞDIRAMIYOR- Ali Sunal ayrılmadığını açıkladı ancak reytinglerde adete dibe vuran ve yakında final yapacağı yorumları yapılan Güldür Güldür’ü Show TV de artık bir güne sığdıramıyor.

KANAL ARTIK BİR GÜNE SIĞDIRAMIYOR- Ali Sunal ayrılmadığını açıkladı ancak reytinglerde adete dibe vuran ve yakında final yapacağı yorumları yapılan Güldür Güldür’ü Show TV de artık bir güne sığdıramıyor.

#4
Foto - Daha önce Cuma günü olan yayın günü önce Perşembe, Salı ve son olarak da Çarşamba günü olarak duyurulmuştu. Sürekli günü değiştirilen program için yeni bir gün belirlendi. Kanaldan yapılan yeni duyuruda ise programın 17 Kasım Salı akşamı yayınlanacağı belirtildi.

Daha önce Cuma günü olan yayın günü önce Perşembe, Salı ve son olarak da Çarşamba günü olarak duyurulmuştu. Sürekli günü değiştirilen program için yeni bir gün belirlendi. Kanaldan yapılan yeni duyuruda ise programın 17 Kasım Salı akşamı yayınlanacağı belirtildi.

#5
Foto - “KURTARMAZ” Ancak sosyal medyada yapılan yorumlarda gün değişikliğinin tepki çeken programı kurtaramayacağı ve sonunda pes edilerek yayından kaldırılacağı ifade ediliyor.

“KURTARMAZ” Ancak sosyal medyada yapılan yorumlarda gün değişikliğinin tepki çeken programı kurtaramayacağı ve sonunda pes edilerek yayından kaldırılacağı ifade ediliyor.

#6
Foto - Öte yandan Ali Sunal ayrılmayacağını duyursa da programın çok sayıda oyuncusu reytingler düşmeye başlayınca çoktan topuklamaya başlamıştı. Daha önce sunucu ve oyuncu Evrim Akın, Güldür Güldür adlı rezaletin paçadan aktığı program ile yollarını ayırmıştı.

Öte yandan Ali Sunal ayrılmayacağını duyursa da programın çok sayıda oyuncusu reytingler düşmeye başlayınca çoktan topuklamaya başlamıştı. Daha önce sunucu ve oyuncu Evrim Akın, Güldür Güldür adlı rezaletin paçadan aktığı program ile yollarını ayırmıştı.

#7
Foto - Akın’ın ardından Açelya Topaloğlu’nun da programdan ayrıldığı haberi basına yansımıştı.

Akın’ın ardından Açelya Topaloğlu’nun da programdan ayrıldığı haberi basına yansımıştı.

#8
Foto - Reytinglerde çakılınca oyuncularını bir bir kaybeden Güldür Güldür’den en son Şevket Çorumlu ve Emre Altuğ’un ayrılık haberi gelmişti.

Reytinglerde çakılınca oyuncularını bir bir kaybeden Güldür Güldür’den en son Şevket Çorumlu ve Emre Altuğ’un ayrılık haberi gelmişti.

#9
Foto - Daha önce siyasi mesajlar vererek halktan tepki çeken Güldür Güldür, son olarak da Gezi Kalkışmasında hayatını kaybeden Berkin Elvan üzerinden duyar kasmaya çalışmış ancak tepki çekmişti. Amacı dışına çıkarak haddini aşan program halk tokadı yiyerek reytinglerde adeta çakıldı ve şimdilerde çıkış yolu arıyor..

Daha önce siyasi mesajlar vererek halktan tepki çeken Güldür Güldür, son olarak da Gezi Kalkışmasında hayatını kaybeden Berkin Elvan üzerinden duyar kasmaya çalışmış ancak tepki çekmişti. Amacı dışına çıkarak haddini aşan program halk tokadı yiyerek reytinglerde adeta çakıldı ve şimdilerde çıkış yolu arıyor..

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23